SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement SAMSUNG_072024 Advertisement

Predstavujeme nový moto e14: posúva zábavu na novú úroveň

Tlačové správy
0

Moto e14, ktorý je navrhnutý tak, aby podnecoval vášeň pre zábavu, sa môže pochváliť mimoriadne jasným 6,6-palcovým ultraširokouhlým displejom poskytujúcim ohromujúci obraz a bezproblémové skrolovanie vďaka plynulej obnovovacej frekvencii 90 Hz1. S režimom vysokého jasu sa displej automaticky prispôsobuje vonkajším podmienkam pre optimálnu viditeľnosť, pričom dosahuje špičkovú úroveň jasu až 537 nitov, zatiaľ čo režim nočného svetla znižuje namáhanie očí pri slabom osvetlení. Ako doplnok k displeju poskytuje Dolby Atmos® viacrozmerný zvukový zážitok s väčšou hĺbkou, čistotou a detailmi pri obľúbenej zábave používateľov.

SAMSUNG_07M Advertisement

Moto e14 je vyrobený z prémiových materiálov s vysokokvalitnou matnou povrchovou úpravou, je tenký a ľahký, takže sa pohodlne zmestí do vrecka bez toho, aby sa znížila kapacita batérie alebo veľký displej. Toto zariadenie je chránené sklom Corning® Gorilla® Glass 3, vďaka ktorému je obrazovka lepšie chránená pred poškriabaním a prípadným poškodením. Má tiež vodoodpudivú konštrukciu s krytím IP522, takže toto zariadenie je skonštruované tak, aby odolalo poliatiu, postriekaniu a každodennému opotrebovaniu.

Moto e14 sa môže pochváliť aj efektívnym krytom fotoaparátu, ktorý zaručuje vyvážený dizajn pri zachytávaní profesionálne vyzerajúcich fotografií. moto e14 zachytáva ostré a úžasné fotografie a videá vďaka fotoaparátu s umelou inteligenciou. Či už ide o úchvatnú krajinu alebo skupinové selfie s priateľmi, moto e14 zaručuje, že každý obrázok bude ostrý, jasný a živý. Moto e14 umožňuje používateľom popustiť uzdu svojej kreativite a ľahko zachytiť nezabudnuteľné momenty.

Pod elegantným zovňajškom sa skrýva spoľahlivý osemjadrový procesor, ktorý sa postará o plynulé zážitky, od pohlcujúcich videohovorov až po pokročilé možnosti fotografovania s umelou inteligenciou, zatiaľ čo RAM Boost3 pridáva až 2 GB4 / 8 GB5 virtuálnej pamäte RAM navyše pre plynulejší multitasking. Moto e14 je poháňaný masívnou 5000mAh batériou, vďaka ktorej sa spotrebitelia zabavia len na jedno nabitie. Vďaka 15W rýchlemu nabíjaniu6 si môžu používatelia rýchlo nabiť smartfón a bez zdržania sa vrátiť k tomu, čo je dôležité.

Nový moto e14 zlepšuje zábavu na cestách a poskytuje plynulý a pohlcujúci zážitok pre všetkých nadšencov zábavy.

Dostupnosť

moto e14 bude k dispozícii v troch farbách7: Graphite Grey, Pastel Green a Pastel Purple a bude dostupný s počiatočnou odporúčanou cenou 89 eur.

Právne vyhlásenia

Niektoré funkcie, funkcie a špecifikácie produktov môžu závisieť od siete a môžu podliehať dodatočným zmluvným podmienkam a poplatkom. Všetky sa môžu zmeniť bez upozornenia. MOTOROLA, štylizované logo M, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Dolby a Dolby Atmos sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories. Google a Android sú ochranné známky spoločnosti Google, LLC. Corning a Gorilla sú registrované ochranné známky spoločnosti Corning Incorporated. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. ©2024 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

  1. Automatický režim má minimálnu obnovovaciu frekvenciu zariadenia 60 Hz a maximálnu obnovovaciu frekvenciu 90 Hz; skutočná obnovovacia frekvencia môže byť nižšia a bude sa líšiť v závislosti od obmedzení a požiadaviek aplikácie/obsahu, nastavení režimu zariadenia a ďalších faktorov.
  2. Vodoodpudivý dizajn vytvára bariéru, ktorá pomáha chrániť pred miernym vystavením sladkej vode, ako je náhodné rozliatie, postriekanie alebo slabý dážď. Nie je určený na ponorenie do vody alebo vystavenie tlakovej vode alebo iným kvapalinám; sa môže časom zmenšiť. Nie je vodotesný.
  3. RAM Boost Rozšírená RAM vyžaduje použitie interného úložiska telefónu ako virtuálnej pamäte, čím sa znižuje kapacita úložiska; dostupné úložisko používateľa je počas používania menšie; funkcia je predvolene zapnutá, pokiaľ nie je vypnutá.
  4. 2 GB fyzickej pamäte RAM + zvýšenie až o 2 GB RAM (predvolená hodnota 2 GB | Max. 2 GB). Dostupná RAM je menšia kvôli operačnému systému, softvéru a ďalším funkciám; sa môže zmeniť s aktualizáciami softvéru.
  5. 8 GB fyzickej pamäte RAM + zvýšenie až o 8 GB RAM (predvolená hodnota 4 GB | Max. 8 GB). Dostupná RAM je menšia kvôli operačnému systému, softvéru a ďalším funkciám; sa môže zmeniť s aktualizáciami softvéru.
  6. Maximálne 15W nabíjanie; Rýchle nabíjanie je možné len s nabíjačkou Motorola TurboPower™ 20 W alebo vyššou (predáva sa samostatne); Nabíjačky Motorola TurboPower™ 20 W alebo vyššie nezvýšia maximálnu kapacitu nabíjania. Dodávaná nabíjačka je iba 10W; nedosiahne 15W nabíjaciu kapacitu.
  7. Líši sa podľa trhu. Dostupnosť si overte u svojho operátora alebo predajcu.

MOTOROLA, štylizované logo M, MOTO a skupina značiek MOTO sú ochranné známky spoločnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. PANTONE® a ďalšie ochranné známky Pantone sú majetkom spoločnosti Pantone LLC. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. ©2024 Motorola Mobility LLC. Všetky práva vyhradené.

Motorola

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať