SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Cez Sonicable nabijete smartfón z portu USB na PC dvakrát rýchlejšie

Technológie
0

sonicable_2.jpg Ak sa niekam ponáhľate, zdĺhavé nabíjanie smartfónu vám iste nepríde vhod. V takom prípade sa vám môže zísť Sonicable, ktorý dvojnásobne skráti čas potrebný na nabíjanie mobilného zariadenia z PC za použitia bežného nabíjacieho kábla.

Spoločnosť Bluetech Industries tvrdí, že kapacita batérií nedrží krok s technológiami s vysokými nárokmi na spotrebu energie v našich smartfónoch. Hoci Sonicable to nenapraví, môže vám pomôcť aspoň rýchlejšie nabiť vaše zariadenie.

sonicable.jpg

Na dosiahnutie požadovanej rýchlosti nabíjania môže používateľ vybrať typ funkcie - buď bežný režim, alebo režim Sonic. V bežnom režime bude kábel nabíjať mobilné zariadenie a synchronizovať používateľské dáta z počítača. Prepnutím do režimu Sonic sa všetky prostriedky presmerujú na nabíjanie zariadenia, čím sa zdvojnásobí rýchlosť tohto procesu.


To sa týka, samozrejme, len nabíjania z PC, pri nabíjaní zo zásuvky v stene rozdiel nepocítite. Kábel má špeciálny reverzibilný (obojstranný) konektor USB, takže pri jeho pripojení nemusí používateľ rozmýšľať, ktorou stranou ho zapojiť. K dispozícii je aj verzia pre iPhone s konektorom Lightning a verzia micro USB, obe s dĺžkou 1,2 m.

Na portáli Indiegogo sa práve skončila crowdfundingová kampaň na Sonicable. Projekt namiesto požadovaných 10 000 dolárov získal až 375 428 dolárov. Kábel pre iPhone alebo Android si možno objednať za 27 dolárov, dodávky by sa mali začať v marci. Sonicable sa ponúka v šiestich farebných vyhotoveniach.

Zdroj: gizmag.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať