SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Toto smart pravítko musí byť vo výbave každého dizajnéra, architekta a inžiniera

1

NeoRulerGO je kompaktné a inteligentné rolovacie pravítko, ktoré mení pravidlá hry pre dizajnérov, architektov a inžinierov. Toto inovatívne zariadenie vyvinuté spoločnosťou Hozo Design nadväzuje na úspech ich predchádzajúcich inteligentných meracích zariadení, ale bolo zmenšené na veľkosť kľúčenky od auta, takže je mimoriadne prenosné.

Napriek malým rozmerom je zariadenie NeoRulerGO nabité funkciami. Dokáže merať vzdialenosti od milimetrov až po kilometre s pôsobivou presnosťou. Stačí ho prerolovať z bodu A do bodu B a namerané hodnoty sa zobrazia na jeho malej obrazovke. Merania potom môžete konvertovať na iné jednotky alebo odoslať do aplikácie MEAZOR, ktorá ich v priebehu niekoľkých sekúnd premení na technické výkresy.

NeoRulerGO je vreckový vo viacerých ohľadoch. Má prijateľnú cenu len 49 dolárov, váži 42,5 g a ľahko sa zmestí na kľúčenku alebo sa dá pripevniť aj na pútko opasku. Zariadenie má laserový navádzač na presné meranie a displej na sledovanie postupu merania. Aplikácia si ukladá všetky merania na budúce použitie. Rolovacia konštrukcia meracieho nástroja umožňuje vykonávať širokú škálu meraní.

Môžete ho použiť ako pravítko na meranie lineárnych vzdialeností alebo ako pásku na meranie zakrivených profilov. Laserový navádzač zabezpečuje presné merania aj v stiesnených alebo komplikovaných priestoroch. Vďaka 93 zabudovaným stupniciam môžete merať v metrických aj imperiálnych jednotkách. Jednou z jedinečných vlastností pravítka NeoRulerGO je jeho zacvakávacie puzdro na písacie potreby.

Táto modulárna konštrukcia umožňuje jednoduché pripojenie k puzdru NeoPencil Case, ktoré zároveň slúži ako ergonomická rukoväť pravítka. Do puzdra sa zmestí ceruzka NeoPencil Mini. Ceruzka má elegantné telo z hliníkovej zliatiny s pripojiteľným grafitovým hrotom, ktorý sa dá vymeniť, keď je tupý alebo opotrebovaný. Veko puzdra obsahuje 4 ďalšie vymeniteľné grafitové hroty, ktoré vám umožňujú skicovať, upravovať, merať a označovať.

Merací nástroj NeoRulerGO je nielen praktický, ale aj odolný. Vďaka zabudovanej batérii, ktorá na plné nabitie vydrží až 90 dní, a stupňu odolnosti proti vode a prachu IP54 vydrží každodenné používanie. V rámci kampane na portáli Kickstarter je k dispozícii za zvýhodnenú cenu 49 USD a za 109 USD môžete získať prémiový balík, ktorý obsahuje puzdro NeoPencil Case, NeoPencil Mini a ďalšie produkty Hozo Design.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

kLacko a kHubinsky, nacase aby bolo po vas a odpad co pisete si zoberte do hrobu reakcia na: Toto smart pravítko musí byť vo výbave každého dizajnéra, architekta a inžiniera

28.5.2024 09:05
kLacko a kHubinsky, nacase aby bolo po vas a odpad co pisete si zoberte do hrobu
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať