SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Prvá snímka skutočného Samsung Galaxy Z Fold 2 odhaľuje displej s otvorom

2

Galaxy Z Fold 2 má priniesť v porovnaní s predchodcom solídne zlepšenia vo všetkých oblastiach. Nový obrázok, ktorý sa teraz objavil online, odhaľuje nielen marketingový názov nového skladacieho telefónu Samsungu, ale aj výrez s otvorom na selfie kameru na pravej strane vnútorného displeja. Snímka potvrdzuje nedávnu správu o tom, že nástupca Galaxy Fold sa bude nazývať Galaxy Z Fold 2. Rovnako ako nedávno predstavený Galaxy Z Flip 5G aj Galaxy Z Fold 2 5G bude vybavený novým procesorom Qualcomm Snapdragon 865+.

Hovorí sa, že má masívny 7,7-palcový hlavný displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a ultratenkým sklom. Nástupca Galaxy Fold má mať trojitý fotoaparát s 12 Mpx hlavným snímačom, 12 Mpx ultraširokouhlým objektívom a teleobjektívom s rozlíšením 64 Mpx. Ďalšie zvesti hovoria o 6,23-palcovom vonkajšom displeji, 4365 mAh batérii a rýchlom 25 W nabíjaní.

Zdroj: androidcentral.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Samsung Galaxy smartfon displej

2 komentáre

. reakcia na: Prvá snímka skutočného Samsung Galaxy Z Fold 2 odhaľuje displej s otvorom

1.8.2020 15:08
Je to na citanie webstranok, aby si sa namiesto rozpravania s ludmi prezeral e-shopy etc. Taktiez 99,999 % webstranok nie je optimalizovanych na sirku mobilu. Mozes teda surfovat ako na tablete, Na sirku tabletu su optimalizovane aspon trochu.
Reagovať

nerozumiem reakcia na: Prvá snímka skutočného Samsung Galaxy Z Fold 2 odhaľuje displej s otvorom

1.8.2020 12:08
naco je toto dobre. Wide screen sa rozlozi na stvorec. Na stvorci si pustim video, aby mohlo byt opat max wide. Pochopil by som, keby sa stvorec otvaral na wide screen. Ale aj tak jedno, nekupim to :D
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať