SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Polaroid I-2: Najlepší instantný fotoaparát na zaostrovanie používa LiDAR

2

Spoločnosť Polaroid predstavila nový instantný fotoaparát, model I-2, ktorý bezpochyby patrí medzi najvyspelejšie fotoaparáty tohto druhu na súčasnom trhu. Je to manuálny filmový fotoaparát, ktorý dokáže okamžite vytlačiť fotku. Cenovo je však na úrovni niektorých veľmi solídnych digitálnych zrkadloviek základnej úrovne: 599,99 USD resp 699,99 EUR. Ide o instantný fotoaparát, pretože tlačí fotografie v čase ich zhotovovania, ale je to v podstate aj takmer manuálny filmový model s ovládaním rýchlosti uzávierky a veľkosti clony, čo vám umožňuje oveľa väčšiu kontrolu.

Má komplexný systém automatického zaostrovania, ktorý využíva LiDAR na správne zaostrenie (čo znamená, že nie je úplne manuálny), a Polaroid tvrdí, že jeho objektív je najostrejší, aký kedy vyrobil. Dokonca má aj závitový držiak na filtre, 49 mm filtre sa naň ľahko nasadia, čo prináša ďalšiu možnosť prispôsobenia a ochranu pred poškriabaním. To všetko by sa malo prejaviť v skvelom výkone v rôznych svetelných podmienkach. K dispozícii je rozhranie bluetooth na diaľkové ovládanie a aktualizáciu firmvéru a model I-2 dokáže snímať na viacero typov filmov – pracuje s filmami Polaroid i-Type, 600 a SX-70.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Fotoaparát je z hľadiska vzhľadu klasický, má plochú konštrukciu, vďaka ktorej je oveľa lepšie prenosný. Výrazne sa na ňom vyníma veľmi dôležitý objektív a ponúka prístup k manuálnym ovládacím prvkom okolo neho nad hornou časťou s kontrastnou povrchovou úpravou. Na hornej strane fotoaparátu sa nachádza aj malý displej OLED, aby ste pred snímaním videli, akú kombináciu nastavení máte k dispozícii. Polaroid uvádza, že batéria by mala vydržať na 15 balení filmu, čo je trochu zvláštny spôsob merania. A keď ju budete potrebovať doplniť, dá sa dobíjať cez USB-C.  

Zdroj: pocket-lint.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

cialis interactions with vitamins reakcia na: Polaroid I-2: najlepší instantný fotoaparát na zaostrovanie používa LiDAR

2.3.2024 06:03
<a href="http://cialiss.buzz">buy cialis on line</a> bone cancer that has spread
Reagovať

priligy singapore clinic reakcia na: Polaroid I-2: najlepší instantný fotoaparát na zaostrovanie používa LiDAR

16.2.2024 14:02
<a href="http://dapoxetin.buzz">dapoxetine for premature</a> Page 156 Erythema Multiforme EM 9
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať