ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Prenosný domček sa sám poskladá len za 10 minút

Technológie
0

Grande S1 je prefabrikovaný malý domček, ktorý možno zbaliť ako obrovskú krabicu a preniesť tam, kam potrebujete. A keď sa chcete usadiť na novom mieste, môže sa rozbaliť, čím vznikne 6 m široký obytný priestor. Domček je doplnený nábytkom a všetkým, čo sa vám na toto miesto zmestí.

Po úplnom rozložení má domček plochu 33,8 m2. Pri rozkladaní domu musíte najprv vyklopiť markízu a schody a spustiť stabilizačné stĺpiky. Potom už len stlačíte tlačidlo a rozvinie sa v celej svojej kráse.

Vnútri máte jedáleň, obývaciu izbu, kuchyňu, kúpeľňu, domácu kanceláriu a spálňu. Všetok nábytok sa dá zložiť a uložiť do priehradiek, ak treba domček poskladať pred prepravou.

Napríklad manželská posteľ a kancelársky stôl sa dajú zasunúť do steny, pričom jedálenský stôl možno zložiť na oboch stranách a vložiť doň stoličky.

Ak sa chystáte sťahovať, stačí odložiť stôl, posteľ a jedálenský stôl a potom pohovku umiestniť k prednému vchodu, zatiaľ čo kancelárska stolička a konferenčný stolík sa zmestia do kúpeľne.

Potom odstránite stabilizačné stĺpiky a ďalším stlačením tlačidla sa domček sám zloží a vy budete pripravení na odchod už za 10 minút.

A tento malý dom môže byť odpojený od siete, pretože ho poháňa 1400-wattové pole solárnych panelov pripojené k 5-kilowattovej napájacej batérii.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať