SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Zvýšte svoju efektivitu s MS Office 2021 len za 13 € a Windows 11 len za 10 € na Godeal24!

0

Hľadáte skvelé ponuky originálnych softvérových licencií od spoločnosti Microsoft za nízke ceny? Nehľadajte nič iné ako jarný výpredaj Godeal24! Získajte doživotnú licenciu na Office 2021 Pro len za 24,25 € alebo originálnu licenciu na Windows 10 Pro len za 7,25 €. Navyše, využite ich časovo obmedzenú ponuku a získajte Windows 11 Pro len za 10,25 €! S najnovším Bingom, ktorý integruje funkciu Open AI GPT, môžete teraz vyhľadávať efektívnejšie a pohodlnejšie. Inovujte svoj systém a zvýšte svoju produktivitu s jarným výpredajom Godeal24 ešte dnes. Ušetrite veľa na populárnom softvéri spoločnosti Microsoft a využite ich časovo obmedzené špeciálne ponuky, kým sú.
 
Obľúbené položky, časovo obmedzené! OS Windows a MS Office!

Kúpte viac a ušetrite viac: Získajte cenovo výhodný balík ešte dnes a začnite šetriť!
Zvýšte svoju produktivitu ešte dnes s cenovo výhodnými balíkmi Godeal24! Ušetrite viac v porovnaní s nákupom jednotlivých produktov a užite si ešte viac zliav zakúpením balíka Windows OS + Office. Spoločným používaním MS Office a OS Windows môžete naplno využiť ich potenciál a zefektívniť svoj pracovný tok. Najnovšia verzia balíka MS Office má funkcie, ktoré bezproblémovo spolupracujú s operačným systémom Windows, ako je napríklad integrácia OneDrive, vďaka čomu máte jednoduchý prístup k súborom odkiaľkoľvek. Licencia MS Office 2021 je dostupná už za 13,05 €/PC v porovnaní s oficiálnou cenou 439,99 USD, čo znamená, že môžete ušetriť viac ako 90 %!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu "GG50")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Spoločnosť Microsoft oznámila veľkú aktualizáciu systému Windows 11. V najnovšej aktualizácii systému Windows sa na paneli vyhľadávania počítača objaví nová verzia Bing, ktorá integruje funkciu ChatGPT, čo používateľom uľahčí volanie robotov na vyhľadávanie AI, čím sa zvýši výkon a zjednoduší sa pracovný tok. Táto nová aktualizácia pretvára budúcnosť umelej inteligencie a stavia Microsoft do popredia špičkových inovácií. Vďaka silnému záväzku voči AI spoločnosť Microsoft inovuje Edge o možnosti AI a integruje ju do aplikácií balíka Office pre bezproblémovú používateľskú skúsenosť. To znamená, že používatelia si môžu užiť vylepšenú používateľskú skúsenosť a zvýšenie produktivity ako nikdy predtým. S pridaním revolučných nástrojov a možností novej generácie vedie spoločnosť Microsoft smerom k efektívnejším pracovným prostrediam založeným na spolupráci. Nečakajte teda s aktualizáciou a vyskúšajte si silu AI na vlastnej koži. Zostaňte pred konkurenciou vďaka špičkovej technológii spoločnosti Microsoft a pokročilým schopnostiam AI a posuňte svoju produktivitu a spoluprácu na novú úroveň už dnes!

S Godeal24 môžete byť pokojní s vedomím, že váš softvér je 100% bezpečný a originálny, podporovaný doživotnou podporou a zárukou aktualizácií od spoločnosti Microsoft.

Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete. Nepremeškajte túto šancu ušetriť až 90 % na softvéri, ktorý potrebujete na prácu alebo zábavu.

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať