SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Ďalšia dávka videí od Sora AI vyzerá naozaj super

Výskum a vývoj
0

Hoci AI generátor videí od OpenAI stále nie je prístupný verejnosti, Sora už spolupracovala s niekoľkými vizuálnymi umelcami, filmármi a kreatívnymi režisérmi, aby preverila ich potreby a očakávania. Testujúci mali dovolené vytvárať, čo chceli, a poskytovať o tom spätnú väzbu. Nasledujúce príklady ukazujú, čo dokáže generátor videa. A výsledky sú skutočne ohromujúce. Dokazujú, že so Sorou doslova možno vytvoriť čokoľvek.

Video s názvom Air Head vytvoril tím Shy Kids a je to skvelý príklad jej realizmu.

Druhé video vytvoril multidisciplinárny umelec, spisovateľ a režisér Paul Trillo. Jeho príklad ukazuje, čo je možné so Sorou, „keď nereplikujete staré, ale oživujete nové a nemožné nápady, ktoré by sme inak nikdy nemali možnosť vidieť“.

Nik Kleverov využíva Soru na „vizualizáciu konceptov a rýchlu iteráciu kreatívnej práce pre partnerov“, pričom sa nemusí obávať rozpočtových obmedzení.

Zarážajúce je, že tieto videá sa nelíšia od akéhokoľvek iného krátkeho filmu alebo reklamy. Hlavný rozdiel je, samozrejme, v tom, že boli vyrobené výlučne pomocou generatívnej AI. V istom zmysle táto technológia nám všetkým dáva príležitosť byť filmovými režisérmi alebo scenáristami.

A tu je niekoľko ďalších videí, ktoré ľudia vytvorili pomocou modelu AI Sora.

Zdroj: diyphotography.net.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať