SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Panaxeo sa umiestnilo v rebríčku Clutch 100 najrýchlejšie rastúcich spoločností pre rok 2023

Tlačové správy
0

Slovenská spoločnosť Panaxeo, ktorá sa špecializuje na budovanie digitálnych produktov, software development a digitálne inovácie, bola zaradená do rebríčka 100 najrýchlejšie rastúcich spoločností pre rok 2023 podľa portálu Clutch, poprednej svetovej platformy poskytovateľov B2B služieb.

SAMSUNG_07M Advertisement

Portál Clutch už tretí rok oceňuje 100 najrýchlejšie rastúcich spoločností. Tento rok sa medzi nimi ocitla aj mladá vývojárska spoločnosť Panaxeo, zameriavajúca sa na budovanie inteligentných riešení, digitálne inovácie a IT poradenstvo, ktorá sa umiestila vďaka svojmu nespornému exponenciálnemu rastu na základe tržieb v rokoch 2021 až 2022.

"Za tento úspech by som chcel vyjadriť uznanie celému tímu Panaxeo. Umiestnenie v top 100 najrýchlejšie rastúcich spoločností je dôkazom práve ich neustáleho úsilia a skvelej práce. Zaradenie medzi takéto množstvo rešpektovaných firem vnímame ako veľkú poctu. Experti platformy Clutch, celosvetovo uznávaného online trhoviska pre poskytovateľov služieb B2B, pri tvorbe rebríčka porovnávajú spoločnosti z celého sveta a všetky údaje sú vždy dôkladne overované, čo dodáva našej pozícii ešte väčšiu dôveryhodnosť.” komentuje Adam Okruhlica, spolumajiteľ a spoluzakladateľ spoločnosti Panaxeo.

Pre určenie rebríčka použil Clutch overené finančné údaje a porovnal absolútnu mieru rastu tržieb v rokoch 2021 až 2022. Všetky firmy zaradené do rebríčka sú vysoko kvalifikované v širokom spektre služieb vrátane vývoja webových stránok, marketingu, služieb call centier, SEO či IT služieb a pochádzajú z rôznych kútov sveta. Medzi nominované spoločnosti patria napríklad aj Lucid Reality Labs, Applover, Wing Assistant, Vervali Systems a Addepto.

O Panaxeo

Panaxeo je mladá slovenská agentúra zaoberajúca sa softvérovým vývojom, digitálnymi inováciami a cloudovými riešeniami. Okrem iného ponúka svojim klientom IT konzultácie, softvérové audity a škálovanie. Výsledky svojej práce dodáva popredným hráčom v rôznych odvetviach. Vysoko kompetentní sú napríklad v oblasti digitálnych inovácií v bankovníctve, farmaceutickom priemysle, médiách a logistike. Medzi ich spokojných zákazníkov patria Raiffeisen bank (RPC), Bloomreach, CISCO (Slido), GEFCO, Rádio Slobodná Európa, Tatra Banka a Medrio, pričom si vyberajú najmä klientov s pozitívnym vplyvom na svet. Na Slovensku sa Panaxeo snaží vytvárať unikátne pracovné prostredie s remote-first firemnou kultúrou a ako jedna z mála lokálnych firiem ponúka svojim zamestnancom 10 % zo zisku spoločnosti. Viac informácií nájdete na stránke www.panaxeo.com.

O Clutch

Clutch je celosvetovo uznávané online  trhovisko pre poskytovateľov služieb B2B, ktoré svojim používateľom okrem iného ponúka platformu na lepšie obchodné rozhodovanie. Každý mesiac Clutch navštívi viac ako 1 milión profesionálov a manažérov, ktorí vyhľadávajú partnerské spoločnosti a agentúry. Clutch je známy svojím dôkladným overovacím procesom, vďaka ktorému zabezpečuje 100% autenticitu recenzií. Spoločnosť Clutch bola za posledných 5 rokov ocenená ako najrýchlejšie rastúca spoločnosť v rebríčku Inc. 5000 a podľa časopisu Washington Business Journal je tiež jednou z 50 najrýchlejšie rastúcich súkromných spoločností v oblasti DC na rok 2022.

 

 

Panaxeo

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať