Recenzia: Mibro Color Smartwatch: Športové hodinky za výbornú cenu

3

Hodinky Mibro Color Smartwatch zaujmú pomerne veľkým 1.57 palcovým HD displejom s HD rozlíšením. Väčší displej oceníte najmä pri čítaní notifikácií a aj samotné používanie hodiniek je vďaka tomu oveľa pohodlnejšie. Poteší taktiež pomerne malý rámik okolo displeja či špeciálna povrchová úprava displeja, ktorá minimalizuje odtlačky prstov. V aplikácii Mibro Fit si taktiež viete jednoducho zmeniť a prispôsobiť vzhľad ciferníku podľa seba.

Hodinky disponujú až 15 športovými režimami medzi ktoré patrí napríklad bicyklovanie, beh, turistika a ďalšie. Samozrejmosťou je aj meranie srdcového tepu a mnohých poteší taktiež SpO2 senzor, ktorý meria hodnoty saturácie krvi kyslíkom. Dlhodobo nízka saturácia krvi totiž môže signalizovať rôzne zdravotné ťažkosti. Hodinky dokážu merať aj kvalitu a dĺžku spánku. Všetky zaznamenané údaje o zdravotnom stave či o športových výkonoch sa potom zobrazujú v prehľadnej aplikácii s názvom Mibro Fit.

Medzi ďalšie funkcie patrí aj ovládanie hudby a kamery telefónu, budík, stopky či kalkulačka. Hodinky vedia upozorniť na dlhé sedenie bez pohybu alebo pripomenú, že je čas napiť sa vody. V aplikácii sa dá nastaviť upozornenia na prichádzajúci hovor, či notifikácie z vybraných aplikácií.

Hodinky Mibro Color Smartwatch disponujú batériou o kapacite 270 mAh čo zabezpečí výdrž 7 až 10 dní v závislosti od využívania. Konštrukcia hodiniek je vyrobená kombináciou kovu a ABS plastu. Poteší taktiež odolnosť voči vode až do tlaku 5 ATM. Rozmery zariadenia sú 43 x 35 x 10.2 mm. Hmotnosť udávaná výrobcom je 52 gramov aj s remienkom, ktorý je široký 20 mm.

Vzhľadom na množstvo funkcií, batériu s dlhou výdržou a senzor SpO2, ide o šikovné hodinky s výbornou cenovkou.

Hodinky Mibro Color Smartwatch si už dajú objednať prostredníctvom týchto dvoch eshopov a aktuálne aj s kupónom za zvýhodnenú cenu.

Mibro Color Smartwatch

Oficiálny Aliexpress Store:https://s.zbanx.com/r/Gc56Y9KbN3Kx 

Oficiálny Youpin e-shop: https://s.zbanx.com/r/ecQeUGTGyK3t 

Zľavový kupón: MIBROCOLORZ

Cena: $34.99

 

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

3 komentáre

konečne ste zaradili aliexpress, teším sa reakcia na: Recenzia: Mibro Color Smartwatch: Športové hodinky za výbornú cenu

13.6.2021 19:06
konečne ste zaradili aliexpress, teším sa - ešte keby tí žgrloši vo vláde zrušili naň clá a dlhé papierovačky, keď objednávaš z číny - prečo nás vyžierajú miestni obchodníci? veď tí to kupujú tiež z číny a predražia to desaťkrát? chceme čínsky ešop bez cla, veď tam môžeme tak skvele nakúpiť, skvelé sú aj tieto hodinky ;)
Reagovať

zlozvyk reakcia na: Recenzia: Mibro Color Smartwatch: Športové hodinky za výbornú cenu

3.6.2021 00:06
Klasicke hodiny za tu cenu su 100x krajsie a lepsie.
Reagovať

RE: keby si netrepala reakcia na: zlozvyk

13.6.2021 19:06
keby si tak ešte netrepala, na ali sa dá skvele nakúpiť, len nás nesmú vyžierať miestni obchodníci, ktorí kupujú tiež odtiaľ a predražia desať rázy a ešte ti nedajú záruku, sa vyhovárajú, keď reklamuješ a pošlú ťa do ricinky s pokazeným tovarom, už ani Číňani to nerobia, ale pokazený tovar, keď zašleš do Číny, tak ti pošlú nový
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať