SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Z bývalej budovy Tatrabanky sú organické kancelárie SPECTRUM Tower. Menia pohľad na pracovisko budúcnosti

Tlačové správy
1

Na Slovensko prichádza jedinečný koncept organických kancelárskych priestorov. Vznikol ako odpoveď na meniace sa nároky na moderne vybavené pracovisko. SPECTRUM Tower prináša širokú škálu premyslene vyskladaných priestorov, ktoré reflektujú trendy organizačnej psychológie, zdieľanej ekonomiky a trvalej udržateľnosti, rovnako ako flexibilné potreby nájomcov.

Organický office space je definovaný ako modulovateľný, „živý“ priestor, ktorý sa prispôsobuje nájomcom, čo umožňuje firmám presnejšie zacielenie ich individuálnych nárokov a ich rýchlejšie implementovanie do každodennej operatívy. To všetko pri minimalizovaní nákladov a maximalizovaní zamestnaneckého komfortu.

Pracovisko, ktoré sa organicky rozvíja s firmou

SPECTRUM Tower je výsledkom iniciatívy skúsených podnikateľov s ambíciou rozšíriť potenciál existujúcej kancelárskej budovy vo vyhľadávanej centrálnej lokalite Bratislavy a revitalizovať ju na moderný idea hub spĺňajúci najvyššie technické, prevádzkové a komunitné štandardy.

„Naším cieľom bolo zdynamizovať a zefektívniť segment prenájmu kancelárskych priestorov, spraviť ho pre nájomcov viac user-friendly. Neopierame sa teda o univerzálne mustry korporátov, ale o bezprostrednú individuálnu skúsenosť a expertízu ľudí, ktorí majú odvahu dívať sa na office space po novom,“ vysvetľuje Vladimír Kupčo, spolumajiteľ budovy a predseda predstavenstva SPECTRUM Tower a.s..

Flexibilita a komfort

SPECTRUM Tower patrí k technologicky najvyspelejším budovám v Bratislave a nájomcom ponúka flexibilitu v miere, akú bežne u konkurencie nevidieť.

„Náš koncept je o väčšej časovej aj priestorovej slobode. Uvedomujeme si, že ich flexibilita nájomcov a komfort zamestnancov sú pre prosperitu firiem kľúčové,“ dopĺňa ďalší zo spolumajiteľov budovy Martin Porada, podpredseda predstavenstva a zároveň avizuje plánované rozširovanie systému služieb a benefitov zameraných na zvyšovanie pohodlia nájomcov.

Správny „fit“ pre každý typ biznisu  

SPECTRUM Tower umožňuje vyskladať si pracovisko na mieru. Na výber sú priestory s viazanosťou už od 2 rokov a 11 eur za m2. Všetky kancelárie sú zariadené, pričom úroveň vybavenosti je na škále od ekonomickej verzie pripravenej na okamžité sťahovanie a prácu od prvého dňa až po prémiovú verziu s odbornou konzultáciou a realizáciou náročnejších interiérových úprav na základe individuálnych požiadaviek klienta. Spoločnosti s kapacitne vyššími požiadavkami uvítajú možnosť prenájmu polposchodí či celých poschodí s dostupnou plochou až do 782 m2 resp. 897 m2 na poschodie.

Popri troch voliteľných módoch EASY FIT, ADVANCED FIT a CUSTOM FIT, odstupňovaných na základe rozsahu nárokov nájomcov, bude súčasťou ponuky aj pripravovaný CO-WORK. Ten predstavuje optimálne riešenie pre freelancerov či menšie spoločnosti s freelance firemnou kultúrou. 

Spectrum siedmich benefitov

Integrálnou súčasťou rebrandingu polyfunkčného objektu na Černyševského ulici je už samotný názov budovy. SPECTRUM je referenciou na širokú škálu priestorových možností a benefitov, ktorými projekt disponuje. Tower odkazuje na výhľady, ktoré vzhľadom na výšku a situovanie budovy patria k jedným z najatraktívnejších v meste.

Nájomcovia môžu ťažiť z celého spectra výhod. Patria k nim napríklad nadštandardné technické vybavenie, inovácie orientované na zvýšenie ratingu zamestnaneckej spokojnosti či viaceré unikátne prvky, ako model zdieľaných služieb SWYC.  

1. AAA LOKÁCIA 

AAA úroveň lokality SPECTRUM TOWER definuje špičková dopravná dostupnosť (Accessibility), pestrá infraštruktúra (Assortment) a príťažlivé výhľady (Attraction). Novovznikajúce mestské štvrte Nové Lido a  Southbank, dostavba električkovej trate či bezprostredná blízkosť najstaršieho parku v Strednej Európe – Sadu Janka Kráľa, zvyšujú budúci kredit priestorov. 

2. FLEXIBILITA

Variabilita priestorov a možnosť vyskladania pracoviska na mieru robia SPECTRUM Tower atraktívnym miestom pre rozličné typy nájomcov od startupov až po lokálne oddelenia nadnárodných spoločností. Tým sa organicky zvyšuje diverzifikácia talentov a osobností, čo zlepšuje kvalitu spojení na profesionálnej aj personálnej úrovni.

3. MODEL SWYC

SPECTRUM Tower uvádza unikátny model SWYC (Share-What-You-Can).  Zdieľanie kancelárskych, eventových či oddychových priestorov šetrí prevádzkové náklady a nájomcovia získajú prístup k celému spectru benefitov, ako sú zasadačky s impozantnými výhľadmi, príťažlivé strešné priestory pre klientske večierky a teambuildingy či plánované podcastové štúdio s profesionálnou zvukotechnikou.

4. DATA DRIVEN BENEFITY

Modulovateľné sú nielen priestory, ale aj balíky benefitov. Reprezentatívnosť bez reálneho osohu pritom ustupuje praktickosti a skutočnému dopytu. Model data driven benefitov pomáha šetriť náklady nájomcov tým, že pre nich priebežne monitoruje a vyhodnocuje informácie o využiteľnosti  benefitov. Na základe dátovej analýzy možno balíky upravovať a zefektívňovať. Žiadne preplácanie za „cool“ vychytávky, ktoré nik nevyužíva. Platíte len za to, čo skutočne vedie k zvýšeniu zamestnaneckého komfortu.

5. EMPLOYEE WELLBEING

Inovácie a riešenia v SPECTRUM Tower prispievajú k zvyšovaniu ratingu spokojnosti zamestnancov. Otvárateľné okná, zelené zóny či pešia dostupnosť parku spolutvoria prírodou inšpirovaný biofilický dizajn, ktorý preukázateľne vedie k nárastu vnútornej vyrovnanosti, tvorivosti a produktivity.

6. TOP TECHNOLOGICKÁ ÚROVEŇ

Priame prepojenie s dátovým centrom, vlastné serverovne na každom poschodí či dvojúrovňové energetické zabezpečenie eliminujú riziko výpadkov a zvyšujú úroveň technologickej zrelosti a sebestačnosti.

7. VIRTUÁLNY BIZNIS MÓD

Budova je plne vybavená aj pre digitálne transformované firmy, ktoré nevyžadujú každodenné fungovanie vo fyzickom kancelárskom priestore, zároveň však hľadajú reprezentatívne firemné sídlo, kde budú mať v prípade potreby k dispozícii rokovacie miestnosti, nahrávacie štúdio či eventový priestor. Pravidelne môžu využívať aj služby recepcie a ďalšie praktické benefity.

Pre bližšie informácie o možnostiach nájmu v SPECTRUM Tower kontaktujte skúsený odborný tím maklérov na e-mailovej adrese prenajom@spectrumtower.sk alebo navštívte www.spectrumtower.sk.

Technická charakteristika SPECTRUM Tower:

  • Adresa: Černyševského 50, Bratislava
  • Celková plocha: 13 655 m2
  • Počet parkovacích státi: 166+ (možné doplnenie parkovania v okolí)
  • Súčasný stav: kompletne zariadená budova vo vysokom štandarde
  • Počet poschodí: 19
  • Prvé užívania budovy: 2010
  • Realizácia fitoutu: 2020
  • Možnosti viazanosti: už od 2 rokov a 11 eur za m2
  • Možnosti prenájmu: od 20 m2 až po celé poschodia s výmerami 782 m2  resp. 897 m2

 

Zobrazit Galériu

SPECTRUM Tower

Všetky autorove články

1 komentár

cialis shipped from canada reakcia na: Z bývalej budovy Tatrabanky sú organické kancelárie SPECTRUM Tower. Menia pohľad na pracovisko budúcnosti

20.2.2024 07:02
<a href="http://tadalafi.cfd">tadalista vs cialis</a> 7, apolipoprotein B levels by 10
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať