Úplný nový dizajn klávesnice so zabudovanými perifériami

Technológie
0

Pri výbere klávesnice zvyčajne venujete pozornosť dotyku, tvaru, zvuku. Môžete sa uspokojiť s tradičným dizajnom, pri ktorom budete pohybovať rukou medzi klávesnicou a myšou, alebo si zvoliť klávesnicu Naya Create s modulárnym deleným dizajnom typu všetko v jednom. Spoločnosť Naya navrhla Create ako dokonalú klávesnicu, ktorá vás zbaví potreby ďalších periférnych zariadení. Klávesnica s prispôsobiteľným tvarom a rôznymi vstavanými konfigurovateľnými modulmi sa bez problémov zmestí na akýkoľvek pracovný stôl.

Preto môže byť vhodnou voľbou pre príležitostných nadšencov aj serióznych kreatívnych profesionálov. Naya Create eliminuje potrebu prepínať medzi viacerými perifériami. Aby ste mali všetko na dosah ruky, modulárna klávesnica obsahuje štyri moduly: kruhový ovládač, podložku pod myš, trackball v štýle joysticku a 3D navigátor. Kruhový ovládač je intuitívny a hmatovo príjemnejší spôsob úpravy nastavení alebo prístupu k (prispôsobiteľným) klávesovým skratkám. Integrovaná podložka pod myš šetrí čas a námahu pri siahaní mimo priestoru klávesnice.

Zabudovaný joystick je pohodlný a presný spôsob ovládania počítača, a keď pracujete v 3D, môžete využiť pohodlie 9 stupňov voľnosti pomocou 3D navigátora. Delený dizajn Naya Create sa lepšie zhoduje s pozíciou zápästia a ruky na uľahčenie písania. Rozloženie klávesnice si teda môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Aby bola plnohodnotná klávesnica prenosnejšia, dve polovice jej delenej konštrukcie sa dajú uložiť na seba a magneticky spojiť, aby sa uľahčila preprava.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať