SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Vráťte sa do školy s balíkom Microsoft Office 2021 za 13 € a Windows 11 za 10 € na Godeal24

0

Letné prázdniny sa blížia ku koncu a študenti čoskoro začnú chodiť do školy! už je čas myslieť na nákupy späť do školy. Či už sú vaše deti na strednej škole alebo sú vysokoškoláci na internáte, na nadchádzajúci školský rok budú musieť mať pripravené notebooky. Ak viete o počítačovom softvéri veľmi málo, Godeal24 odporúča najnovší balík produktivity z balíka Office – Office 2021 Professional Plus! MS Office Suite je populárny za posledné dve desaťročia tým, že ponúka nástroje na zvýšenie produktivity pre obchodných profesionálov a študentov. Vytváranie a úprava textového obsahu, vytváranie prezentácií, správa profesionálnych e-mailov, príprava údajových listov alebo zapisovanie poznámok – to všetko zvládne balík Microsoft Office Suite. Nebojte sa, či je to také drahé! Pretože Office 2021 Professional Plus je v predaji v Godeal24 Back to School Sale . Je len za 24,25 € a Windows 10 Professional za 7,25 € je tiež znížená cena. Softvérové kľúče predávané spoločnosťou Godeal24 sú určite originálne. Godeal24 vám poskytuje 7/24 profesionálny zákaznícky servis a problém vyrieši včas!

Godeal24 Hot Sales pre vašu referenciu!

Balík s viacerými kľúčmi uľahčuje inováciu vášho systému.

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! ( kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Získajte ďalšie nástroje >>>

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať