SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Posledná príležitosť nakúpiť za super ceny v akcii JBL Zimné šialenstvo

0

Dnes je posledný deň, keď v rámci akcie JBL Zimné šialenstvo môžete využiť zľavy až 25 % na vybrané slúchadlá a reproduktory JBL. S nákupom sa teda treba poponáhľať a na rozhodnutie máte už len niekoľko hodín. Zároveň pri nákupe ľubovoľného produktu JBL od vybraných autorizovaných predajcov na Slovensku môžete v súťaži vyhrať atraktívne ceny. Hlavná cena je zájazd na lyžovačku v Alpách spojenú so snow party s Martinom Garrixom a atraktívne produkty JBL, ako sú reproduktory JBL PartyBox Ultimate či JBL Boombox 3 WiFi, alebo slúchadlá JBL Tour One M2.

V rámci akcie je veľký záujem o 5.1-kanálový soundbar so subwooferom JBL Bar 800, ktorý zlacnel z 899,99 € na 759,90 €, či soundbar takisto so subwooferom JBL Bar 2.1 Deep Bass (MK2), ktorého pôvodná cena bola 379,99 € a teraz stojí 271,99 €. JBL hrá fér, a pretože tento produkt bol už predtým v krátkej akcii, v cenovej ponuke zobrazuje zľavu z tejto akcie.

Zostavu JBL Bar 800 tvorí soundbar, subwoofer s 10” meničom na reprodukciu basov a dva odoberateľné satelitné reproduktory, ktoré môžu byť buď pripojené po stranách soundbaru, alebo umiestnené za poslucháčmi na dosiahnutie reálneho priestorového zvuku 5.1.2 s podporou Dolby Atmos. Prenos signálu je bezdrôtový a satelitné reproduktory majú vlastné nabíjateľné batérie. Celkový výkon zostavy je 720 W, takže dokáže ozvučiť aj veľkú halu v modernom byte či klubovňu. Frekvenčný rozsah 35 Hz - 20 kHz je zárukou vernej reprodukcie vrátane dunivých basov a zvukových efektov. Cena v akcii 759,90 €  (bežná cena 899,99 €) 

JBL BAR 2.1 Deep Bass MK2 je výkonná zostava soundbaru s bezdrôtovým subwooferom s celkovým výkonom 300 W, kktorá poskytne neporovnateľne kvalitnejší zvuk než reproduktory televízora, a to vrátane dunivých efektov v akčných filmoch a konzolových hrách. Moderný dizajn sa hodí do akéhokoľvek interiéru a bezdrôtový subwoofer vám poskytuje voľnosť pri jeho umiestnení. V balení je aj držiak na upevnenie soundbaru na stenu. K TV pripojíte zostavu optickým alebo HDMI káblom, samozrejmá je podpora HDMI ARC. Môžete takisto prehrávať hudbu zo smartfónu či tabletu cez bluetooth. Dolby Digital a JBL Surround Sound vám poskytnú zážitok z pozerania filmov aj pri hraní hier na konzolách. Cena v akcii 271,99 €  (bežná cena 379,99 €) 

JBL GO3 - kompaktný štýlový prenosný vodotesný reproduktor je odolný proti vode a prachu podľa IP67, takže si ho môžete zobrať aj na výlet do nepriaznivého počasia. Integrované pútko umožňuje ľahké zavesenie alebo nosenie na opasku. Technológia JBL Pro Sound má zásluhu na kvalitnom zvuku a prekvapivo dobrej reprodukcii basov. Výkon 4,2 W RMS stačí aj na počúvanie v študentskej izbe. Na jedno nabitie vydrží reproduktor hrať 5 hodín. Reproduktor je v ponuke v ôsmich atraktívnych farebných variantoch vrátane maskáčového, takže ho ľahko zladíte so svojím štýlom. Cena v akcii 37,99 €  (bežná cena 44,99 €) 

JBL Flip 6 - prenosný prachotesný a vodotesný reproduktor vyhovujúci požiadavkám IP67 má kvalitný zvuk, bohatý na basy vďaka systému dvojpásmových akustických meničov a dvojici pasívnych žiaričov. Výkon 30 W RMS stačí aj na ozvučenie väčšej párty a technológia PartyBoost umožňuje prepojenie viacerých kompatibilných reproduktorov na stereo reprodukciu či pokrytie väčších priestorov. Batéria vydrží 12 hodín prehrávania, takže utiahne aj celonočnú párty. Farby: čierna, modrá, červená, biela, ružová, zelená, squad a teal. Cena v akcii 109,99 €  (bežná cena 139,99 €) 

JBL Tune 520BT  - ľahké a pohodlné slúchadlá s mušľami priliehajúcimi na uši, takže nie ste úplne izolovaní od okolia. Vďaka technológii JBL Pure Bass a podpore Bluetooth 5.3 si vychutnáte kvalitný zvuk, bohatý na basy. Zvuk si môžete upraviť podľa vlastných preferencií ekvalizérom v aplikácii JBL Headphones. Oceníte jednoduché ovládanie pomocou praktických tlačidiel. Ak pozeráte video na notebooku alebo tablete  a niekto vám volá, slúchadlá sa prepnú na váš mobil. Batéria vydrží 57 hodín a 5 minút nabíjania stačí na 3 hodiny počúvania. Cena v akcii 47,99 €  (bežná cena 59,99 €)

JBL Wave Flex – TWS slúchadlá odolné proti striekajúcej vode a prachu sú navrhnuté pre vašu každodennú zábavu. Slúchadlá zaujmú bohatými basmi vďaka technológii JBL Deep Bass Sound a až 32-hodinovou výdržou batérie. Sú ergonomické aj pri dlhšom nosení. Či už sa potulujete po uliciach mesta, alebo relaxujete na pláži, vaše hands-free stereo hovory budú vždy krištáľovo čisté, zatiaľ čo vďaka technológii Smart Ambient môžete počuť zvuky okolia. Cena v akcii 59,99 €  (bežná cena 79,99 €)

JBL Tune Beam  - ergonomické a vodovzdorné TWS slúchadlá so 6 mm akustickými meničmi vám poskytnú 48 hodín výnimočného zvuku JBL Pure Bass Sound. Oceníte intuitívne ovládanie dotykom. Vďaka technológii Active Noise Canceling a Smart Ambient si vyberiete, či chcete tlmiť hluky okolia, alebo naopak, počuť, čo sa okolo vás deje. Funkcia TalkThru vám umožní porozprávať sa bez toho, aby ste si museli slúchadlá zložiť. Váš hlas pri telefonovaní snímajú štyri mikrofóny. Zvuk podľa vašich preferencií si doladíte v aplikácii JBL Headphones. Bluetooth 5.3 umožňuje streamovať synchronizovaný zvuk nezávisle do každého slúchadla, takže môžete použiť jedno alebo obe slúchadlá. Farby: čierna, biela, modrá, fialová. Cena v akcii 84,90 €  (bežná cena 99,90 €)

JBL Authentics 200 - Smart domáci reproduktor s Wi-Fi, Bluetooth a hlasovými asistentmi v ikonickom retro dizajne JBL zo 70. rokov – s mriežkou Quadrex, vlastným krytom podobným koži a prémiovým hliníkovým rámom. Reproduktor má výkon 90 W a frekvenčný rozsah 50 Hz - 20 kHz. So súčasnými dostupnými nástrojmi Google Assistant a Amazon Alexa môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu, ovládať svoje smart domáce zariadenia a oveľa viac, a to bez použitia rúk, iba pomocou svojho hlasu. Podporované je aj prehrávanie vo viacerých miestnostiach. Cena v akcii 299,99 €  (bežná cena 329,99 €)

Za atraktívne ceny sú v ponuke aj reproduktory JBL PartyBox 110, JBL PartyBoX Ultimate a JBL On the Go.

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať