CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Bez hluku, bez káblov a bez starostí: predstavujeme nové slúchadlá WF-1000XM3 so špičkovým odstránením okolitého hluku

Tlačové správy
0

Spoločnosť Sony dnes rozšírila svoju renomovanú rodinu výrobkov 1000X o člena novej generácie ozaj bezdrôtových slúchadiel – model WF-1000XM3. Technológia odstránenia okolitého hluku predstavujúca špičku na súčasnom trhu1 bola ešte zdokonalená vďaka HD procesoru starajúcemu sa o odstránenie okolitého hluku QN1e a technológii Dual Noise Sensor, ktorá prináša výnimočný výkon pri odstránení okolitého hluku a zaistí, že budete počuť hudbu a nič len hudbu.

O úroveň väčšie ticho

Slúchadlá WF-1000XM3 sú vybavené technológiou Dual Noise Sensor, ktorá spolupracuje s novým HD procesorom pri odstránení okolitého hluku (HD Noise Cancelling Processor) QN1e. Spoločne zachycujú a odstraňujú okolitý hluk, takže všetku pozornosť môžete venovať hudbe. Vďaka technológii Dual Noise Sensor, jednému prednému mikrofónu a jednému zadnému mikrofónu na povrchu slúchadiel, zachytia viac okolitého hluku a HD Procesor QN1e, určený na odstránenie okolitého hluku, sa aktivuje, keď deteguje ruch z okolia. Následne procesor vytvorí invertované zvukové vlny, ktoré kompenzujú nepríjemný okolitý hluk. Nielenže tak odstráni viac hluku  s takmer akoukoľvek frekvenciou, ale okrem toho spotrebuje menej energie. Nech už pôjde o akýkoľvek hluk – od nepríjemných zvukov na palube lietadla až po šum a ruch mestských ulíc – slúchadlá ho zásadne obmedzia, takže si môžete plne vychutnávať obľúbenú hudbu.

Úchvatný zvuk

Ako je už pre rodinu výrobkov 1000X charakteristické, so slúchadlami do uší WF-1000XM3 si môžete užívať prémiovú kvalitu zvuku a hudbu budete počuť presne tak, ako to jej autor zamýšľal. HD procesor QN1e odstraňujúci hluk dosahuje úchvatný zvuk aj vďaka 24-bitovému spracovaniu audio signálu a zosilňovaču. Funkcia DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) vylepšuje komprimované digitálne dáta hudobných súborov vrátane formátu MP3 a približuje ich kvalite audia vo vysokom rozlíšení. Takže sa môžete plne ponoriť do vysokokvalitného zvuku, či už počúvate hudbu alebo si užívate najnovší film na cestách a spríjemniť si tak cestovanie.

Naozaj bez drôtov

Bezdrôtový dizajn slúchadiel do uší WF-1000XM3 vám umožní slobodne sa pohybovať bez toho, aby ste sa zamotali do nejakých káblov. Slúchadlá WF-1000XM3 sú malé a ľahké a vybavené novo vyvinutým BLUETOOTH® čipom umožňujúcim prenos zvukového obsahu súčasne do pravého aj ľavého slúchadla. Nejde teda o konvenčný prenos BLUETOOTH® signálu z ľavého do pravého slúchadla. V kombinácii s novou optimalizovanou konštrukciou antény je výsledkom vysoko stabilné spojenie, takže sa medzi vás a vašu hudbu nič nedostane. Zlepšenie nastalo aj pri oneskorovaní zvuku pri sledovaní videa. Teraz sa preto môžete bez rušenia ponoriť do deja posledných filmových noviniek, ktoré na cestách sledujete na vašom externom zariadení.

Slúchadlá WF-1000XM3 sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali vylepšený komfort a stabilitu v uchu. Ergonomický tvar „tri-hold“ drží slúchadlá pevne v ušiach. Na to slúžia tri oporné prvky v uchu. Povrch je vyrobený z gumy s vysokým trením, ktorá zaisťuje stabilné usadenie v uchu. So štyrmi veľkosťami hybridných koncoviek a tromi veľkosťami komfortných koncoviek si môžete zvoliť tie, ktoré vám dokonale padnú.

Inteligentné a pohodlné

HD procesor na odstránenie okolitého hluku QN1e má nízku spotrebu energie, zväčšuje výdrž batérie a výrazne predlžuje čas počúvania. S aktivovaným odstránením okolitého hluku môžete počúvať až 24 hodín[1] vďaka elegantnému puzdru slúchadiel WF-1000XM3, ktoré zároveň slúži ako nabíjačka a dokonale poslúži na dobitie batérie, či už ste doma alebo na cestách. Slúchadlá majú navyše funkciu rýchleho nabíjania – iba 10 minút nabíjania zaistí až 90-minutovú výdrž batérie.

Vďaka šikovnému režimu Quick Attention môžete komunikovať bez toho, aby ste slúchadlá museli vyberať z uší. Jednoducho sa dotknete dotykového panelu na ľavom slúchadle, čím rýchlo stlmíte hudbu a aktivujete Ambient mode pre zosilnenie okolitého hluku, takže budete počuť všetky oznamy. Okrem toho vám programovateľné dotykové snímače na slúchadlách[2] umožnia jednoducho prehrávať, zastaviť a preskakovať skladby alebo aktivovať hlasového asistenta jednoduchým poklepaním. Nová funkcia Wearing Detection navyše automaticky zastaví hudbu, ak si jedno zo slúchadiel vyberiete z ucha, a len čo si slúchadlo dáte späť do ucha, začne opäť prehrávať, takže vám už neutečie ani jediný tón.

Model je optimalizovaný pre Google Assistant[3], takže slúchadlá môžete ovládať hlasom. To z vašich slúchadiel WF-1000XM3 robí dokonalého spoločníka na cesty. Slúchadlá sú kompatibilné aj s aplikáciou Sony | Headphones Connect, ktorá ponúka možnosť prispôsobiť nastavenie zvuku, úroveň odstránenia hluku pri jednotlivých činnostiach, ovládanie dotykom a ďalšie.

Model WF-1000XM3 bude dostupný od augusta 2019.

Sony

Všetky autorove články
sony sluchadla zvuk hluk technológie

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať