PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Platená inzercia: Výpredaj Sviatku práce! Ušetrite na Godeal24, Windows 10 iba za 7,4 €

0

Na prvý máj oslavujeme Medzinárodný deň práce. Godeal24 momentálne organizuje špeciálnu akciu na jeho oslavu. Na kľúčoch Windows 10 OEM a na balíku Office budete môcť ušetriť až 62%, pokiaľ pri platbe nezabudnete použiť kód kupónu. Ak plánujete aktualizáciu operačného systému alebo softvéru pre vašu potrebu pracovať lepšie, Godeal24 je tu pre vás. Ste hodní rovnako ako vaša tvrdá práca, predaj Sviatku práce je pre vás všetkých.

Aktuálne produkty pre vás

Polovičná cena za všetky výrobky. Kód kupónu: EBW50

Premium Bundle Offer. Coupon code: EBW62

Ďalšia ponuka - 55% zľava. Kód kupónu: EBW55

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii sú spôsoby platby viacerými spôsobmi, samozrejme s dopravou zdarma. Všetky tieto propagačné akcie a špeciálne zľavy uvedené vyššie sú časovo obmedzené a platia iba do vypredania zásob - takže ak chcete cez sviatky upgradovať počítačový softvér, určite by ste si mali vziať jednu z ich propagačných akcií.

Ak narazíte na nejaké problémy alebo máte len pár otázok, tím zákazníckeho servisu je tu pre vás, aby vám pomohol so slovami a skutkami! Pre akýkoľvek typ kontaktu im jednoducho pošlite e-mail na nasledujúcu adresu: service@godeal24.com.

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať