SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

PREŽI LETO SO SKUTOČNÝM ZVUKOM

1

JBL Boombox 3

Výkonný prenosný bluetooth reproduktor s atraktívnym dizajnom s hrubou priezvučnou tkaninou a robustnou kovovou rukoväťou, odolný proti prachu a vode podľa IP67. Technológia JBL Original Pro Sound, veľký basový reproduktor a pasívne žiariče po stranách sú zárukou kvalitného zvuku s mohutnými basmi bez skreslenia.

Pri outdoorových aktivitách oceníte 24-hodinovú výdrž batérie. Cez bluetooth pripojíte súčasne až dva smartfóny alebo tablety, takže môžete počas prehrávania na druhom smartfóne pripravovať ďalší playlist. Aplikácia JBL ONE vám umožní pokročilé nastavenie zvuku vrátane ekvalizéra. Farby: Black a Squad.  Cena 549,99 EUR, počas leta je tento reproduktor v akcii za 399,99 EUR.

CENA: 399,99 €

Viac informácií: www.jbl.sk

JBL Tune Beam

Ergonomické a vodovzdorné slúchadlá TWS so 6 mm akustickými meničmi vám poskytnú 48 hodín výnimočného zvuku JBL Pure Bass Sound. Oceníte intuitívne ovládanie dotykom. Vďaka technológiám Active Noise Canceling a Smart Ambient si vyberiete, či chcete tlmiť hluky okolia, alebo počuť, čo sa okolo vás deje.

Funkcia TalkThru vám umožní porozprávať sa bez toho, aby ste si museli slúchadlá zložiť. Váš hlas pri telefonovaní snímajú štyri mikrofóny. Zvuk podľa vašich preferencií si doladíte v aplikácii JBL Headphones. ­Bluetooth 5.3 umožňuje streamovať synchronizovaný zvuk nezávisle do každého slúchadla, takže môžete použiť jedno alebo obe slúchadlá. Farby: čierna, biela, modrá, fialová.

CENA: 99,99  €

Viac informácií: www.jbl.sk

Letná ponuka NEXTECH: Zľava 20 % s kódom JBLNEXTBEAM na www.jbl.sk na všetky farebné vyhotovenia, platí pre prvých 30 čitateľov alebo do 31. 7. 2023.

JBL PartyBox Encore

Prenosný párty reproduktor s výkonom 100 W RMS dopĺňa zážitok z kvalitnej hudby dynamickými svetelnými efektmi vrátane stroboskopu. Pri tanci oceníte JBL Original Pro Sound s hlbokými basmi, pri počúvaní náladovej hudby zas kvalitný zvuk bez skreslenia.

Odolnosť proti striekajúcej vode IPX4 dovoľuje použiť reproduktor aj na pláži či pri bazéne. Bezdrôtový digitálny mikrofón umožňuje spestriť párty komentármi dídžeja alebo karaoke vystúpeniami. Batéria vydrží 10 hodín nepretržitej zábavy. S aplikáciou PartyBox môžete ovládať hudbu aj svetelnú šou na navodenie dokonalej atmosféry.

CENA: 349,99  €

Viac informácií: www.jbl.sk

Letná ponuka NEXTECH: Zľava 10 % s kódom JBLNEXTPBE na www.jbl.sk, platí pre prvých 30 čitateľov alebo do 31. 7. 2023.

JBL Flip 6

Prenosný prachotesný a vodotesný reproduktor vyhovujúci požiadavkám IP67 má kvalitný zvuk, bohatý na basy vďaka systému dvojpásmových akustických meničov a dvojici pasívnych žiaričov.

Výkon 30 W RMS stačí aj na ozvučenie väčšej párty a technológia PartyBoost umožňuje prepojenie viacerých kompatibilných reproduktorov na stereofónnu reprodukciu či pokrytie väčších priestorov. Batéria vydrží 12 hodín prehrávania, takže utiahne aj celonočnú párty. Farby: čierna, modrá, červená, biela, ružová, zelená, maskáčová a tyrkysová.

CENA: 139,99 €

Viac informácií: www.jbl.sk

Letná ponuka NEXTECH: zľava 15 % s kódom JBLNEXTF6 na www.jbl.sk na všetky farebné prevedenia, platí pre prvých 30 čitateľov alebo do 31. 7. 2023.

 

Zobrazit Galériu

JBL

Všetky autorove články

1 komentár

BlbyLacko aHubinsky reakcia na: PREŽI LETO SO SKUTOČNÝM ZVUKOM

17.8.2023 08:08
BlbyLacko aHubinsky
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať