SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Video: vyskúšali sme platenie prsteňom

6

Platobný prsteň je inovatívny a ako ukázal náš krátky test tak aj veľmi praktický spôsob platenia. Máte ho stále po ruke, vlastne aby som bol úplne presný máte ho na ruke. Je odolný a vodotesný, takže ho využijete napríklad na kúpalisku, pri turistike, na prechádzke a podobne.

Prsteň sa pridáva do aplikácie iCard.

Postup aktivovania platobného prsteňa

Najskôr si musíte vytvoriť Standard účet a kôli autentifikácii zoskenovať svoj občiansky preukaz a následne sa odfotiť. Účet vám schvália spravidla do nasledujúceho pracovného dňa. Po schválení si na účet spojený s virtuálnou platobnou kartou pošlete peniaze a môžete platiť. Podľa IBAN bol účet v niektorej z bulharských bánk, avšak SEPA prevod v eurách prešiel bez problémov a na účet bola pripísaná plná suma, ktorú som poslal, takže nikto si nestiahol žiadne poplatky.

Vpravo je prehľad výdavkov

Prsteňom sme platili v niekoľkých obchodoch a vždy sme boli úspešní. Väčšinou sa podarilo zaplatiť s prsteňom na ruke ale chce to trochu cvik - ako a kam na ktorý typ platobného terminálu prsteň priložiť. 100 % úspešnosť sme mali keď sme prsteň dali z prsta dole a položili priamo na terminál.

Platba pri samoobslužnej pokladni

S prsteňom položeným naplocho na platobný terminál sa podarilo zaplatiť vždy. 

Uvidíme, či sa táto platobná metóda rozšíri.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Platenie prsteňom Mastercard

6 komentárov

Cena reakcia na: Video: vyskúšali sme platenie prsteňom

13.7.2021 02:07
Ten prsten stoji 69 eur + postovne, takze lacny rozhodne nie je.
Reagovať

Nezmysel reakcia na: Video: vyskúšali sme platenie prsteňom

12.7.2021 00:07
To akoze, niekto kto ma peniaze si kupi velky, skaredy prsten, co vyzera horsie ako za 0.50 eura od cinana? Ved clovek sa musi hanbit nosit hento na ruke. A tiez tie pohyby tela o snahu platit prstom, ved clovek musi pri tom vyzerat ako mentalne postihnuty z ustavu.
Reagovať

RE: Nezmysel reakcia na: Nezmysel

12.7.2021 07:07
Ten prsteň je lacný, stojí okolo 20 eur, no a je to prvá generácia. Mobil prvej generácie vyzeral ako topánka a dnes... Otázka je či sa to ľuďom bude zdať užitočné a praktické.
Reagovať

RE: RE: Nezmysel reakcia na: RE: Nezmysel

13.7.2021 02:07
To nie je pravda, ze ten prsten stoji okolo 20 eur. Stoji 69 eur + postovne 4,80 eur, cize spolu 73,80 eur. Takze az taky lacny nie je.
Reagovať

RE: RE: Nezmysel reakcia na: RE: Nezmysel

12.7.2021 10:07
To nie je otazka. Toto je nepredajny tovar, odpad, co si ludia kupia raz a potom nikdy. Platit mozes kartou, mobilom a hodinamy. Naco by niekomu bola stvrta mozsnost atrapou prstena? A keby je aj zlaty, kto normalny bude saskovat davat si prsten z prsta v obchode?
Reagovať

RE: RE: RE: Nezmysel reakcia na: RE: RE: Nezmysel

20.8.2021 08:08
no ma to vyhody, kartu ti mozu ukradnut mozes aj stratit, mobil ti na dovolenke spadne a uz s nim nezaplatis, Mat takuto nahradu na ruke je len plus pre cestovatelov ako som ja, cena je trosku nad, ale vidim v tom buducnost, Skor by som uz ocenil implantovany chip do zapestia, a lahsie by sa to aj prikladalo k terminalu,

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať