PhoneBook premení akýkoľvek smartfón na notebook

0

Dnešné smartfóny už dokážu oveľa viac než len telefonovať a odosielať textové správy. Efektívnemu vykonávaniu niektorých úloh, ako je písanie e-mailov, úprava dokumentov alebo sledovanie filmov, však bráni malý displej a klávesnica. A tu by mohol pomôcť PhoneBook. Ide o plug-in periférne zariadenie, ktoré premení akýkoľvek smartfón na 15,6-palcový notebook s dotykovou obrazovkou.

PhoneBook je vlastne telo prenosného počítača, ktoré využíva ako CPU váš telefón. Zariadenie obsahuje klávesnicu v plnej veľkosti a trackpad/myš na zvýšenie produktivity. Disponuje aj stereofónnymi reproduktormi a HD obrazovkou, takže je ideálne na sledovanie filmov a videa. Umožní vám pracovať s programami, ktoré najlepšie fungujú na skutočných počítačoch (Windows, kancelársky balík, počítačové aplikácie, cloudové aplikácie a pod.).

Používateľ takisto môže hrať svoje obľúbené mobilné hry na veľkej obrazovke pomocou klávesnice a myši. PhoneBook podporuje všetky smartfóny a je kompatibilný s iOS aj Androidom. A keďže váš telefón je „procesorom“ tohto zaradenia, aktualizáciou smartfónu v podstate upgradujete svoj laptop. Pretože displej PhoneBooku je dotykový, môžete kresliť, písať poznámky a klikať naň rovnako ako na iPade alebo tablete.

Veľmi pohodlné je to, že všetky vaše dáta a súbory sú uložené v telefóne, takže si nemusíte robiť starosti so synchronizáciou údajov a dokumentov na rôznych zariadeniach. Výdrž batérie PhoneBooku je 8 hodín a počas používania nabíja váš telefón. Pokiaľ ide o konektivitu, okrem napájacieho portu sú k dispozícii dva porty USB, 3,5 mm konektor na slúchadlá, port USB-C a port HDMI.

Na crowdfundingovom portáli Kickstarter teraz beží kampaň na financovanie výroby zariadenia. Na konte je už viac ako 146 000 dolárov, cieľová suma bola vysoko prekročená. Prispievatelia ho môžu získať za 149 dolárov, čo je o 100 dolárov menej, ako bude jeho maloobchodná cena. Dodávky by sa mali začať v decembri 2019.

Zdroj: digitaltrends.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
smartfon notebook mobil pocitac displej klavesnica inovácie Windows aplikácia app zabava

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať