SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement SAMSUNG_112022 Advertisement

Platená inzercia: Akcia na prácu na diaľku: Zostaňte produktívni, Office 2019 iba 26,86 € na Godeal24

1

Jednou zo zmien, ktoré COVID-19 predstavuje, je rozšírenie práce na diaľku. Teleworking je forma organizácie alebo vykonávania práce s podporou informačných a komunikačných technológií, ktorá nám umožňuje vybavovať záležitosti mimo pracovísk. A má tendenciu pokračovať kvôli zmenám po koronavíruse, čo sa týka flexibility, bezpečnosti a produktivity, ktoré vykazuje. Navyše sa znižujú časy dochádzania, potreba kancelárskych priestorov a náklady na správu, čo je dobrá voľba pre zamestnanca aj zamestnávateľa.

Na ďalšie zníženie nákladov na prácu na diaľku uviedla spoločnosť Godeal24 ponuku softvéru. Vďaka veľkým zľavám na originálne, globálne platné licencie pre Windows 10 Pro a Windows 10 Enterprise LTSC môžu nadšenci počítačov a firiem ušetriť veľké sumy za nákupy softvéru a nasmerovať svoj rozpočet na rýchlejší hardvér a budúcnosť.

Základná promo ponuka

Stabilná a pohodlná práca na diaľku si vyžaduje podporu systému OS a softvéru. Použite zodpovedajúci kód v nákupnom košíku a získate obrovskú zľavu.

Polovičná cena v systéme Windows

Kód kupónu: EBW50

Godeal24 vám poskytuje bezpečný a nákladovo efektívny spôsob, ako získať originálny softvér pre váš nový počítač a inovovať svoje počítače na starších, ukončených verziách systému Windows.

Ponuka prémiového balíka

Kód kupónu: EBW62

Ďalšia ponuka - 55% zľava

Kód kupónu: EBW55

Hľadáte softvér pre domáce, študijné alebo profesionálne účely? Uvedené výrobky sú vhodné a za dobrú cenu.

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii sú spôsoby platby viacerými spôsobmi, samozrejme s dopravou zdarma. Všetky tieto propagačné akcie a špeciálne zľavy uvedené vyššie sú časovo obmedzené a platia iba do vypredania zásob - takže ak chcete cez sviatky upgradovať počítačový softvér, určite by ste mali využiť jednu z propagačných akcií.

Ak narazíte na nejaké problémy alebo máte len pár otázok, môžete sa obrátiť na tím zákazníckych služieb, ktorý vám pomôže slovami a skutkami! Pre akýkoľvek typ kontaktu im jednoducho pošlite e-mail na nasledujúcu adresu: service@godeal24.com.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Dcéra prešla v škole na Ubuntu Linux, naučil ich to učiteľ a videochat majú cez firefox reakcia na: Platená inzercia: Akcia na prácu na diaľku: Zostaňte produktívni, Office 2019 iba 26,86 € na Godeal24

22.3.2021 20:03
Dcéra prešla v škole na Ubuntu Linux, naučil ich to učiteľ a videochat majú cez firefox facebooku. Windows vymazala z počítača a je Linuxáčka. Chcela som jej tu kúpiť office a že ho nechce, vraj je v Linuxe zdarma nejaký Libre Office a v ňom vraj všetko zvláda, čo treba do školy.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať