SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Zaujímavá práca a vynikajúce benefity. Špičková svetová IT firma hľadá Slovákov

Technológie
0

Špeciálny projekt 

Svetové riešenia vznikajú aj na Slovensku. Príležitosť vytvárať softvér, ktorý budú používať milióny firiem na všetkých kontinentoch, teraz dostanú aj ďalší Slováci. Spoločnosť SAP rozširuje svoje vývojové centrum v Bratislave a záujemcov o zaujímavú prácu láka aj nadštandardnými benefitmi. Svoju prácu snov si v SAP Labs Slovakia môžu nájsť nielen skúsení developeri, ale niektoré pozície sú vhodné i pre čerstvých absolventov, či dokonca študentov.

„Hľadáme ľudí, ktorí chcú cítiť, že ich práca má zmysel. U nás sa môžu podieľať na riešeniach, ktoré firmám dennodenne pomáhajú fungovať v digitálnom svete; aj ich príspevok môže reálne zlepšiť prácu miliónom ľudí,“ vysvetľuje Ján Ružarovský, generálny riaditeľ SAP Labs Slovakia.

Bratislavské vývojové centrum sa len nedávno stalo súčasťou plánov rastu nemeckého technologického giganta. Spoločnosť SAP vytvorila SAP CEE Hub, ktorý okrem slovenského zastrešuje aj české, poľské a maďarské vývojové centrá a potvrdila tak plány a perspektívu ďalšieho rozvoja pre región. Stredoeurópske SAP Labs čakajú nielen ďalšie investície, ale i programy na rozvoj talentov a väčší podiel na vývoji tých najdôležitejších riešení. Prvé desiatky nových kolegov hľadá bratislavské vývojové centrum už teraz.

„Rozsah je naozaj široký. Využijeme schopnosti senior developerov v rôznych oblastiach, no miesto máme napríklad aj na zaúčanie študentov,“ hovorí Ján Ružarovský. Úplný zoznam ponúkaných pozícií aj s podmienkami sa nachádza na webovej stránke spoločnosti.

SAP CEE Hub má 2 500 zamestnancov, z čoho v samotnom bratislavskom SAP Labs pôsobí tím približne 180 softvérových vývojárov, programátorov, testerov a dizajnérov. Okrem práce na inovatívnych projektoch majú k dispozícii aj unikátne pracovné podmienky. Napríklad 100-percentne flexibilné pracovisko, založené na dôvere. „Vieme, že aj po odznení pandémie si väčšina zamestnancov želá udržanie pracovnej flexibility, pričom najväčší dopyt je po kombinácii práce z domu a z kancelárie,“ vysvetľuje Ružarovský. Ľudia si preto môžu sami vybrať, v akých podmienkach dokážu podať najlepšie výkony – či budú pracovať z domu, z inšpiratívnej kancelárie v budove, ktorá kladie dôraz na zdravie, alebo trebárs z pláže – ak je to v súlade s potrebami biznisu, nikto im prekážky nekladie

SAP

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať