PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Už vieš, čo chceš za vysvedčenie? S novým telefónom vivo zažiješ leto plné nezabudnuteľných zážitkov, teraz za zvýhodnenú cenu

Tlačové správy
1

Vysvedčenie za dverami, a ty ešte stále nevieš, čo si zaň vypýtať? No predsa nový telefón, ktorý ti umožní zažiť leto plné zážitkov! A to najlepšie? Teraz ho môžeš mať ešte lacnejšie. Značka vivo prichádza so špeciálnou akciou až na tri svoje modely, vďaka čomu si so svojim novým dotykovým parťákom prázdniny užiješ naplno!

Odštartuj leto plné zážitkov s novým smartfónom vivo

Ak ešte uvažuješ o tom, čo si vypýtať za vysvedčenie, zbystri pozornosť. Do 3. júla ti značka vivo ponúka špeciálnu akciu, ktorá zahŕňa až na tri populárne modely vivo, ktoré teraz kúpiš za zvýhodnené ceny. Vybrať si môžeš z troch modelov zo sérií V a Y,  vivo V23 5G, vivo Y33 a Y21.

Ak si potrpíš na krásny dizajn a dobré funkcie, ideálnou voľbou je nový vivo V23 5G v krásnej zlatistej farbe, ktorá pripomína západ slnka. Smartfón ti poskytne až 64 Mpx hlavný fotoaparát na zachytenie všetkých tvojich letných dobrodružstiev. Spomienky z dovolenky s ľahkosťou zachytí aj 50 Mpx fotoaparát Y33s, ktorý v spolupráci so spoľahlivým duom zadných fotoaparátov zachytia každý moment do detailov.

Ak si chceš dopriať veľa muziky za málo peňazí, môžeš sa spoľahnúť na vivo Y21, ktorý môžeš mať za menej ako 200 eur. Všetky tri modely navyše podporujú výnimočne rýchle nabíjanie FlashCharge, takže sa s ním môžeš zabávať od večernej párty až do skorého rána úplne bez prestávky. Vyber si ten, ktorý najviac vyhovuje tvojmu životnému štýlu a začni svoje leto naplno.

Prehľad modelov za zvýhodnenú cenu:

Model

Špeciálna cena v rámci akcie „End of school“

V23

469 eur

Y33s

219 eur

Y21

159 eur

 

Viac informácií o smartfónoch vivo nájdete na www.vivo.com  alebo na sociálnych stránkach značky vivo: (@vivo_slovensko) • Fotky a videá na Instagrame.

###

O vivo

vivo je technologická spoločnosť, ktorá vytvára produkty založené na skvelom dizajne a ktorej základom sú smart zariadenia a inteligentné služby. Cieľom spoločnosti je prepájať ľudí po celom svete s digitálnym svetom. Prostredníctvom jedinečnej kreativity poskytuje vivo svojim používateľom stále pohodlnejší mobilný a digitálny život. V nadväznosti na základné hodnoty spoločnosti, medzi ktoré patrí tzv. Benfen*, orientácia na dizajn a používateľov, realizovala spoločnosť vivo stratégiu udržateľného rozvoja s víziou stať sa spoločnosťou svetovej úrovne.

Spoločnosť vivo združuje a rozvíja najlepšie miestne talenty, aby dosiahla vynikajúce výsledky, a podporuje ju sieť výskumných a vývojových stredísk v Šen-čene, Dongguane, Nanjingu, Pekingu, Hangzhou, Šanghaji a Xi'ane, ktoré sa zameriavajú na vývoj najmodernejších spotrebiteľských technológií, vrátane 5G, umelej inteligencie, priemyselného dizajnu, zobrazovacieho systému a ďalších perspektívnych technológií. vivo tiež vytvorilo inteligentnú výrobnú sieť (vrátane tých, ktoré autorizovala spoločnosť vivo) s ročnou výrobnou kapacitou takmer 200 miliónov smartfónov. K dnešnému dňu má spoločnosť vivo rozvetvenú predajnú sieť vo viac ako 60 krajinách a regiónoch a obľúbilo si ju viac ako 400 miliónov užívateľov po celom svete.

*„Benfen“ je čínsky termín označujúci prístup k práci. Znamená robiť správne veci správnym spôsobom. Popisuje poslanie spoločnosti vivo, ktorej víziou je budovať technológie slúžiace na dobré účely.

Aktuálne novinky o spoločnosti vivo nájdete na oficiálnej stránke.

Autorizované zastúpenie spoločnosti vivo na Slovensku prevádzkuje spoločnosť ZHI SHENG INTERNATIONAL CZECH, s. r. o. oficiálny obchodný a distribučný zástupca spoločnosti vivo Mobile Communication Co.

 

 

vivo

Všetky autorove články

1 komentár

Zy vysvedčenie mi dali rodičia vždy hovno. Povedali:Ak niečo chceš, zarob si sám na brigáde.Platili tam hovno, tak som mal hovno reakcia na: Už vieš, čo chceš za vysvedčenie? S novým telefónom vivo zažiješ leto plné nezabudnuteľných zážitkov, teraz za zvýhodnenú cenu

29.6.2022 15:06
Tak na Slovensku mi rodičia za vysvedčenie dali hovno. Povedali mi, aby som im ukázal ako sa uživím na slovenskom pracovnom trhu. Mal som brigádu pre študenta a platili tam hovno, tak som aj mal hovno. Maximálne mp3 prehrávač za 30€ s hudbou do uší. To je slovenská realita mnohých detí. Zobuďte sa tam vo vivo! Rodičia mi vždy povedali: Učíš sa pre seba, nie pre nás. Uživ sa na pracovnom trhu sám. Makal som až som išiel zdochnúť a vždy mi hovno zaplatili, len vyžrať študenta.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať