PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Tipy na darčeky od Samsungu

1


Samsung Galaxy S20 FE

Smartfón s prívlastkom Fan Edition má kvalitný rovný 6,5" displej AMOLED s vysokým rozlíšením a frekvenciou 120 Hz, kovový rám a matnú zadnú stenu z odolného polykarbonátu v šiestich atraktívnych farebných odtieňoch. Pri fotení si používateľ môže vybrať z troch objektívov s rôznou ohniskovou vzdialenosťou. Vynikajúce zábery s jasnými farbami získate v nočnom režime s umelou inteligenciou, ktorý dokáže stabilizovať aj objekty v pohybe. Video v 4K rozlíšení môžete nahrávať so snímkovou frekvenciou 30 aj 60 fps. Predný fotoaparát má snímač s vysokým rozlíšením a jeho objektív je širokouhlý, takže aj do záberu z ruky dostanete dvoch ľudí.

CENA: 649 €

Samsung Galaxy Watch 3

Štýlové vodotesné hodinky s otočnou lunetou na ovládanie aplikácií kombinujú produktivitu a technológie na zdravý životný štýl. V ponuke sú veľkosti 45 alebo 41 mm v prémiových odtieňoch: čiernom, striebornom a bronzovom s elegantným koženým remienkom. Používateľ si môže vybrať z bohatej ponuky ciferníkov. Hodinky monitorujú váš tep a pri športových aktivitách aj hladinu kyslíka v krvi a takisto kvalitu spánku vrátane odporúčaní na jeho zlepšenie. Majú viac než 120 programov na cvičenie a tréningy v miestnosti aj vonku, kde monitorujú aj vašu polohu. Samozrejmosť sú upozornenia na hovory a správy, na ktoré môžete odpovedať priamo z hodiniek.

CENA: od 429 €

Samsung Galaxy Note 20

Smartfón a zároveň výkonná počítačová zostava s elektronickým perom S Pen vo vašom vrecku. Vyberte si medzi 6,7" plochým displejom Galaxy Note 20 alebo 6,9" zaobleným displejom AMOLED Galaxy Note 20 Ultra 5G, obidva varianty sú v čiernej aj bronzovej farbe. Poznámky písané elektronickým perom sa dajú previesť na text a zdieľať spolu s náčrtmi. Fotoaparát má v závislosti od verzie 3× či 5× optický a 30 až 50-násobný space zoom. Môžete nakrúcať kvalitné 8K video s úžasnými detailmi a kreatívne s ním v reálnom čase pracovať priamo v aplikácii fotoaparátu. Technológia Samsung DeX umožňuje plnohodnotnú prácu na veľkej obrazovke bez potreby prepojenia káblom. Batéria vydrží deň intenzívneho používania.

CENA: od 949 €

Samsung Galaxy Buds Live

Slúchadlá zaujmú atraktívnym tvarom a ergonomickým dizajnom. K dispozícii je i biely, čierny alebo bronzový farebný variant. Aktívne potláčanie hluku okolia je selektívne, takže počujete rozhovory aj hlásenia. Akustické meniče s priemerom 12 mm, reproduktory od spoločnosti AKG a basový kanál sú zárukou najvyššej kvality reprodukcie vrátane hlbokých basov. Výhodná je aj integrácia Spotify, takže jediným dotykom sa pripojíte k svojim playlistom. Tri mikrofóny a snímanie vibrácií čeľuste poskytujú vynikajúcu kvalitu hovorov aj vo veľmi hlučnom prostredí. Batéria vydrží 6 hodín počúvania, spolu s nabíjacím puzdrom až 21 hodín.

CENA: 189 €

Samsung Galaxy Tab S7

Výkonný tablet s možnosťou pripojenia klávesnice, ktorá sa predáva samostatne, a písania či kreslenia elektronickým perom S Pen. Tablet je z eloxovaného hliníka, takže popri prémiovom dizajne je aj pevný a odolný. Má brilantný 11" displej s rozlíšením 2560 × 1600 pixelov, vysokým kontrastom a verným podaním farieb, preto je ideálny tak na grafické práce, ako aj multimediálnu zábavu. Srdcom tabletu je výkonný čip Snapdragon 865 Plus, ktorý ľahko zvládne najnáročnejšie hry aj multitasking. Batéria vydrží až 15 hodín prehrávania videí. Tablet má predinštalované aplikácie na kreatívnu grafickú tvorbu aj poznámky s náčrtmi.

CENA: 699 €

Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Atraktívny smartfón a tablet v jednom s kvalitným ohybným displejom. V ponuke sú varianty Mystic Black a Mystic Bronze. V zloženom stave môžete operatívne využívať veľký 6,2" displej. Po otvorení máte k dispozícii veľký 7,6" skladací displej AMOLED z ultratenkého skla. Konštrukcia kĺbu umožňuje hladký pohyb pri skladaní a fixáciu v akejkoľvek polohe. V polohe L so smartfónom na stole môžete realizovať videohovory či nakrúcať vlogy. Prípadne spustite aplikáciu na vonkajšej obrazovke a potom telefón rozložte, aby ste ju videli na väčšom displeji. Pri fotení a filmovaní môžete na náhľad využiť obidva displeje súčasne. Smartfón je pripravený na príchod 5G sietí.

CENA: 1999 €

Viac informácií:  www.samsung.sk

 

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

1 komentár

nič od Samsungu tieto Vianoce, je to predražené, dám prednosť Umaxu 12Wr reakcia na: Tipy na darčeky od Samsungu

27.12.2020 20:12
Tieto Vianoce som dala prednosť Umax VisionBook 12Wr za 239€ https://www.datart.sk/visionbook-12wr-flex-umm220v22.html , chalani z vedľajšieho vchodu mi tam nahrali Linux Fedora a hotovo, môžem internetovať, či písať v Libre Office úlohy do školy, viac mi na tom netreba robiť. Sem tam dačo nakreslím v Inkscape, to je všetko.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať