Predstavenie TV & Sound noviniek značky Philips

2

Na podujatí TP Vision Live 2022, ktoré boli predstavené nové produkty divízií Philips TV a Philips Sound.

Nový televízor OLED807 bude k dispozícii vo verziách s uhlopriečkami 48, 55, 65 a 77 palcov.

Nová, šiesta generácia obrazového procesora P5 s umelou inteligenciou zaručuje vysokú kvalitu obrazu. OLED EX panel novej generácie ponúka o 30 % vyšší svetelný výkon v porovnaní s bežnými OLED panelmi. Nový vylepšený štvorstranný systém Ambilight so zvýšenou detailnosťou a presnosťou farieb pre pohlcujúci zážitok zo sledovania. Ambilight v reálnom čase upravuje jas a farbu podľa meniacich sa podmienok okolitého osvetlenia. Používatelia ocenia aj kvalitný zvukový systém 2.1 s výkonom 70 W a možnosť  nastavenia pre rôzne herné žánre. HDMI 2.1 so šírkou pásma 48 Gb/s s podporou HDR VRR 48-120 Hz umožní plynulé zobrazovanie obrazu z herných konzol. Televízor využíva operačný systém Android 11 TV, ktorý ponúka elegantné a intuitívne rozhranie so zabudovaným Google Assistant, ktorý na diaľkovom ovládači funguje prostredníctvom funkcie push to talk a je kompatibilný aj s Alexou.

V roku 2022 príde na trh nová, bezdrôtová audio platforma Philips Fidelio založená na technológii multiroom DTS Play-Fi. Platforma založená na aplikácii poskytuje spotrebiteľom viacero systémových možností - od použitia jednotlivých produktov až po stereo párovanie, od soundbaru a subwoofera až po kompletné audio systémy s viacerými reproduktormi. Na trh prídu inovatívne bezdrôtové produkty Philips Fidelio vrátane: soundbaru Fidelio FB1, subwoofera Fidelio FW1 a satelitného reproduktora Fidelio FS1. Satelitný reproduktor Fidelio FS1 má zabudované LED svetlá, ktoré sa synchronizujú s Ambilight televízormi Philips a rozširujú Ambilight efekt do miestnosti.

Slúchadlá Philips A7507 TWS ponúkajú hybridnú kombináciu vysokokvalitných meničov s grafénovým povrchom a technológiou vedenia zvuku cez kosti, ktorá zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku a čisté hovory aj vo veternom a hlučnom prostredí. Model A7507 je vybavený nastaviteľným systémom ANC Pro s aktívnou redukciou hluku vetra.

Bluetooth reproduktory Philips S4807 a S7807 sú dokonalými spoločníkmi pri všetkých športových aktivitách. Vďaka robustnej, dvojvrstvovej a pogumovanej úprave v štýlovom čierno-červenom alebo bielo-žltom farebnom prevedení, sú odolné voči prachu a vode.

Každý reproduktor možno spárovať s ďalším setom a vytvoriť tak skutočný stereo zvuk.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Philips Fidelio soundbar

2 komentáre

Ked bacik z Chocholova reakcia na: Predstavenie TV & Sound noviniek značky Philips

30.1.2022 09:01
A ked si toto kupim bude dalsia wonderwoman konecne filmom alebo sa stane farma pozeratelnou? Dlho cakam na dovod upgrade telky ale ziadny neprichadza, uz jedine ze by sa pokazila…
Reagovať

Tak to vidím na lacný hisense televízor a ak xcem gúgl, tak si môžem dokúpiť chroumkást reakcia na: Predstavenie TV & Sound noviniek značky Philips

29.1.2022 19:01
Jój, a kto by to zaplatil za tie predražené filipsy. Kúpim lacný háj sens a keď xcem gúgl, tak môžem dokúpiť chroum kást za pár evri. Všeobecne kupujem to najlacnejšie, lebo predražený sa ti pokazí rovnako a zbytočne za to vyhadzuješ prachy.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať