TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Umelá inteligencia už dokáže písať e-maily, reklamy a knihy

Technológie
2

Startup s názvom AI Exposphere ponúka asistenta na písanie, ktorý podľa neho dokáže písať články, e-maily aj knihy. Nový nástroj Satellite Blogger je produkt SaaS poháňaný technológiou HailyAI AI Exposphere a môže generovať obsah na akúkoľvek tému, tvrdí spoločnosť. Robí to prostredníctvom systému zručností s názvom Playground BETA Skills. Satellite Blogger dokáže generovať opisy produktov a reklamy na základe kľúčových slov.

WWD

Firma hovorí, že to pomôže značkám, ktoré majú veľa produktov a nemôžu si dovoliť pravidelne písať opisy ku každému z nich. Uvidí sa, či má tento obsah štylistické kvality reklám a e-mailov napísaných skúsenými profesionálnymi copywritermi. Nedávny prieskum spoločnosti Attest zistil, že 57 % spotrebiteľov chce, aby ich marketingový obsah rozveselil a pobavil. Zatiaľ nevedno, či má Satellite Blogger aj zmysel pre humor.

Zdroj: mediapost.com.

Redakcia

Všetky autorove články

2 komentáre

Odkaz pre hlupeho: reakcia na: Umelá inteligencia už dokáže písať e-maily, reklamy a knihy

2.2.2022 21:02
Nevahajte konatktovať. Tu Vám pomôžu: https://www.google.sk/search?q=psychiatrick%C3%A1+lie%C4%8Deb%C5%88a&ei=I-T6YYP_KcOIxc8Pkc-skAo&oq=psychiatricka&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAEYAjIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIICAAQgAQQyQMyBQgAEJIDMgUIABCSAzIFCAAQgAQyCwguEIAEEMcBEK8BMgsILhCABBDHARCvATIFCAAQgAQ6BwgAEEcQsAM6BwgAELADEEM6EgguEMcBEK8BEMgDELADEEMYADoICAAQgAQQsQM6BAgAEEM6CgguEMcBEK8BEENKBAhBGABKBAhGGABQ4gxYtyFgxj1oAXACeACAAZsBiAHFBJIBAzAuNJgBAKABAcgBDcABAdoBBAgAGAg&sclient=gws-wiz
Reagovať

HLUPY... reakcia na: Umelá inteligencia už dokáže písať e-maily, reklamy a knihy

2.2.2022 09:02
... nie vždy sa každému zadarí, ale čo robíte Vy, múdry pánko, čo múdre, užitočné a nové prinášate svetu Vy..? Kydať špinu na druhého vie každý primitív.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať