CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Vianočná inšpirácia od spoločnosti HP

Tipy na darčeky
1

Špeciálny projekt

Obdarujte svojich blízkych špičkovými produktmi od HP.

Do Vianoc, najkrajšieho obdobia roka, zostáva už len krátky čas. To znamená, že začíname hľadať darčeky, ktorými potešíme svojich blízkych a priateľov. Spoločnosť HP aj tento rok prináša zoznam tipov na atraktívne vianočné darčeky. V prípade, že v našom zozname darčekov nenájdete to, čo potrebujete, inšpirujte sa na webovej stránke www.hp.sk.

Tlačiareň HP Smart Tank 580

Tanková tlačiareň na kvalitnú a lacnú tlač. Tlačte z notebookov, tabletov a smartfónov. Tlačiareň je vhodná pre domácnosti aj firmy, ideálna na tlač fotografií, letákov alebo iných farebných dokumentov. Atramenty v uzatvárateľných fľaštičkách zabezpečujú nízke náklady na formát A4, ktorý môžete tlačiť bez zbytočných bielych okrajov.

  • Štandardná cena: 190 EUR
  • S akciou získate 40 EUR späť
  • Viac informácií o promo akcii: www.hp.com/sk/cashback

Tlačiareň HP OfficeJet 9010e

Ideálna tlačiareň pre vašu kanceláriu alebo domácu firmu. Tlačiareň HP OfficeJet Pro 9012e je vybavená automatickým podávačom dokumentov na 35 listov na efektívne spracovanie viacstránkových dokumentov, ale môže sa pochváliť aj pripojením Wi-Fi s pokročilou samoreguláciou na neustále a spoľahlivé pripojenie k sieti.

Vďaka zásobníku na 250 listov a odporúčanej mesačnej výťažnosti až 1500 strán bude vaša práca s tlačou bezproblémová. Elegantný dizajn a kompaktné rozmery tlačiarne navyše zaručujú, že sa hodí do každého prostredia bez toho, aby zaberala viac miesta, než je potrebné.

Bezplatné predĺženie štandardnej záruky o 3 roky www.hp.com/sk/officejetzaruka

HP LaserJet MFP M140we

Laserová tlačiareň HP LaserJet MFP M140we je ideálna pre vašu domácnosť a poskytuje všetko, čo očakávate od modernej tlačiarne - tlač, skenovanie a kopírovanie. Nielenže spĺňa všetky základné požiadavky na domácu tlačiareň, ale vďaka funkcii HP Instant Ink vám dokáže ušetriť až 50 % nákladov na toner.

Vďaka tejto tlačiarni sa už nebudete musieť ponáhľať do obchodu po náplne – toner vám príde priamo domov skôr, ako sa vyčerpá. Je to jednoducho ideálne riešenie pre vaše každodenné tlačové potreby s dôrazom na pohodlie a úsporu času a peňazí.

  • Štandardná cena: 133 EUR
Zobrazit Galériu

HP

Všetky autorove články

1 komentár

HP reakcia na: Vianočná inšpirácia od spoločnosti HP

14.12.2023 09:12
Tlaciaren HP by som odporucal mozno tak uhlavnemu nepriatelovi, rozhodne nie rodine.
Reagovať

Pridať komentár