SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Toto je najinteligentnejšia samočistiaca fľaša na vodu na svete

0

Spoločnosť LARQ vyvinula fľašu na vodu LARQ Bottle PureVis 2, ktorej cieľom je preklenúť priepasť medzi hydratáciou a udržateľnosťou. Fľaša je vybavená UV čistením, filtráciou, pripojením k aplikácii a pripomenie vám aj potrebu hydratácie. Pojme 1 liter vody a na jej dezinfekciu využíva UV svetlo v uzávere, ktoré eliminuje až 99,9999 % biologických kontaminantov.

Filtre Nano Zero odstraňujú chlór a ďalšie škodlivé chemikálie, čím zabezpečujú čistú vodu so skvelou chuťou. Aplikácia LARQ sleduje hydratačné ciele a nastavuje pripomenutia, aby pomohla používateľom piť viac vody. Fľaša LARQ PureVis 2 je zlepšením predchádzajúceho modelu, teraz ponúka čistenie aj filtráciu v jednej fľaši. Čistenie UV žiarením sa aktivuje automaticky každé dve hodiny alebo stlačením tlačidla, zatiaľ čo filtre Nano Zero zachytávajú kontaminanty nad rámec noriem EPA.

Na riešenie problému ľudí, ktorí zabúdajú piť dostatok vody, vyvíja spoločnosť LARQ sprievodnú aplikáciu, ktorá sa pripája k senzorom fľaše a posiela upozornenia, aby sa napili. Slúži na to LED pásik okolo vrchnáka. Aplikácia tiež sleduje úroveň hydratácie a integruje sa s fitnes aplikáciami na komplexnú analýzu zdravia.

Fľaša má dvojstenný izolovaný vonkajší plášť na udržiavanie teploty vody, odnímateľnú rukoväť na jednoduché prenášanie a vrchnák, z ktorého sa možno napiť. Fľaša LARQ Bottle PureVis 2 sa dá nabíjať cez port USB-C a na jedno nabitie vydrží 2 až 3 týždne. Fľaša je k dispozícii v štyroch farbách a dvoch veľkostiach, takže je vhodná na použitie na cestách. Predobjednávky sa v súčasnosti ponúkajú v rámci kampane na Kickstarteri za zvýhodnenú cenu 79 USD.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať