SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Cardlax: Práčka na čistenie bezdrôtových slúchadiel do uší

0

Bezdrôtové štupľové slúchadlá musíme vtesnať do uší, aby sme ich mohli správne používať. Tu sa však znečistia ušným mazom. Pri ich čistení môže pomôcť gadget s názvom Cardlax, ktorý by sa dal označiť ako „práčka“. Ide o škatuľu, do ktorej vložíte svoje štuple. Tie sa v nej minútu alebo dve krútia, čím sa z nich odstraňuje ušný maz, mastnota a ďalšie najrôznejšie nečistoty, ktoré sa na nich hromadia.

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak najskôr aktivujete malú rotujúcu kefu, ktorá dokáže odstrániť jemné častice z ovládača slúchadiel. Cardlax síce nerobí nič, čo by ste rovnako dobre nedokázali vykonať pomocou zubnej kefky a trošky izopropylalkoholu, je to však rozkošné zariadenie a pri cene 33 dolárov, za ktorú ju môžu získať prispievatelia na Kickstarteri, poslúži pre všetkých, ktorí používajú slúchadlá do uší každý deň.

Tvorcovia tvrdia, že práčka Cardlax Buds Washer funguje na „99 %“ bezdrôtových slúchadiel od spoločností Samsung, Bose, Anker, Jaybird a Jabra a Aukey, hoci jej dizajn jasne ukazuje, že je vyrobená pre AirPods spoločnosti Apple. Čistiaca kefa a vnútorné časti pokryté silikónom sa dajú vybrať na ručné pranie a čistiaci roztok v zabudovanej rozprašovacej fľaši sa dá nahradiť 70 % izopropylalkoholom. Projekt už prekročil cieľ financovania, hoci do konca kampane je ešte zhruba 50 dní. Dodávky by sa mali začať v júni 2021.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať