SAMSUNG_082023 Advertisement SAMSUNG_082023 Advertisement SAMSUNG_082023 Advertisement

Tipy na dovolenku

0

Spríjemnite si leto s Bang & Olufsen Beosound A1

Užite si hudbu v prírode aj pri vode. Elegantný bluetooth reproduktor Beosound A1 2. gen. prináša príjemný, no razantný zvukový prejav v kompaktnom tele tvaru disku s priemerom 13,3 cm. Jednoduché ovládanie a hlasový asistent Alexa spríjemnia jeho používanie pri počúvaní aj hands-free telefonovaní. A s výkonnou batériou máte viac ako 18 hodín prehrávania. Beosound A1 2. gen. získate za 299 eur.

Viac informácií: www.bisaudio.sk

Výkon v pohybe

Najsilnejší prenosný reprosystém Bang & Olufsen Beosound A5 disponuje výkonom 4 × 70 W pre štyri meniče a 360-stupňovým zvukom naplní miestnosti s rozlohou až 50 m2. Dizajn od dánsko-talianskeho tímu GamFratesi spája škandinávske a južanské prvky so špičkovými technológiami. Pridajte kvalitné materiály a poctivé remeselné spracovanie a za 999 eur (svetlé vyhotovenie) alebo 1099 eur (tmavý dub) získate ikonický hudobný systém s dlhou životnosťou.

Viac informácií: www.bisaudio.sk

Bowers & Wilkins Pi5 S2 – nerušená bezdrôtová sloboda

Úplne bezdrôtové slúchadlá do uší B&W Pi5 S2 s technológiou aptX prinášajú hudbu v CD kvalite kdekoľvek – na cestách či pri športovaní. Vybitá batéria? Nehrozí. Na dve hodiny prehrávania sa slúchadlá Pi5 S2 nabijú už za 15 minút a nabíjacie puzdro ukrýva energiu na 19 hodín. Nerušené počúvanie zaistí používateľsky prepínateľné potlačenie hluku ANC. Pi5 S2 sú k dispozícii v rôznych vyhotoveniach za 249 eur.

Viac informácií: www.bisaudio.sk

Devialet Mania – prenosný high-end systém na francúzsky spôsob

Ak hľadáte výnimočný prenosný hudobný systém, Devialet Mania je to pravé. Francúzsky bezdrôtový reproduktor za 790 eur podporuje Wi-Fi aj bluetooth a dokáže bez problémov ozvučiť obývačku aj párty na terase. Ponúka impozantný frekvenčný rozsah 30 Hz až 20 kHz a so šesticou zosilňovačov aj poriadny výkon. Batéria zabezpečí 10 hodín autonómneho prehrávania, takže show môže pokračovať nádherne dlho.

Viac informácií: www.bisaudio.sk

 

 

Zobrazit Galériu

bisaudio.sk

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať