Služba Dokumenty Google pre Android umožňuje úpravy v aplikáciách balíka Microsoft Office

0

Dokumenty, Tabuľky a Prezentácie Google pre Android už podporujú úpravy v balíku Microsoft Office. V súvislosti s touto zmenou Dokumenty Google prispôsobujú medzery medzi riadkami na základe aktuálneho písma. Google na zvýšenie produktivity v mobilných zariadeniach prináša do mobilných telefónov čoraz viac webových funkcií.

Používateľom ponúka tri veľké zlepšenia:

-        Umožňuje upravovať a komentovať súbory balíka Microsoft Office a spolupracovať na nich pomocou nástrojov na spoluprácu v reálnom čase v službách Dokumenty, Tabuľky a Prezentácie Google.
-        Zdokonaľuje možnosti zdieľania a zlepšuje ovládacie prvky zdieľania, redukuje potrebu sťahovania a odosielania e-mailových príloh.
-        Zefektívňuje pracovné postupy znížením potreby konvertovania typov súborov.

Funkcia sa postupne dostáva k používateľom, všeobecne dostupnou by sa mala stať v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov. Je podporovaná vo všetkých účtoch G Suite a osobných účtoch.

Okrem toho Dokumenty odteraz upravia medzery medzi riadkami podľa písma, ktoré používate. Zvýši sa tým konzistencia v dĺžke dokumentu medzi Dokumentmi Google a ostatnými programami na spracovanie textu a zaistí sa zachovanie podobnej dĺžky dokumentov prevedených z aplikácie Microsoft Word.

Zdroj: 9to5google.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Microsoft Android Google aplikácia app smartfon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať