SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Upgradujte svoj počítač s doživotným Windowsom 11 od 10€ a Office 2021 od 15€ na Godeal24!

0

Predstavte si, že ste práve rozbalili svoj nablýskaný nový počítač alebo renovujete svoj existujúci. Čo je prvá vec, ktorú potrebujete? Samozrejmosťou je spoľahlivý operačný systém a sada nástrojov na zvýšenie produktivity. V systéme Windows 11 Pro a Microsoft Office Pro 2021 je toto nastavenie hračkou. S Windowsom 11 Pro získate elegantné, moderné rozhranie, ktoré je nielen estetické, ale aj intuitívne na používanie. A keď sa pustíte do práce, Microsoft Office Pro Plus 2021 ponúka celý arzenál aplikácií, ktoré potrebujete na zvládnutie akejkoľvek úlohy, od spracovania textu až po analýzu údajov. Teraz môžete získať doživotný prístup k balíkom Microsoft Office a OS Windows počas výpredaja softvéru Godeal24 za zvýhodnenú cenu. Doživotná licencia na Microsoft Office Professiona l 2021 je momentálne za cenu 26,75 € (reg. 299 €) . MS Office Pro Plus 2021 ponúka najnovšie verzie základných aplikácií, ako sú Word, Excel, PowerPoint a Outlook, nabité funkciami, ktoré vám pomôžu pracovať inteligentnejšie, nie ťažšie. Navyše sa nemusíte obávať poplatkov za predplatné.

Najlepšia hodnota! 62% zľava na Microsoft Office! (Kód kupónu "GG62")

Inovácia operačného systému je skvelý spôsob, ako poskytnúť staršiemu zariadeniu niektoré z funkcií novšieho počítača. Windows 11 Professional môžete získať len za 13,55 € namiesto 199 na Godeal24 práve teraz. S novo pridanými funkciami AI, ako je Windows Copilot, ktorý vám pomáha navigovať v rôznych úlohách, Windows 11 Pro pomáha efektívne zefektívňovať a organizovať váš pracovný tok a podľa toho oddeľuje vaše údaje. Získajte bezproblémovú integráciu seba alebo svojho tímu a najnovších funkcií operačného systému za časovo obmedzený pokles ceny.

Obrovská zľava na OS Windows: (kód kupónu "GG50")

 

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu " GG62 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať