SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Šikovné riešenie pre “digitálnych nomádov”

0

Juhokórejský dizajnér Seokmin Jang zo spoločnosti PDF Haus vytvoril produkt dokonale vyhovujúci životnému štýlu „digitálneho nomáda“, ktorý potrebuje pracovať a byť pripojený na internet kdekoľvek. Jang bol inšpirovaný filozofiou návrhov spoločnosti Microsoft, kde sa minimalistický dizajn spája s maximálnou funkčnosťou. Preto koncept dostal názov Microsoft All In One Keyboard.

Zariadenie funguje nielen ako bežná klávesnica, ale aj ako tablet, touchpad a nabíjacia podložka. Jang teda spojil v jednom dizajne štyri zariadenia. Na prvý pohľad sa klávesnica skladá z dvoch častí, sivého a modrého panela, ktoré sú spojené dovedna. Ak tieto dve sekcie oddelíte, sivá časť vyzerá ako klávesnica, ktorá je však modulárna a takisto sa dá rozdeliť na dve časti.

Dlhšia tmavosivá časť funguje ako klávesnica a tablet. Po stlačení tlačidla na boku tenký kryt zakryje klávesy, čo umožňuje prepnutie do režimu tabletu. Tabletovým perom potom môžete skicovať a čmárať podľa želania. Svetlosivá časť sa môže použiť ako touchpad. Po jej spojení s dlhšou časťou a s počítačom už nebudete potrebovať myš. Obe sekcie sú vzadu podopreté červeným valcom, takže ich môžete umiestniť v požadovanom uhle.

Druhý, modrý panel sa pripája k spodnej strane klávesnice funguje ako nabíjacia podložka, ak pripojíte USB na jeho boku a umiestnite na podložku svoj smartfón, bude sa nabíjať. Na druhom konci panela je priehlbina, kam môžete uložiť perá, ceruzky a ďalšie kancelárske potreby. Tenký žliabok pozdĺž panela sa dá použiť na umiestnenie ďalšieho tabletu, iPadu atď. Ide teda o mimoriadne efektívny, prenosný a priestorovo úsporný dizajn.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Digital web online praca biznis inovácie pocitac smartfon dáta Microsoft

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať