SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 SAMSUNG_112021 Advertisement

Samsung si dal patentovať skladací smartfón s tromi displejmi

1

Zdá sa, že Samsung usilovne pracuje na rôznych druhoch skladacích zariadení. Nedávno sa objavili správy o skladacom tablete zloženom z troch častí. A teraz je tu patentová prihláška na ďalší jedinečný skladací dizajn. Dokument, ktorý si všimol web LetsGoDigital, má 52 strán a názov Skladacie elektronické zariadenie zahŕňajúce elektronické pero. Opisuje dvojnásobne skladací telefón, pozostávajúci z troch displejov.

Samsung ho v patentovej dokumentácii označuje aj ako „viacnásobne skladateľné zariadenie“. Keď sa ľavý a pravý displej zložia, spočívajú na strednom displeji, takže zariadenie sa dá ľahko otvoriť a zatvoriť. Samsung zrejme skúša možnosť skladania smerom dovnútra aj von, pretože obidva varianty sú znázornené na obrázkoch. 

SWAN_042021

Spoločnosť pre tento skladací telefón predstavila aj magnetické pero S Pen. Stylus zapadá do malého výklenku medzi dvoma bočnými sklopnými displejmi. Podľa opisu sa hneď po upevnení pera na mieste aktivuje režim vysokorýchlostného nabíjania, ktorý umožní jeho bezdrôtové nabíjanie.

Ak telefón nie je úplne zložený, ale S Pen je na ňom pripevnený, zapne sa štandardný režim nabíjania. Okrem toho patent hovorí o dvoch selfie kamerách, umiestnených vo dvojitom otvore, a o snímači odtlačkov prstov na displeji. Ďalej Samsung uvažuje o piezoelektrickom reproduktore umiestnenom pod flexibilnou obrazovkou a systéme dvoch fotoaparátov vzadu.

Zdroj: androidauthority.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

To sa zlomi, to nechcem, skladacka hnusna reakcia na: Samsung si dal patentovať skladací smartfón s tromi displejmi

27.4.2021 13:04
To sa zlomi, to nechcem, skladacka hnusna
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať