SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Leto s JBL

0

Bez ohľadu na to, či budete prázdninovať pri vode, alebo na chate, určite sa budete chcieť zabaviť a usporiadať letnú párty s dobrou hudbou. Pripravili sme pre vás tipy na štyri zariadenia, ktoré využijete nielen počas leta, 
ale celý rok, pretože neodmysliteľne patria k modernému dynamickému životnému štýlu.

JBL PartyBox On-The-GO / prenosný spoločník na letnú párty

Kvalitný prenosný reproduktor s výkonom až 100 W umožňuje nielen prehrávanie hudby cez bluetooth, USB, AUX a TWS, ale môžete k nemu pripojiť aj gitaru či iný elektronický hudobný nástroj a zabaviť priateľov vlastnou tvorivosťou. V balení je aj bezdrôtový mikrofón JBL s dosahom až 10 m, takže o zábavu na párty bude postarané. Atmosféru ešte zvýraznia svetelné efekty synchronizované s hudbou. Reproduktor je odolný proti striekajúcej vode podľa štandardu IPX4 a môžete ho prenášať pomocou pohodlného popruhu na plece. Na jedno nabitie batérie vydrží hrať 6 hodín.

Cena: 299 eur

JBL Charge 5 / Vaša obľúbená hudba bude s vami kdekoľvek      

Reproduktor je odolný proti prachu a vode podľa IP67, takže ho môžete používať bez ohľadu na počasie či piesok na pláži. Zárukou kvalitného zvuku je basový menič s rozmerom 52 × 90 mm a s výkonom 30 W RMS,  20 mm výškový reproduktor s výkonom 10 W RMS a dva pasívne basové žiariče na dokonalé basy. Batéria poskytne energiu na 20 hodín hrania, prípadne môžete Charge 5 použiť aj ako powerbank na nabitie prenosných zariadení. K reproduktoru môžete bezdrôtovo pripojiť až dva smartfóny alebo tablety a vďaka funkcii PartyBoost môžete navzájom prepojiť viac reproduktorov podporujúcich túto funkciu a ozvučiť aj väčšiu párty. Reproduktor je  dostupný v 9 farebných vyhotoveniach.

Cena: 179 eur

JBL TUNE 660NC / Užite si nerušené letné cestovanie

Prívlastok Noise Cancelling prezrádza, že tieto slúchadlá majú funkciu aktívneho potláčania hluku okolia, ktorú oceníte hlavne v dopravných prostriedkoch. Sú ľahké, príjemné na nosenie, a keďže sa dajú poskladať naplocho, sú aj kompaktné na prenášanie. Dajú sa pripojiť nielen cez bluetooth, ale aj pribaleným farebne zladeným plochým káblikom. Kvalita zvuku je vyvážená, a to vrátane primeraného zastúpenia basov, ktorých vernú reprodukciu zabezpečujú 32 mm akustické meniče a technológia JBL Pure Bass. Zabudovaný mikrofón a intuitívne ovládanie tlačidlami na slúchadlách umožňujú jednoduchú správu hovorov a hudby bez použitia rúk. Batéria vydrží až 44 hodín so ­zapnutou funkciou BT a ANC. Slúchadlá sú dostupné v štyroch farebných vyhotoveniach, takže každý si môže vybrať svoju obľúbenú farbu k svojmu životnému štýlu.

Cena: 99 eur

JBL Reflect Mini NC / Športujte a cestujte so svojou obľúbenou hudbou

Či už cvičíte jogu, beháte, alebo trénujete, tieto športové slúchadlá do uší, vodotesné podľa IPX7, sú dokonalým doplnkom pre váš športový životný štýl. Aktívne potlačenie hluku vám umožňuje sústrediť sa na svoj cvičebný cieľ a technológia Smart Ambient vás udrží v kontakte s okolím, takže môžete debatovať s priateľmi. V balení sú tri veľkosti stabilizátorov na prispôsobenie každému uchu. Funkcia Multi AI umožňuje využívať služby Hey Google alebo Amazon Alexa. Batérie v slúchadlách a nabíjacom puzdre poskytnú energiu na 21 hodín prehrávania. Vďaka funkcii ANC, sú vhodné aj na nerušené cestovanie napríklad do práce alebo na dovolenku, k dispozícii sú v troch farebných vyhotoveniach.

Cena: 149 eur

www.jbl.sk

Zobrazit Galériu

JBL

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať