CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Spoločnosť ASUS predstavila svoju obchodnú stratégiu a nové riešenia pre firmy a vzdelávanie na EMEA ASUS Business Summit 2023

Tlačové správy
0

Druhý ročník EMEA ASUS Business Summitu, na ktorom sa zúčastnili obchodní partneri z viac než 35 krajín z celej Európy, Blízkeho východu a Afriky, bola jedinečnou príležitosťou pre obchodných partnerov spoločnosti ASUS, aby sa oboznámili s najnovšími špičkovými technológiami a riešeniami určenými pre podniky a sektor vzdelávania. Akcia sa zamerala najmä na produktivitu hybridnej práce, moderné riešenie učební a ciele a záväzky spoločnosti ASUS v oblasti udržateľnosti.

Spoločnosť ASUS usporiadala druhý ročník ASUS Business Summitu, hlavnej akcie určenej pre svojich komerčných partnerov v regióne EMEA. Jednodenný summit sa uskutočnil 3. mája v španielskej Malage.

ASUS Business Summit je jedinečnou príležitosťou pre komerčných partnerov v regióne EMEA, aby sa zapojili do rokovaní so spoločnosťou ASUS a oboznámili sa s najnovšími špičkovými technológiami a riešeniami určenými pre podniky a vzdelávací sektor. Účastníci mali tiež možnosť zúčastniť sa na kľúčovej prednáške ASUS Business a získať cenné informácie o trendoch v odbore, oboznámiť sa s obchodnou stratégiou spoločnosti ASUS a objaviť pripravované komerčné zariadenia a riešenia.

Na Business Summite 2023 spoločnosť ASUS predstavila

ASUS Expertbook B9 – prvý biznisový notebook na svete s nízkou uhlíkovou stopou a hmotnosťou 880 gramov

ASUS ExpertBook B9400, ktorý kompenzuje zvyškové emisie pomocou uhlíkových kreditov na prírodnej báze, predstavuje vlajkovú loď ako prvý uhlíkovo neutrálny firemný notebook na svete – prekonáva štandardy ENERGY STAR® v energetickej účinnosti o 66 %, znižuje odpad materiálu vďaka použitiu PIR (postindustriálne recyklovaného) kovu a prijíma ekologicky šetrný recyklovaný papier s certifikátom FSC™ Mix.

Okrem toho, že je ExpertBook B9400 ultraľahký (880 g), má hrúbku len 15 mm a jeho batéria vydrží až 16 hodín, má zabezpečenie na podnikovej úrovni.

ASUS Expertbook B5 – prenosný výkon pre podnikanie na cestách

S hmotnosťou už od 1,4 kg je 16-palcový konvertibilný biznisový notebook ASUS ExpertBook B5 OLED s OLED displejom ako stvorený pre štýlový obchodný úspech vďaka precízne spracovanému šasi, ktoré posúva hranice ľahkosti, a úžasnému OLED panelu pre maximálnu flexibilitu. ExpertBook B5 je pripravený na náročné cestovanie vďaka úžasnej celodennej výdrži batérie a špičkovým technológiám, ktoré zlepšia vašu efektivitu práce na cestách. 

ASUS BR1402 – spoľahlivý a flexibilný spojenec

ASUS BR1402 je navrhnutý s ohľadom na vzdelávanie a je vybavený odolnou a robustnou ochranou, ktorá je odolná proti nárazom a prekĺzavaniu, zatiaľ čo modulárna konštrukcia umožňuje jednoduchú údržbu a modernizáciu kľúčových komponentov techniky.

Udržateľnosť v centre pozornosti ASUS Business Summit

Na summite bol takisto prezentovaný záväzok spoločnosti ASUS vytvárať inovatívne riešenia, ktoré spĺňajú ciele a záväzky spoločnosti v oblasti udržateľnosti.

„Ako líder v technologickom priemysle sme nadšení, že môžeme hostiť druhý ročník ASUS Business Summitu a poskytnúť našim komerčným partnerom akciu, na ktorej sa môžu spojiť, učiť sa a skúmať naše riešenia,“ uviedla Madeleine Hung, generálna manažérka pre Commercial oblasť EMEA v spoločnosti ASUS. „Sme odhodlaní podporovať našich partnerov v silnom obchodnom raste a zároveň sme plne odhodlaní rešpektovať naše ciele v oblasti udržateľnosti.“

Spoločnosť ASUS predstavila v rámci Business Summit 2023 svoje snahy z hľadiska udržateľnosti v štyroch oblastiach: obehové hospodárstvo, opatrenia na ochranu klímy, zodpovedná výroba a vytváranie hodnôt.

V oblasti obehového hospodárstva spoločnosť ASUS zdôraznila svoj prístup k celému životnému cyklu, ktorý sa zameriava na udržateľnosť v každej fáze životného cyklu výrobku a zvyšuje jeho konkurencieschopnosť.

Opatrenia spoločnosti ASUS na ochranu klímy sa riadia jasným plánom na dosiahnutie nulovej čistej spotreby a vedecky podloženými cieľmi spoločnosti ASUS v oblasti znižovania emisií uhlíka. Spoločnosť sa zaviazala využívať 100 % obnoviteľné energie vo svojich taiwanských prevádzkach do roku 2030 a v globálnych prevádzkach do roku 2035.

Spoločnosť ASUS navyše zistila, že individuálne úsilie nestačí, a podporila zodpovednú výrobu v celom svojom dodávateľskom reťazci tým, že sa stala riadnym členom Responsible Business Alliance, aby podporila víziu RBA a zahrnula výkonnosť svojich dodávateľov v oblasti ESG do rozhodovania o nákupoch a procesoch riadenia.

A napokon, pokiaľ ide o vytváranie hodnôt, spoločnosť ASUS v roku 2008 predstavila svoj program digitálneho začleňovania, ktorý zahŕňa viac než 20 000 počítačov pre viac než 1 800 neziskových organizácií. Spoločnosť tiež zriadila 500 centier digitálneho vzdelávania v 39 krajinách – s víziou odstrániť digitálnu priepasť a vytvoriť rovnaké príležitosti pre všetkých.

Samotná organizácia tejto akcie nebola výnimkou a dokonale zapadla do zásad udržateľnosti spoločnosti. Spoločnosť ASUS vyberala dodávateľov pre Business Summit v súlade so svojimi záväzkami a takmer všetky materiály na tejto akcii boli vybrané s recyklovateľnými zložkami alebo s

obsahom recyklovaných zložiek, pričom osobitná pozornosť bola venovaná ekologicky šetrným farbám a lakom.

O spoločnosti ASUS

Spoločnosť ASUS je globálny technologický líder, ktorý poskytuje najinovatívnejšie a najintuitívnejšie zariadenia, komponenty a riešenia na svete, ktoré prinášajú neuveriteľné zážitky a zlepšujú život ľudí na celom svete.  Spoločnosť ASUS so svojím tímom 5 000 interných odborníkov na výskum a vývoj je svetovo preslávená tým, že neustále pretvára dnešné technológie pre budúcnosť, každý deň získava viac než 11 ocenení za kvalitu, inovácie a dizajn a podľa časopisu Fortune patrí medzi najobdivovanejšie spoločnosti sveta. 

Zobrazit Galériu

ASUS

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať