Samsung_03 Samsung_03 Samsung_03 Advertisement

Wecript: Prvý vyhľadávací engine chrániaci súkromie a bezpečnosť

Bezpečnosť
1

Hlavným zameraním ekosystému produktov Wecript spoločnosti SKarn RoboticS je dosiahnuť, aby bol web bezpečnejší pre všetkých. Ľudia pri využívaní internetových služieb často nevedomky obchodujú s bezpečnosťou a súkromím. Pri vyhľadávaní informácií na internete vo vyhľadávacích nástrojoch, prostredníctvom prehliadača, sledujú aktivity používateľov súbory cookie. Wecript je riešením týchto problémov, pretože nesleduje žiadne údaje a poskytuje presné informácie.

Vyhľadávací modul má aj niektoré neobvyklé funkcie, napr. precízne informácie, možnosť zvoliť si  krajinu, podporu rôznych formátov, vyhľadávanie obrázkov, rýchle a bezpečné vyhľadávanie atď. Wecript beží na vlastnom vstavanom prehliadači, aby sa zabránilo úniku údajov. Tento prehliadač má rôzne pokročilé technológie, ako napr. režim čitateľa, uzamknutie aplikácie, záložky, správca súkromného sťahovania, čistý dizajn atď.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Ako si spraviť doma wecript zadara: reakcia na: Wecript: Prvý vyhľadávací engine chrániaci súkromie a bezpečnosť

9.3.2021 17:03
Si spravíš wecript doma zadara: stiahneš tails linux iso, hodíš ho pomocou rufus na usb kľúčik a naštartuješ z neho komp, klasický boot, spustíš utorrent alebo nainštaluješ novší v tails linuxe a sťahuješ cez šifrovaný kanál zadara chránený sieťou tor, kľudne tak môžeš sťahovať aj z the pirate bay hudbu, porno, filmy, programy nie tie sú zavírené na nelegálnych torrentoch. Obdoba: Stiahneš parrot linux iso, hodíš pomocou rufus na usb kľúčik, štartneš pé céčko z parrot linuxu a spustíš tor anonymizer, potom už rovnako cez utorrent. A netreba ti wecript platiť. Alebo si stiahneš opera prehliadač, zapneš vpn v nastaveniach a sťahuješ z uloz.to zadara chránaný vé pé enkou.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať