Platená inzercia: Získajte Windows 10 za 7,35 € a pripravte sa na bezplatný upgrade na Windows 11

2

S Windows 11 hneď za rohom je humbuk za týmto novým operačným systémom väčší než kedykoľvek predtým. Tento najnovší oficiálny operačný systém od spoločnosti Microsoft bude uvedený na trh 5. októbra tohto roku. A skvelou správou je, že pôjde o úplne bezplatnú aktualizáciu pre existujúcich používateľov systému Windows 10.

Funkcie systému Windows 11

Čistý dizajn
Windows 11 ponúkne svojim používateľom nový minimalistický a čistý dizajn. Vďaka pastelovým odtieňom, oblejším rohom v programe Explorer a ikonám a novému prepracovaniu ponuky Štart to určite posunie vizuálny zážitok na úplne novú úroveň.

Podpora aplikácií pre Android
OS bude podporovať aj aplikácie pre Android priamo z obchodu Microsoft. To znamená, že teraz môžete používať aplikácie pre Android v natívnom operačnom systéme bez toho, aby ste museli inštalovať aplikáciu od iného dodávateľa.

Prispôsobte si počítač pomocou miniaplikácií
Ďalšou pozoruhodnou zmenou v zozname funkcií systému Windows 11 sú miniaplikácie. Pamätáte si widgety, ktoré sme milovali v systéme Windows vista OS? Teraz si ich môžete vychutnať a ešte oveľa viac z panela úloh systému Windows 11. Podporujú tiež úplné prispôsobenie, aby sa počítač cítil ako iba váš.

Jednoduchý multitasking
Najnovšia funkcia s názvom Snap Groups and Snap Layouts umožňuje používateľom vidieť všetky aplikácie, ktoré práve používate, na paneli úloh. Výsledkom sú lepšie možnosti multitaskingu a bezproblémový prechod z jedného monitora na druhý.

Bezplatná aktualizácia
Tí, ktorí sa pýtajú, koľko bude stáť obstaranie systému Windows 11, si prídu na svoje. Ako bolo uvedené vyššie, spoločnosť Microsoft oznámila, že svojim existujúcim používateľom systému Windows 10 bezplatne uvoľní aktualizáciu systému Windows 11.

To znamená, že pokiaľ ste si kúpili Windows 10, môžete sa rozhodnúť pre aktualizáciu bez ďalších nákladov. V prípade, že nemáte vo svojom počítači Windows 10, je najlepšia príležitosť si ho zaobstarať. GoDeal24.com vám ponúka najlepšie ponuky bezpečných, bezproblémových a ekonomických riešení pre softvér Windows 10.

Získajte najlepšiu ponuku systému Windows 10 práve teraz, už od 7,35 €.

S víziou ponúknuť každému najekonomickejšiu ponuku softvérových produktov poskytuje GoDeal24.com neuveriteľné ceny. Môžete si tiež vychutnať výnimočný zákaznícky servis a podporu pre bezproblémový nákup.

Získajte bezplatnú aktualizáciu systému Windows 11 a 45% zľavu na ostatné produkty pre Windows. Kód kupónu: EBS45

Získajte 60% zľavu na balíky Windows 10. Kód kupónu: EBS60
Čo keď hľadáte perfektný spôsob, ako zvýšiť svoju produktivitu a získať MS Office za rovnakú cenu. Máme balíky aj pre vás. Získajte kancelársky balík Windows 10 + MS a užívajte si 60% zľavu z Godeal24.

Viac nástrojov pre váš počítač.

Užite si špičkovú skúsenosť zákazníkov, bezplatný upgrade na systém Windows 11 a najlepšie ceny operačného systému Windows 10 od Godeal24. Zákaznícke služby (service@godeal24.com) sa ochotne snažia pomôcť so všetkými vašimi problémami a otázkami. Začnite teda nakupovať hneď teraz a využite exkluzívnu akciu ešte dnes.

2 komentáre

Ja som prešla na Linux Mint a neľutujem, všetky aplikácie sú otvorené open source a mám ich zdarma. Vďaka Linuxáci ;-) reakcia na: Platená inzercia: Získajte Windows 10 za 7,35 € a pripravte sa na bezplatný upgrade na Windows 11

28.9.2021 18:09
Ja som prešla na Linux Mint a neľutujem, všetky aplikácie sú otvorené open source a mám ich zdarma. Vďaka Linuxáci ;-) Na internetovanie používam Opera, na pozeranie filmov vlc, na písanie prác do školy libre office, na úpravu fotografií gimp, inkscape, krita, na kódovanie zadaní do školy vs code, na úpravu videjí z mobilu open shot video editor a kdenlive, na konceptuálne mapy tie mind programčeky, na programovanie v java netbeans, na kódenie v c++ codeblocks, na písanie hier godot engine, na virtualizáciu virtual box pre kali a parrot os s jeho anon surf. Keď sa chcem zahrať používam steam player, či web hry. Ale windows by som si predsa len kúpila do virtuálneho stroja, len tak pre zábavu :-) A je to plná licencia? Za 7evri? Neklamete ma?
Reagovať

RE: Ja som prešla na Linux Mint a neľutujem, všetky aplikácie sú otvorené open source a mám ich zdarma. Vďaka Linuxáci ;-) reakcia na: Ja som prešla na Linux Mint a neľutujem, všetky aplikácie sú otvorené open source a mám ich zdarma. Vďaka Linuxáci ;-)

28.9.2021 21:09
neklamu ta. Ja som kupoval za 7.25 euri a dokazal som windows zaregistrovat priamo z neho. Cize uplna online registracia (ale asi z inej stranky, ale vsetko fungovalo).
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať