SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Futuristické domčeky s cenou od 42 000 USD sa dajú postaviť kdekoľvek

Technológie
0

Trh s bývaním nie je v súčasnosti v najlepšej kondícii, ceny domov sa držia na vysokej úrovni. Vplyvom prudko rastúcich životných nákladov sa ľudia čoraz častejšie pokúšajú žiť mimo energetickej siete v udržateľných ekologických domoch, aby znížili náklady a prispeli k minimálnym emisiám uhlíka. V poslednom desaťročí vzrástla popularita kompaktných, mobilných malých domov, ktoré stoja len zlomok ceny plnohodnotného domu.

Spoločnosť Nestron je jeden z dizajnérov takýchto domčekov. Cena jeho futuristických obydlí Cube One (C1), Cube Two (C2) a Cube Two X (C2X) sa pohybuje od 42 200 do 126 600 dolárov v závislosti od konfigurácie. Vyberať si z nich možno v online showroome. Tieto elegantné montované domčeky sú estetické a veľmi prispôsobiteľné a objednať sa dajú kompletne zariadené so všetkými vymoženosťami, ktoré by ste si mohli priať, vrátane solárnych panelov, vykurovania a plne vybavenej kúpeľne s inteligentnou toaletou.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Najmenší z nich Cube One má len 23,6 m2 a aj pri výbere najdrahšej možnosti Cube Two X s dvojlôžkovou spálňou získate len približne 37 štvorcových metrov priestoru. Nestron zabezpečuje všetko od logistiky a prepravy až po vykladanie, nastavenie prípojok inžinierskych sietí a dokonca aj navrhovanie vonkajšieho priestoru okolo pozemku, na ktorom je montovaný dom umiestnený. Jediné, čo musí zákazník urobiť, je prispôsobiť dom online a objednať ho.

Singapurský dizajnér malých domov ponúka aj domčeky v modernom štýle v sérii Legend, ktoré majú tmavšie, drevené tóny a útulnejšie interiérové dekorácie kontrastujúce s chladnejšími a kovovými tónmi modelu Cube. Domčeky sa dajú rezervovať na webovej stránke Nestronu už teraz, spoločnosť chce všetky objednávky vybaviť do konca roka 2024.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať