NICEBOY_112021 NICEBOY_112021 NICEBOY_112021

Spoločnosť Sony Europe predstavuje nové modely televízorov BRAVIA XR

5

Sony Europe dnes oznámil nový rad televízorov ktoré ako prvé na svete využívajú spracovanie obrazu a zvuku pomocou procesoru s kognitívnou inteligenciou. Medzi novinkami nájete televízory série  BRAVIA XR v radách  8K LED MASTER Series Z9J, OLED MASTER Series A90J a A80J a 4K LED X95J a X90J.

Televízory využívajú  procesor XR novej generácie ktorý je mozgom novej BRAVIA XR.  Procesor používa úplne novú metódu spracovania, ktorá presahuje bežnú umelú inteligenciu (AI). Zatiaľ čo konvenčná AI dokáže detegovať a analyzovať obrazové prvky, ako napríklad farbu, kontrast a detaily, individuálne, nový kognitívny procesor XR dokáže krížovú analýzu viacerých prvkov naraz, rovnako ako náš mozog. Týmto spôsobom sa všetky prvky vzájomne upravia, aby sa dosiahol najlepší konečný výsledok, takže všetko v scéne je synchronizované a realistické. Kognitívny procesor XR, rozdeľuje obrazovku na početné zóny a deteguje, kde je na obrázku „ústredný bod“.

Kognitívny procesor XR môže tiež analyzovať polohu zvuku v signáli, aby sa zvuk presne zhodoval s dianím na obrazovke. Okrem toho prevádza akýkoľvek zvuk na 3D priestorový zvuk a poskytuje pohlcujúcu zvukovú scénu s najvyššou realitou. Učí sa, analyzuje a rozumie bezprecedentnému množstvu dát a inteligentne optimalizuje každý pixel, obraz a scénu pre najvernejší obraz a zvuk.

Hlavné vlastnosti série BRAVIA XR:

• BRAVIA CORE ™: V spolupráci so spoločnosťou Sony Pictures Entertainment (SPE) je platforma BRAVIA CORE ™ miestom, kde sa zábava stretáva s technológiou. Používatelia majú vo všetkých nových modeloch BRAVIA XR predinštalovaný výber najnovších prémiových a klasických titulov SPE a najväčšiu zbierku IMAX Enhanced titulov. Služby BRAVIA CORE sú prvými v odbore , ktoré využívajú technológiu Pure Stream ™ a dosahujú takmer bezstratovú ekvivalentnú kvalitu UHD BD so streamovaním až 80 Mb / s.

 • Google TV: Výrobca predstavuje aj nové používateľské rozhranie Google TV.  Ľahko nájdite, na čo sa chcete pozerať, pomocou prispôsobených odporúčaní a spravujte všetko pomocou jedného zoznamu sledovaných položiek. Používatelia môžu do svojho zoznamu sledovaných položiek pridať aj položky zo svojho telefónu alebo notebooku.

• Kompatibilita s HDMI 2.1: Všetky televízory BRAVIA XR sú vybavené rozhraním HDMI štandardu 2.1, vrátane podpory 4K 120p, variabilnej obnovovacej frekvencie (VRR), režimu Auto Low Latency (ALLM) a eARC, ktoré podporujú vyššie rozlíšenie a rýchlosť snímkovania ideálne pre hranie novej generácie.

• Sound-from-Picture Reality ™: Okrem vysokej kvality obrazu ponúka nový kognitívny procesor XR aj  zvuk s technológiou Sound-from-Picture Reality ™, ktorá upravuje polohu zvuku s obrazmi na obrazovke a ponúka tak realistický zážitok.

• Hands-Free Voice Function: Televízory Sony s hlasovým ovládaním spolupracujú s Asistentom Google a poskytujú inteligentnejšie zážitky zo sledovania. Pomocou Asistenta môžete vyhľadať najnovšie trháky alebo relácie v streame. Môžete stlmiť svetlá pripojením inteligentných domácich zariadení. Spravujte úlohy a pozrite si svoj kalendár alebo mu položte otázky a pozrite si odpovede na svojom televízore.

• Kompatibilita inteligentných reproduktorov: So zariadeniami s povoleným pomocníkom Google Assistant a Amazon Alexa môžete prenášať a ovládať videá z YouTube pomocou služby Google Home alebo meniť kanál alebo hlasitosť pomocou služieb Google Home a Amazon Alexa.

• Plnenie zámeru tvorcu: Nové modely tiež podporujú režim Netflix Calibrated Mode, ktorý ponúka obsah Netflix a IMAX® Enhanced ™ v štúdiovej kvalite.

Novinky v nových modelových radách:

8K LED televízory MASTER Series Z9J (modely 85 ”a 75”):

Jediný rad v ponuke výrobcu ktorý ponúka 8K rozlíšenie. Televízor s panelom 8K Full Array LED využíva technológie XR Triluminos Pro, XR Contrast Booster a XR 8K Upscaling pre zabezpečenie vysokej kvality obrazu. Najnovšia technológia XR Motion Clarity krížovo analyzuje údaje, aby zabezpečila plynulý a jasný priebeh akcie bez rozmazania. Panel obsahuje tiež technológiu X-Wide Angle pre živé farby z ľubovoľného pozorovacieho uhla a úpravu X-Anti Reflection ktorá minimalizuje odrazy svetla . O pohon sa stará kognitívny procesor XR a televízor je vybavený platformou Bravia Core. Vo výbave sú porty HDMI 2.1. Prístroj obsahuje funkcie Netflix Calibrated Mode a je kompatibilný s kalibračnými sondami a softvérom Calman vďaka čomu ponúka pokročilé možnosti kalibrácie a schopnosť jemného vyladenia úprav.

OLED televízory MASTER Series A90J (modely 83 ”, 65” a 55 ”):

4K OLED modelový rad s kognitívnym procesorom XR. Funkcia kontrast XR OLED upravuje jas pre vyššie vrcholy odleskov a hlbšiu čiernu v tieni, zatiaľ čo XR Triluminos Pro umožňuje zobrazenie širšej palety farieb. Televízor obsahuje platformu Bravia Core, podporuje služby Google TV, Apple Air Play 2 a Homekit. Vo výbave sú porty HDMI 2.1. Prístroj obsahuje funkcie Netflix Calibrated Mode a je kompatibilný s kalibračnými sondami a softvérom Calman vďaka čomu ponúka pokročilé možnosti kalibrácie a schopnosť jemného vyladenia úprav. Vylepšená technológia Acoustic Surface Audio + poskytuje presnejšie umiestnenie zvuku a filmový priestorový zvuk a poskytuje obraz a zvuk v dokonalej harmónii. Samozrejmosťou je podpora Dolby Vision ™ a Dolby Atmos ™. Obojsmerný stojan poskytuje rôzne možnosti umiestnenia stojana. Vo výbave sú funkcie Netflix Calibrated Mode a je kompatibilný s kalibračnými sondami a softvérom Calman vďaka čomu ponúka pokročilé možnosti kalibrácie a schopnosť jemného vyladenia úprav.

OLED televízor A80J (77 ”, 65” a 55 ”):

Štandardný modelový rad OLED 4K TV s kognitívnym procesorom XR. Z vyššej série tu nájdete technológie kontrast XR OLED, aj XR Motion Clarity . Televízor obsahuje platformu Bravia Core, podporuje služby Google TV, Apple Air Play 2. Vo výbave sú porty HDMI 2.1. Prístroj obsahuje funkcie Netflix Calibrated Mode a je kompatibilný s kalibračnými sondami a softvérom Calman. Vylepšená technológia Acoustic Surface Audio + poskytuje presnejšie umiestnenie zvuku. Samozrejmosťou je podpora Dolby Vision ™ a Dolby Atmos ™. Vo výbave sú funkcie Netflix Calibrated Mode a je kompatibilný s kalibračnými sondami a softvérom Calman .

4K LED TV X95J (modely 85 ”, 75” a 65 ”) 4K LED:

Najvyšší modelový rad 4K LCD LED TV s kognitívnym procesorom XR. Obsahuje väčšinu funkcií radu A80J . Cognitive Processor XR konvertuje signály 2K na kvalitu blížiacu sa skutočnému rozlíšeniu 4K. Technológia XR zvyšujúca rozlíšenie na 4K vyhodnocuje a využíva rozsiahle množstvo údajov, analyzuje vzorce scén a nanovo vytvára jemné detaily. Rozhranie HDMI 2.1 vám umožňuje dosiahnuť v kompatibilných hrách snímkovú frekvenciu 120 snímok/s, ktorá vám poskytne výhodu pri streľbe, športoch a náročných hrách s bleskovým dianím na obrazovke. Vďaka rozlíšeniu 4K so snímkovou frekvenciou 120 snímok/s a špeciálnemu hernému režimu si tiež môžete vychutnať mimoriadne plynulé hranie so zníženým oneskorením vstupu menej ako 8,5 ms. Inteligentným diaľkovým ovládačom môžete ovládať všetky pripojené zariadenia. Vďaka prístupu k službám videa na požiadanie pomocou jedného tlačidla môžete sledovať seriály a filmy v priebehu niekoľkých sekúnd.

4K LCD LED TV X90J (modely 75 ”, 65”, 55 ”a 50”):

Napriek tomu že ide o najnižší rad 4K LCD LED TV s kognitívnym procesorom XR ponúka televízor väčšinu funkcií a služieb vyšších modelov vrátane platformy Bravia Core aj Netflix Calibrated mode. Nájdete tu tiež služby Google asistenta aj vstupu HDMI 2.1

Sony predstavil aj rad  4K LCD LED TV X85J (modely 85 ”, 75”, 65 ”, 55”, 50 ”a 43”):

Tento rad používa 4K HDR Processor X1 s technológiou HDR remaster založenou na objektoch. Napriek tomu tu nájdete HDMI 2.1 vrátane 4K 120p, funguje s Alexa a Google Assistant a ponúkne rýchly prístup k rade obsahu a služieb pomocou Google TV.

Okrem toho boli predstavené rady  4K LED televízorov X81J (75 ”) a X80J (65”, 55 ”, 50” a 43 ”) s 4K HDR Processor X1 a jednoduchý LED TV HD W800 (32 ”) HD.

Ceny a maloobchodná dostupnosť v Európe budú oznámené neskôr.

 

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

5 komentárov

alprostadildrugs.com reakcia na: Spoločnosť Sony Europe predstavuje nové modely televízorov BRAVIA XR

15.3.2021 15:03
alprostadil drug guide nursing implication https://alprostadildrugs.com/ iilegal sales of alprostadil
Reagovať

erectiledysfunctionpillscvs.com reakcia na: Spoločnosť Sony Europe predstavuje nové modely televízorov BRAVIA XR

15.3.2021 00:03
erectile dysfunction guide https://erectiledysfunctionpillscvs.com/ erectile medicine for men
Reagovať

eunicesildenafilcitrate.com reakcia na: Spoločnosť Sony Europe predstavuje nové modely televízorov BRAVIA XR

14.3.2021 19:03
sildenafil pharmacy https://eunicesildenafilcitrate.com/ sildenafil generic purchase
Reagovať

erectile icd 10 reakcia na: Spoločnosť Sony Europe predstavuje nové modely televízorov BRAVIA XR

28.1.2021 10:01
is erectile dysfunction common in older men https://erectiledysfunctionpillscvs.com/# youtube erectile dysfunction
Reagovať

erectile clinic tulsa ok reakcia na: Spoločnosť Sony Europe predstavuje nové modely televízorov BRAVIA XR

21.1.2021 13:01
chloroquine side effects
<a href="https://chloroquineorigin.com/#">chloroquin</a>
erectile dementia
<a href="https://erectiledysfunctionpillscvs.com/#">erectile tools</a>
what are the side effects of hydroxychloroquine
<a href="https://hydroxychloroquinex.com/#">fda hydroxychloroquine</a>
erectile function index 5
<a href="https://plaquenilx.com/#">what is plaquenil taken for</a>
tadalis 20 mg
<a href="https://tadalisxs.com/#">tadalafil gel</a>
what type of antibiotic is zithromax
<a href="https://zithromaxes.com/#">where can i buy zithromax online</a>
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať