SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Herný ekosystém Lenovo Legion pomáha hráčom dosiahnuť nemožné

Tlačové správy
0
 • Nový produktový rad počítačov Lenovo™ Legion™ zahŕňa notebooky Lenovo Legion 7i (16”, 9) a Lenovo Legion 5i (16”, 9) využívajúce umelú inteligenciu na zlepšenie rýchlosti a výkonu a tiež úplne novú technológiu chladenia “Legion Coldfront: Hyper” , ktorá prináša ešte vyšší výkon a zároveň zaistí nižšiu teplotu aj hluk.
 • Spoločnosť Lenovo predstavuje plnohodnotný ekosystém herných zariadení, softvéru a služieb, ktorý sa riadi heslom „Dosiahnite nemožné“

SAMSUNG 042024 Advertisement

Spoločnosť Lenovo predstavila na veľtrhu CES® 2024 nový herný ekosystém so zariadeniami založenými na systéme Microsoft Windows 11, vylepšenými perifériami, softvérom a službami, ktoré optimalizujú výkon, teplotu, grafiku a výhody umelej inteligencie pre úplne slobodné nastavenie dokonalého systému pre akúkoľvek hru. Portfólio nových počítačov zahŕňa nasledujúce modely 9. generácie 16-palcových herných notebookov a stolných počítačov Lenovo Legion:

 • Lenovo Legion 7i (16”, 9), Lenovo Legion 5i (16”, 9), a Lenovo Legion Slim 5 (16”, 9) sú určené hráčom, ktorí potrebujú notebook zvládajúci ich obľúbené hry aj náročné aplikácie zo STEM odborov.
 • Lenovo Legion 9i (16”, 9) je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí sa pri hraní či tvorbe obsahu uspokoja len s tým najlepším.
 • Notebooky Lenovo Legion Pro 7i (16”, 9) a Lenovo Legion Pro 5i (16”, 9) poteší hráčov, ktorí potrebujú maximálnu FPS, špičkový štýl a obrazovku.
 • Legion Tower 7i a Legion Tower 5i sú určené pre všetkých, ktorí potrebujú extra výkon špičkového herného stolného počítača.

Pre hráčov, ktorí čerstvo vstupujú do herného sveta, sú určené nové tohtoročné modely notebookov Lenovo LOQ 15IRX9, Lenovo LOQ 15IAX9I, Lenovo LOQ 15IAX9 a Lenovo LOQ 15AHP9 alebo stolný počítač Lenovo LOQ Tower 17IRR9. Modernizovaný ekosystém herných zariadení potom doplní príslušenstvo ako je herná myš Lenovo Legion M410 Wireless RGB Gaming Mouse a klávesnica Legion K510 Pro Mini Keyboard alebo nová softvérová aplikácia Lenovo AvatarMaster.

Jadrom tejto novej hernej zostavy je rodina vlastných hardvérových čipov AI spoločnosti Lenovo - čipy LA AI - a výhody, ktoré prinášajú herným notebookom Lenovo Legion aj Lenovo LOQ. Prvá generácia týchto čipov bola predstavená na poslednom ročníku veľtrhu CES. Tohtoročná generácia LA AI čipov je ešte silnejšia, čo umožňuje notebookom Lenovo Legion a Lenovo LOQ dosiahnuť ešte vyššie FPS, vyššiu energetickú účinnosť a ďalšie výhody. Spolu s vybranými hernými notebookmi, stolnými počítačmi, monitormi, príslušenstvom a tiež konzolou Lenovo Legion Go, ktorá bola predstavená na veľtrhu IFA, umožňuje nový herný ekosystém Lenovo hráčom vybrať si presné nastavenie, ktoré potrebujú na dosiahnutie perfektného herného skóre.

Herné zariadenia Lenovo: Dosiahnite nemožné

S novou rodinou herných zariadení prichádza aj výzva pre všetkých hráčov: Dosiahnite nemožné. Nový ekosystém Lenovo Legion dáva hráčom možnosti potrebné pre skvelé herné výsledky.

Dosiahnuť nemožné môže pre každého hráča znamenať niečo iné. Či už sa jedná o získanie popredných priečok v kompetitívnych rebríčkoch, úspešné zvládnutie finálneho raidu so spoluhráčmi zo všetkých koncov sveta alebo čokoľvek medzi tým - Lenovo Legion prináša riešenie, ktoré hráčom poskytnú výhodu pri dosiahnutí ich úspechu, či už na digitálnom bojisku, v práci alebo pri štúdiu.

„S blížiacim sa prelomom na poli AI technológií sme hrdí na to, že stojíme na vrchole celej tejto oblasti. S najnovším radom notebookov Lenovo Legion poháňaných hardvérovými AI čipmi získajú hráči možnosť dosiahnuť netušené herné výsledky pomocou plne užívateľsky prispôsobiteľného výkonu s podporou AI,“ povedal Jun Ouyang, viceprezident a generálny riaditeľ segmentu Consumer Business Segment v oblasti Intelligent Devices Group v spoločnosti Lenovo. „Okrem pokroku v hernom využití umelej inteligencie sú počítače Lenovo Legion vybavené novou technológiou chladenia Coldfront: Hyper Thermal Technology, vytvorenou v spolupráci so spoločnosťou Intel, ktorá značí prelomovú technológiu v rámci tepelného dizajnu zariadenia. Zvyšuje účinnosť prenosu tepla a zároveň znižuje hlučnosť a teplotu šasi. Vďaka tomu predstavuje budúcnosť pre herný výkon všetkých prenosných počítačov.“

Herný notebook, ktorý mení význam slova jedinečný: Lenovo Legion 9i (16”, 9)

Nový Lenovo Legion 9i (16”, 9) prináša vylepšený AI čip Lenovo LA3-P. Ten je vybavený funkciou Scenario Detection, ktorá dynamicky upravuje výkon procesora a grafiky pre celkové zvýšenie výkonu počítača na základe toho, čo používateľ v danom okamihu robí. Túto funkciu dopĺňa technológia Smart FPS, ktorá sleduje súvislosť medzi spotrebou energie a FPS pri hraní hier. Systém skenuje FPS dáta priamo na obrazovke a následne ich spustí cez algoritmus, ktorý optimalizuje výkon procesora a grafiky a zlepší tak FPS v hre. AI čip Lenovo LA3-P taktiež prináša funkciu Lighting Audio Sync, ktorá synchronizuje RGB podsvietenie so zvukom pre viac pohlcujúci zážitok z hrania. Funkcia Legion Aurora Sync potom využíva umelú inteligenciu na synchronizáciu obsahu na displeji s klávesnicou a RGB prostredím, zatiaľ čo Smart Control umožňuje hráčom rýchlo prepínať medzi prednastavenými profilmi napájania vrátane vlastného nastaviteľného užívateľského režimu. Rýchlosť otáčok ventilátorov, nastavenie tepelného režimu a ďalšie AI funkcie sú ovládané pomocou softvéru Lenovo Vantage. S touto podrobnou úrovňou kontroly nad zariadením pomocou umelej inteligencie môžu hráči nastaviť Lenovo Legion 9i (16”, 9) presne ako potrebujú.

Lenovo Legion 9i (16”, 9) je vybavený najnovším procesorom Intel Core Gen i9-14900HX v kombinácii s grafickou kartou až NVIDIA GeForce RTX 4090. Všetok obsah dokonale zobrazí 3.2K 16:10 165Hz VRR Mini-LED PureSight displej. Notebook poskytne užívateľom výkon až 230W TDP spravovaný najnovším AI čipom LA3-P, DDR5 operačnú pamäť s frekvenciou 5600Mhz a kapacitou až 64GB, úložisko o veľkosti až 2TB Gen4 PCIe1 a kapacitu batérie 99.99Wh. Klávesnica TrueStrike má RGB podsvietenie pre každú klávesu zvlášť a 1.5mm zdvih. Lenovo Legion 9i (16”, 9) je výnimočný aj vďaka vrchnému krytu, ktorý je vytvorený z kovaného karbónu a vďaka spôsobu výroby je unikátny pre každé zariadenie. Váha Legion 9i začína na 2,5 kg.

Ak hráči potrebujú vyraziť mimo domova, zmestí sa Lenovo Legion 9i (16”, 9) bez problémov do batohu Lenovo Legion 16” Gaming Backpack GB700. V pohodlí domova si potom môžu užiť úplný komfort pri spojení notebooku Lenovo Legion 9i (16”, 9) s herným monitorom Lenovo Legion Y34wz-30, myšou M600s Qi Wireless Gaming Mouse a slúchadlami Lenovo Legion H600 Wireless Gaming Headset. Všetky tieto periférne zariadenia sú už teraz dostupné na vybraných trhoch.

Vyberte si jedno zariadenie, ktoré zvládne všetko - notebooky Lenovo Legion, Lenovo Legion Slim 5 a stolný počítač Lenovo Legion Tower 5i

Dnešní hráči vedú rozmanité životy a potrebujú zariadenie, ktoré zvládne akúkoľvek činnosť, či už ide o aplikácie závislé od výkonu procesora, ktoré prevládajú v STEM odboroch, alebo o tie najnáročnejšie AAA hry. Produktový rad Lenovo Legion, ktorý zahŕňa notebooky Lenovo Legion 7i (16”, 9), Lenovo Legion 5i (16”, 9) a Lenovo Legion Slim 5 (16”, 9), ponúkne dokonalé riešenie všetkým hráčom, ktorí požadujú vysoký výkon v prenosnom tele.

Notebooky radu Lenovo Legion sú vybavené AI čipmi Lenovo LA. AI čip v notebooku Lenovo Legion 7i podporuje funkcie Scenario Detection, Smart FPS a Smart Control, ktoré sú všetky dostupné pomocou softvéru Lenovo Vantage. Vďaka tomu si hráči môžu svoj notebook prispôsobiť presne podľa ich potrieb.


The Lenovo Legion 7i (16”, 9) in Eclipse Black

Rad notebookov Lenovo Legion je k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach a vyznačuje sa štýlovým dizajnom, ktorý navonok nekričí „herný notebook“, ale zároveň prináša výkonný hardvér – presnejšie až najnovšie procesory Intel Core i9 14900HX pri modeli Lenovo Legion 7i (16”, 9) a Lenovo Legion 5i (16”, 9) a procesory až AMD Ryzen 8040 Series pri modeli Lenovo Legion Slim 5 (16”, 9). Všetky notebooky radu Lenovo Legion sú k dispozícii s grafickou kartou až NVIDIA GeForce RTX 4070, ktorá je vybavená funkciou NVIDIA RTX AI upscaling pre vyššiu snímkovú rýchlosť a technológiou Max-Q poháňanou umelou inteligenciou na optimalizáciu výkonu a efektivity. Všetky notebooky radu Lenovo Legion sú vybavené DDR5 operačnou pamäťou s frekvenciou 5600MHz a kapacitou až 32 GB a M.2 2280 PCIe Gen 4 SSD úložiskom s kapacitou až 1TB1.

Lenovo Legion 7i (16”, 9) ponúka pripojenie až Wi-Fi 72 rovnako ako klávesnicu TrueStrike s RGB podsvietením jednotlivých klávesov a 1.5mm zdvihom klávesov. Modely Lenovo Legion 5i a Lenovo Legion Slim 5 majú k dispozícii pripojenie Wi-Fi 6E2 a klávesnice TrueStrike so 4-zónovým RGB podsvietením a 1.5mm zdvihom kláves. Navyše sa na všetkých klávesniciach Lenovo Legion 7i objaví samostatná klávesa pre Copilot, vďaka čomu je váš AI pomocník dostupný pomocou jedného stlačenia.

The Lenovo Legion 5i (16”, 9) in Lunar Grey

Novinkou tohto roku je tepelné riešenie Lenovo Legion Coldfront: Hyper, ktoré je súčasťou modelov Lenovo Legion 7i a Lenovo Legion 5i. Toto nové tepelné riešenie úplne mení cestu, ktorou vzduch prechádza šasi pri chladení notebooku. Spodný D-kryt je navrhnutý tak, aby zabránil zmiešaniu horúceho vzduchu vychádzajúceho zo zadného vetracieho otvoru so studeným vzduchom nasávaným duálnymi ventilátormi, čo optimalizuje tepelnú výmenu a udržuje hardvér notebookov chladnejšie a spolu s tým zaistí aj vyššie FPS v hrách. Vďaka tomu môže tenší model Lenovo Legion 7i ponúknuť maximálny TDP výkon až 175 W v extrémnom režime, zatiaľ čo Lenovo Legion 5i zvládne výkon až 190 W TDP. Klávesnica oboch modelov potom bude aj pri veľkom zaťažení procesora vždy chladnejšia a pohodlnejšia pre používanie.

Notebooky radu Lenovo Legion sú tiež vybavené displejmi PureSight, ktoré sú u každého modelu individuálne kalibrované na továrenskej úrovni. Lenovo Legion 7i (16”, 9) je dostupný buď s 16-palcovým 3.2K 16:10 IPS displejom s obnovovacou frekvenciou 165 Hz, podporou 100% DCI-P3 a jasom 450 nitov pre maximálnu vernosť farieb pri hraní hier či tvorbe obsahu; alebo s 16-palcovým WQXGA 16:10 displejom s obnovovacou frekvenciou 240 Hz a 100% sRGB pre užívateľov, ktorí vyžadujú rýchlejšiu obnovovaciu frekvenciu. Druhý spomínaný panel je k dispozícii aj pri notebookoch Lenovo Legion 5i a Lenovo Legion Slim 5. Softvér eSports Display umožňuje hráčom zapnúť dynamickú dobu odozvy, zrýchliť odozvu LCD panela, znížiť rozmazanie obrazu a vylepšiť jas obrysov. Súčasťou softvéru je tiež možnosť zobrazenia hodnoty FPS s voliteľnou polohou na displeji alebo možnosť zapnutia pomocného zameriavača pre extra výhodu pri akčných FPS hrách.

The Lenovo Legion K510 Pro Mini Keyboard & Lenovo Legion M410 Wireless RGB Gaming Mouse

Vďaka batohu Lenovo Legion Active Gaming Backpack môžu používatelia vziať svoje notebooky radu Lenovo Legion alebo notebook Lenovo Legion Slim 5 kamkoľvek potrebujú. V pohodlí domova potom môžu zariadenia ľahko pripojiť k hernému monitoru Lenovo Legion Y27h-30 a úplne novej hernej myši Legion M410 Wireless RGB Gaming Mouse alebo klávesnici Lenovo Legion K510 Pro Mini Keyboard pre väčšiu kontrolu nad obľúbenými hrami alebo neobľúbenými úlohami. Herná myš Lenovo Legion M410 Wireless Gaming Mouse ponúka bezdrôtové 2.4Ghz pripojenie rovnako ako pripojenie pomocou kábla s až 16000dpi, nastaviteľné 2-zónové RGB svetelné efekty a dobíjaciu batériu. Kompaktná herná klávesnica Lenovo Legion K510 Mini Pro Keyboard prináša množstvo herných vlastností vrátane mechanických spínačov, šípok a funkčných klávesov, anti-ghosting a podporu RGB podsvietenia s 16,8 miliónmi farieb pre každú klávesu, to všetko v 75% veľkosti.

Lenovo Legion Tower 5i

Pre hráčov, ktorí hľadajú skôr variant stolného počítača pre herné, študijné alebo profesijné výkony je určený Lenovo Legion Tower 5i. Ten je v dispozícii v konfigurácii s až 13. generáciou procesorov Intel Core i9-13900F, grafikou až NVIDIA GeForce RTX 4080, operačnou pamäťou až 32GB 5600MHz DDR5, až 850W zdrojom a PCIe NVMe SSD úložiskom s kapacitou . So svojím objemom 26 litrov spája Lenovo Legion Tower 5i obrovské množstvo výkonu do šasi, ktoré ovládne hru, ale nie váš pracovný stôl.

Užívatelia môžu vylepšiť svoj herný zážitok so stolnými počítačmi Lenovo Legion Tower 5i a Lenovo Legion Tower 7i pomocou periférnych zariadení, ktoré sú už k dispozícii na vybraných trhoch. Na výber majú z herného monitora Lenovo Legion Y34wz-30, klávesnice Lenovo Legion K310 RGB Gaming Keyboard a myši Lenovo Legion M300 RGB Gaming Mouse.

The Lenovo Legion Pro 7i (16”, 9)

Špeciálne kúsky pre špecializovaných hráčov: rad Lenovo Legion Pro a Lenovo Legion Tower 7i

Pre naozaj súťaživých hráčov, ktorí sa neuspokoja s ničím iným ako s ultimátnym vybavením, je pripravený rad Lenovo Legion Pro, ktorý prináša najvyšší výkon a výnimočné chladenie čo najplynulejší herný zážitok. Notebooky z tohtoročného radu Lenovo Legion Pro sú vybavené úplne novými procesormi až  Intel Core i9-14900HX 14. generácie, až 32GB 5600MHz DDR5 pamäťou, 16-palcovým PureSight WQXGA 16:10 IPS displejom s podporou obnovovacej frekvencie 0 0 2 SSD úložiskom1. Vylepšené displeje PureSight prináša 100% DCI-P3 pokrytie.

Všetky tohtoročné notebooky Lenovo Legion Pro 7i (16”, 9) disponujú bez ohľadu na konfiguráciu chladením Coldfront: Vapor (chamber), ktoré umožňuje grafickej karte až NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU dosiahnuť maximálny výkon 250 W TDP v extrémnom režime. Chladenie Coldfront pri notebookoch Lenovo Legion Pro 5i (16”, 9) zase umožní grafike až NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU získať výkon až 215W TDP v extrémnom režime. Vďaka kombinácii Lenovo AI čipov pri notebookoch Lenovo Legion Pro 7i a LA1 čipe pri modeloch Legion Pro 5i ide výkon týchto zariadení ešte o kus ďalej. Lenovo AI Engine+, fungujúca pomocou Lenovo Vantage, využíva strojové učenie na sledovanie vyššie FPS v hre a dynamicky upravuje výkon, rýchlosť ventilátorov a ďalšie nastavenia pre udržanie najvyššieho možného výkonu.

Legion Pro 5i (16”, 9)

Klávesnice TrueStrike na notebookoch radu Lenovo Legion Pro sú vybavené štyrmi vymeniteľnými krytmi klávesov a RGB podsvietením Legion Spectrum pre každú klávesu pri modeli Lenovo Legion Pro 7i alebo voliteľným 4-zónovým Spectrum RGB podsvietením na Lenovo Legion Pro 5i. Súčasťou každej klávesnice pri modeli Lenovo Legion Pro 7i je aj nová klávesa Windows Copilot.

The Lenovo Legion Tower 7i

Stolný počítač Lenovo Legion Tower 7i je určený pre všetkých užívateľov požadujúcich špičkový výkon. S procesormi až Intel Core i9 14900K, najnovšími grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX, až 64GB 5600MHz DDR5 RAM, PCIe NVMe SSD úložiskom1 s kapacitou až 6TB1 a až 1200W PSU, zvládne toto 34-litrové zariadenie, rovnako ako pixel na monitore Lenovo Legion Y34wz-30 s bleskovo rýchlou obnovovacou frekvenciou. V kombinácii s klávesnicou Lenovo Legion K300 Mechanical Keyboard a hernou myšou Lenovo Legion M600 Wireless Gaming Mouse, sú zariadenia z radu Lenovo Legion Pro a počítač Lenovo Legion Tower 7i ideálnym nástrojom pre víťazstvo.

Buďte „sebou“ : Aplikácia AvatarMaster

Vybrané systémy Lenovo Legion3 vrátane modelov Legion 7i (16”, 9) a Legion 5i (16”, 9) sú teraz vybavené aplikáciou AvatarMaster, ktorá posúva streamovanie a online spoluprácu na úplne novú úroveň. Táto nová aplikácia je poháňaná umelou inteligenciou a dokáže premeniť užívateľský profil na 3D digitálneho avatara s kompletnými možnosťami prispôsobenia od vzhľadu a rysov tváre až po oblečenie a doplnky. Po vytvorení a nastavení svojich avatarov môžu používatelia animovať a streamovať svoju digitálnu verziu počas videokonferencií, hier a na rôznych platformách.

Vďaka využitiu sily umelej inteligencie sleduje AvatarMaster ako pohyb, tak zvuk a dokáže tak v reálnom čase napodobniť zdvihnuté obočie, prikývnutie či dokonca žmurknutie. Aj keď je kamera vypnutá, môžu používatelia využiť režim sledovania zvuku s umelou inteligenciou na zobrazenie výrazu tváre v avatare iba na základe hlasových a zvukových podnetov. Vďaka tomu môžu byť prítomní a zároveň si zachovajú svoje súkromie.

AvatarMaster je odlišný vďaka svojej jednoduchosti, možnostiam prispôsobenia a kompatibilite. Premenliví avatári a animácie už nie sú len výsadou profesionálnych tvorcov obsahu, pretože AvatarMaster nevyžaduje žiadne vylepšenia systému alebo komplexné nástroje. Jednoducho spustíte užívateľsky prívetivé rozhranie, urobíte fotku pomocou webkamery a necháte umelú inteligenciu analyzovať a vytvoriť realistickú kópiu užívateľa v priebehu niekoľkých sekúnd.

Aplikácia AvatarMaster je navrhnutá pre hráčov, ale je vhodná aj pre profesionálov a je kompatibilná s populárnymi platformami na zasielanie správ, živé vysielanie a chat. Hráči teraz môžu pri hraní hier alebo živom vysielaní ukázať svoje skutočné vizuálne ja a profesionáli môžu teraz komunikovať v konferenčnom hovore bez toho, aby museli zapínať kameru. Softvér tiež poskytuje proxy avatar pre používateľov, ktorí sa obávajú o svoje súkromie, a zároveň im umožňuje byť interaktívni a reagovať na kameru. AvatarMaster sa integruje s rozsiahlym ekosystémom avatarov od Ready Player Me, platformy pre vývojárov avatarov naprieč hrami.

Lenovo LOQ 15IRX9

Vydajte sa na cestu po herných chodníkoch: Lenovo LOQ

Všetci najlepší hráči sveta začínali svoju cestu tým, že urobili prvý krok do herného sveta - a s hernými notebookmi a stolnými počítačmi Lenovo LOQ môže byť tento prvý krok oveľa jednoduchší. Tohtoročný rad Lenovo LOQ zahŕňa nepreberné množstvo variantov procesorov a grafických kariet vrátane procesorov Intel a AMD Ryzen a grafík NVIDIA radu 20, 30 a 40 určených pre notebooky. Možnosťou je aj konfigurácia založená plne na komponentoch spoločnosti Intel s grafickou kartou Intel Arc A530M. Notebooky Lenovo LOQ v konfigurácii Intel sú tiež vybavené novou hyperkomorovou chladiacou technológiou, ktorá udržuje procesor a grafickú kartu chladnejšie, čo umožňuje získať až ďalších 15 W výkonu v extrémnom režime pri zachovaní teploty šasi až o 2 ° C nižšie a zníženie hluku ventilátora až o 2dB v porovnaní s poslednou generáciou.

Vďaka čipu Lenovo LA1 AI nainštalovanému na všetkých notebookoch Lenovo LOQ získajú používatelia ešte viac výkonu. V kombinácii so zapnutým Lenovo AI Engine+ pomocou softvéru Lenovo Vantage je možné dynamicky ladiť výkon notebooku, rýchlosť ventilátorov a ďalšie nastavenia aj v priebehu práce s notebookom tak, aby sa maximalizoval výkon podľa konkrétnej úlohy. Táto technológia umožňuje 15-palcovému Lenovo LOQ 15IRX9 získať výkon až 160 W TDP v extrémnom režime, čo je viac než dostatočný výkon pre hranie väčšiny hier, či už ide o AAA tituly alebo nezávislé hry.

Všetky notebooky Lenovo LOQ vtiahnu užívateľa do hry vďaka dvom konfiguráciám displeja – buď 165Hz WQHD (1440p) panel s dobou odozvy 5ms alebo 144Hz FHD panel, pričom obaja podporujú 100% farebné pokrytie sRGB. Hráči si pri všetkých notebookoch Lenovo LOQ môžu užiť štýlové hranie s voliteľným 4-zónovým RGB podsvietením klávesnice so zdvihom 1,5 mm.

The Lenovo LOQ Tower 17IRR9

Užívatelia, ktorí preferujú skôr stolný počítač tvoriaci stredobod ich herného prostredia, môžu zamieriť k modelu Lenovo LOQ Tower 17IRR9. Ten ponúka vylepšené 17-litrové šasi, procesor až Intel Core i7-14700 13. generácie, grafickú kartu až NVIDIA GeForce RTX 4060, až 32GB 4800MHz DDR5 RAM, a podporu až 1 SSD a 2 HDD vo variante hybridného úložiska1. Všetko je pritom napájané zdrojom s výkonom 500W, 92% PSU.

Prepojte notebooky Lenovo LOQ alebo stolný počítač Lenovo LOQ Tower 17IRR9, k monitoru Lenovo G27-30 pre ešte lepší a väčší vizuálny zážitok. Všetky herné zariadenia Lenovo sú vybavené operačným systémom Microsoft Windows 11 a 3 mesačným predplatným služby Xbox Game Pass Ultimate zadarmo4,5, vďaka ktorému sa noví hráči môžu ponoriť do sveta hier prakticky ihneď po prvom spustení počítača. S aplikáciou Lenovo Legion Arena získajú užívatelia jednotný a ľahký prístup ku všetkým svojim obľúbeným hrám z rôznych platforiem. Software Lenovo Vantage je tiež súčasťou zariadenia a ponúka možnosť prispôsobiť nastavenie počítača pre maximalizáciu výkonu prostredníctvom sady nástrojov vrátane ovládacích prvkov na pretaktovanie, ladenie výkonu AI a riadiaceho panela výkonu v reálnom čase. 3D zvuk Nahimic by SteelSeries a jednoduché ovládanie mixovania a prehrávania zvuku sa premietnu do úplne čistej komunikácie medzi spoluhráčmi počas hrania. Každé zariadenie Lenovo Legion má tiež nárok na podporu Legion Ultimate Support6, ktorá poskytuje prístup k sieti skúsených technikov Lenovo Legion, ktorí radi pomôžu vyriešiť akýkoľvek problém a môžu dokonca ponúknuť podporu typu 24/7 pre špecifické hry. Zariadenia radu LOQ potom môžu získať pokročilý balíček podpory Lenovo Premium Care7, ktorý poskytuje personalizovanú hardvérovú a softvérovú pomoc odborných technikov a rýchlu opravu.

Cena a dostupnosť8

 • Lenovo Legion 9i (16”, 9) bude na našom trhu dostupný na konci februára 2024 s cenou začínajúcou na 4099 € vrátane DPH.
 • Lenovo Legion 7i (16”, 9) bude na našom trhu dostupný na konci februára 2024 s cenou začínajúcou na 1829 € vrátane DPH.
 • Lenovo Legion 5i (16”, 9) bude na našom trhu dostupný v polovici januára 2024 s cenou začínajúcou na 1429 € vrátane DPH.
 • Lenovo Legion Slim 5 (16”, 9) bude na našom trhu dostupný od konca marca 2024 s cenou začínajúcou na 1539 € vrátane DPH.
 • Lenovo Legion Pro 7i (16”, 9) bude na našom trhu dostupný na konci februára 2024 s cenou začínajúcou na 3249 € vrátane DPH.
 • Lenovo Legion Pro 5i (16”, 9) bude na našom trhu dostupný na konci februára 2024 s cenou začínajúcou na 1599 € vrátane DPH.
 • Stolný počítač Lenovo Legion Tower 7i bude na našom trhu dostupný v  januári 2024 s cenou začínajúcou na 2395 € vrátane DPH.
 • Stolný počítač Lenovo Legion Tower 5i bude na našom trhu dostupný v  januári 2024 s cenou začínajúcou na 1199 € vrátane DPH.
 • Lenovo LOQ 15IRX9 bude na našom trhu dostupný v polovici januára 2024 s cenou začínajúcou na 969 € vrátane DPH.
 • Lenovo LOQ 15IAX9I bude na našom trhu dostupný v polovici januára 2024 s cenou začínajúcou na 769 € vrátane DPH.
 • Lenovo LOQ 15IAX9 bude na našom trhu dostupný v polovici januára 2024 s cenou začínajúcou na €889 vrátane DPH.
 • Lenovo LOQ 15AHP9 bude na našom trhu dostupný na konci marca 2024 s cenou začínajúcou na 1099 €  vrátane DPH.
 • Stolný počítač Lenovo LOQ Tower 17IRR9 bude na našom trhu dostupný na konci mája 2024 s cenou začínajúcou na 899  € vrátane DPH.
 • Herná myš Lenovo Legion M410 Wireless RGB Gaming Mouse – cena a dostupnosť zatiaľ nebola stanovená.
 • Klávesnica Lenovo Legion K510 Pro Mini Keyboard – cena a dostupnosť zatiaľ nebola stanovená.
 • Aplikácia Lenovo AvatarMaster je predinštalovaná na notebookoch Lenovo Legion 7i a Lenovo Legion 5i a je možné ju získať na stránkach www.lenovo.com/avatarmaster.

Pre viac detailov a produktové fotky navštívte Press Kit CES 2024 spoločnosti Lenovo na webe StoryHub.

Prehliadnite si stánok spoločnosti Lenovo na veľtrhu CES pomocou virtuálnej reality na stránkach CES.

Produktové špecifikácie

 

Lenovo Legion 9i (16”, 9)

Lenovo Legion 7i (16”, 9)

Lenovo Legion 5i (16”, 9)

Lenovo Legion Slim 5 (16”, 9)

Rozmery a váha

357.7 x 277.7 x 18.99mm – 22.7mm

 

Začína na 2.56kg

357.7 x 262.5 x 17.6 – 19.8mm

 

Menej než 2.28kg

 

359.7 x 262.3 x 19.7 – 25.2mm

 

Začína na 2.3kg

Tenší variant

 (NVIDIA GeForce RTX 4070/4060):

359.7 x 260.3 x 19.7 – 25.2mm

 

Začína na 2.3kg

 

Tenší variant (NVIDIA GeForce RTX 4050):

359.7 x 260.3 x 19.7 – 21.9mm

 

Začína na 2.1kg

Displej

Až 16" 3.2K (3200 x 2000) Mini LED 16:10 (165 Hz / doba odozvy 3 ms / 100% Adobe® / 100% DCI-P3 / 1200 nitov / certifikácia až VESA® DisplayHDR™ 1000 / podpora Dolby Vision® / podpora NVIDIA G-SYNC® / podpora AMD Freesync / certifikácia TÜV Rheinland®)

 

16", 3.2K (3200 x 2000) IPS; 16:10 (165 Hz doba odozvy 3 ms s OverDrive / 100% DCl-P3 / 430 nitov / podpora Dolby Vision / podpora NVIDIA G-SYNC / certifikácia TÜV Rheinland: Hardware pre nízku produkciu modrého svetla & vysoký herný výkon / certifikácia X-Rite Pantone®)

 

16“ WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (240 Hz / doba odozvy 5ms/3ms s OverDrive / 100% sRGB / 500 nitov / certifikácia až VESA DisplayHDR 400 / podpora Dolby Vision /

podpora NVIDIA G-SYNC Support / certifikácia TÜV Rheinland Certified: Hardware pre nízku produkciu modrého svetla & vysoký herný výkon / certifikácia X-Rite Pantone)

 

 

 

 

 

Až 16" WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (240Hz / doba odozvy 5ms/3ms s OverDrive / 100% sRGB / 500 nitov / certifikácia až VESA Display HDR 400 Certified / Dolby Vision/ NVIDIA G-SYNC / certifikácia TÜV Rheinland Certified: Hardware pre nízku produkciu modrého svetla & vysoký herný výkon / kalibrácia X-Rite)

 

Procesor

Až Intel Core i9-14900HX

AMD Ryzen 8040 Series

Grafika

Až NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU 16 GB GDDR6 (150W TGP)

Až NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU 8GB GDDR6 (115W) 2175MHz Boost Clock

Zabudovaný AI čip

LA3-P

LA3

LA1

Pamäť

Až 64 GB 5600MHz DDR5 (2 x 16GB)

Až 32 GB 5600MHz DDR5 (2 x 16GB)

(Užívateľsky konfigurovateľné až na 64GB RAM)

Úložisko1

Až 2TB M.2 2280 PCIe SSD (Gen4)

Až 1TB M.2 2280 PCIe SSD (Gen4)

OS

Windows 11

Batéria

99.99Wh

Až 80Wh

Adaptér

330W Slim Adapter

140W Type-C™ Power Delivery

Až 230W Slim Adapter

Klávesnica

1.5mm zdvih / RGB podsvietenie pre každú klávesu / 0.3mm drážka / 100% Anti-Ghosting / vymeniteľný set (8 kláves) / podpora softwaru Legion Spectrum RGB

 

1.5mm zdvih / biele podsvietenie alebo voliteľné RGB pre každú klávesu / 100% Anti-Ghosting / vymeniteľný set (4 klávesy) / podpora softwaru Lenovo Legion Spectrum RGB

 

 

1.5mm zdvih / biele podsvietenie alebo voliteľné 4-zónové RGB podsvietenie / 0.3mm drážka / 100% Anti-Ghosting / vymeniteľný set (4 klávesy) / podpora softwaru Legion Spectrum RGB

Kamera

Voliteľná vstavená FHD webkamera (1080p) s elektronickým uzáverom (E-Shutter)

Porty

Ľavá strana:

1x Audio
Combo Jack

1x čítačka SD kariet 3.0

 

Pravá strana:

1x USB Type C™ (USB 3.2 Gen 1)

1x USB Type A
(3.2 Gen 1)

1x tlačidlo E-Shutter

 

Zadná strana:

1x DC in

1x USB Type A (USB 3.2 Gen 1, Always On USB 5V2A)

2x Thunderbolt 4 (3.2 Gen, DisplayPort 1.4, Power Delivery 3.0 140W)

1x HDMI™ 2.1

1x RJ45

 

Ľavá strana:

1x USB Type-C (USB 3.2 Gen2 / DisplayPort 1.4 / 140W Power Delivery)

1x USB Type-C (USB 3.2 Gen2 /DisplayPort 1.4 / 140W Power Delivery)

1x Audio Combo Jack

 

Pravá strana:

1x čítačka SD karet 4v1

1x tlačidlo E-Shutter

 

Zadná strana:

1x DC-In
1x USB Type A 3.2 Gen2 (5V2A)
2x USB Type A 3.2 Gen2
1x HDMI 2.1

Ľavá strana:

1x USB Type-C (USB 3.2 Gen2 + DisplayPort 1.4, 140W Power Delivery)

1x USB Type-C 3.2 Gen 2 +DisplayPort 1.4

1x USB Type-A 3.2 Gen 1 (Always-on 5V2A)

1x Audio Combo Jack

 

Pravá strana:

2x USB Type-A 3.2 Gen 1

1x čítačka MicroSD kariet 3v1

1x tlačidlo E-Shutter

1x RJ45

 

Zadná strana:

1x DC-In

1x HDMI 2.1

Ľavá strana:

1x USB Type-C (USB 3.2 Gen2 + DisplayPort 1.4, 140W Power Delivery)

1x USB Type-C 3.2 Gen 2 +DisplayPort 1.4

1x Audio Combo Jack

 

Pravá strana:

1x čítačka SD karet 4v1

1x tlačidlo E-Shutter

1x RJ45

 

Zadná strana:

1x DC-In

1x RJ45

1x USB Type-A 3.2 Gen2 (Always-on 5V2A)

1x USB Type-A 3.2 Gen2

1x HDMI 2.1

 

Audio

2 X 2W systém reproduktorov Harman® Super Linear a inteligentný zosilňovač s Nahimic Audio

2 x 2W reproduktor Harman s Nahimic Audio

2 x 2W reproduktor s Nahimic Audio

Konektivita2

Až Wi-Fi 7

Začína na Bluetooth® 5.1

Wi-Fi 6E

Začína na Bluetooth 5.1

Farby

Carbon Black

Eclipse Black / Glacier White

Luna Grey

 

 

 

Lenovo Legion Pro 7i (16”, 9)

Lenovo Legion Pro 5i (16”, 9)

Rozmery a váha

363.4 x 262.4 x 22.5 – 26.2 mm 

 

Začína na 2.8kg

363.6 x 260.6 x 22.7-27.3 mm

 

Začína na 2.5kg

Displej

16" WQXGA (2560 x 1600) IPS; 16:10 (240 Hz / doba odozvy 3 ms s OverDrive / 100% RGB / 500 nitov / certifikácia až VESA DisplayHDR 400 / podpora Dolby Vision® / podpora NVIDIA G-SYNC™ / certifikácia TÜV Rheinland / certifikácia X-Rite Pantone

Procesor

Intel Core i9-14900HX 

Grafika

Až NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU 16 GB GDDR6 (175W) 2040Mhz Boost Clock

Až NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU 8 GB GDDR6 (140W) 2175Mhz Boost Clock

Zabudovaný AI čip

LA2-Q + LA1

LA1

Pamäť

Až 32GB (2 X 16GB) 5600Mhz

Úložisko1

Až 2 TB (1 TB X 1TB) PCIe SSD (Gen 4)

Operačný systém

Windows 11

Batéria

Až 99.99Wh

80Wh

Adaptér

Až 330W Slim Gallium

Až 300W Slim Adapter

Klávesnice

1.5mm zdvih / RGB podsvietenie pro každou klávesu / 0.2mm drážka / 100% Anti-Ghosting / vymeniteľný set (4 klávesy) / podpora softwaru Legion Spectrum RGB

1.5mm zdvih / voliteľné 4zónové RGB podsvietenie / 100% Anti-Ghosting / vymeniteľný set (4 klávesy) / podpora softwaru Legion Spectrum RGB

Kamera

Zabudovaná webkamera (1080p / 720p) s elektronickou závěrkou (E-Shutter)

Porty

Ľavá strana:

1x Thunderbolt 4

1x USB Type-A (USB 3.2 Gen1)

 

Pravá strana:

1x Audio Combo Jack

1x USB Type-A (USB 3.2 Gen 1)

1x tlačidlo E-Shutter

 

Zadná strana:

1x DC in

1x Type C (USB 3.2 Gen2 + DisplayPort1.4 +

Power Delivery 140W)

1x Type A USB 3.2 Gen 1 (Always On USB 5V2A)

1x Type A USB 3.2 Gen 1

1x HDMI 2.1

1x RJ45

Ľavá strana:

1x Type C (USB 3.2 Gen2 + DisplayPort 1.4)

1x Type A (USB 3.2 Gen 1)

 

Pravá strana:

1x Audio Combo Jack

1x Type A (USB 3.2 Gen 1)

1x tlačidlo E-Shutter

 

Zadná strana:

1x DC in

1x Type C (USB 3.2 Gen2 + DisplayPort1.4 +

Power Delivery 140W)

1x Type A USB 3.2 Gen 1 (Always On USB 5V2A)

1x Type A USB 3.2 Gen 1

1x HDMI 2.1

1x RJ45

Audio

2 X 2W systém reproduktorov Harman® Super Linear a inteligentný zosilňovač s Nahimic Audio

2 X 2W reproduktor s Nahimic Audio

Konektivita2

Až Intel Killer™ Wi-Fi 6E (802.11ax)

Až Intel Wi-Fi 6E (802.11ax)

Farby

Eclipse Black

Onyx Grey

 

 

 

 

 

Lenovo Legion Tower 7i

Lenovo Legion Tower 5i

Rozmery a váha

211 x 450 x 483 mm

 

Začína na 17kg

205 x 360 x 411 mm

 

Začína na 16 kg

Objem

34L

28L

Procesor

Až Intel Core i9-13900K 13. generácie

Až Intel Core i9-13900F 13. generácie

Grafika

Až najnovší NVIDIA GeForce RTX Desktop GPU

Až NVIDIA GeForce RTX 4080 Desktop GPU

Pamäť

Až 64GB 5600MHz DDR5

Až 32GB 5600MHz DDR5

Úložisko1

Až 6TB PCIe NVMe TLC M.2 2280 SSD (4. generácie)

Až 2TB PCIe NVMe TLC M.2 2280 SSD (4. generácie)

Motherboard

Lenovo Legion Z790, ATX-MB

Lenovo Legion B660, MATX

OS

Windows 11

Zdroj

Až 1200W, 90%

Až 850W, 90% ES

Porty

Predná strana

2x USB-A 3.2 Gen 2 (10Gbps)

2x USB 2.0

1x Audio Jack (Combo)

 

Zadná strana

1x USB-A 3.2 Gen 2x2 (20Gbps)

1x USB-A 3.2 Gen 2 (10Gbps)

4x USB-A 3.2 Gen 1 (5Gbps)

2x USB 2.0

6x Audio

1x 2.5G LAN

 

Predná strana

2x USB-A 3.2 Gen 1 (5Gbps)

1x Audio Jack (Combo)

 

Zadná strana

1x USB-A 3.2 Gen 2 (10Gbps)

2x USB-A 3.2 Gen 1 (5Gbps)

4x USB 2.0

3x Audio

1x 2.5G Lan

1x LED-Switch

Konektivita2

Až 2x2 Intel Wi-Fi 6E (802.11ax)

Bluetooth 5.2

Farby

Storm Grey

 

 

 

Lenovo LOQ 15IRX9

Lenovo LOQ 15IAX9I

Lenovo LOQ 15IAX9

Lenovo LOQ 15AHP9

Rozmery a váha

359.86 x 258.7 x 21.9 – 23.9mm

 

Začína na 2.38kg

Displej

Až 15.6’’ WQHD (2560 x 1440) IPS; 16:9 (165Hz / 100% sRGB / 350 nitov / doba odozvy 5ms / NVIDIA G-SYNC)

Procesor

Až Intel Core i7-14700HX

Intel Core i5-12450HX

Intel Core i5-12450HX

Až AMD Ryzen 7

8845HS

Grafika

Až NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU 8 GB GDDR6 (115W) 2370MHz Boost Clock

Intel Arc A530M 4G GDDR6 (95W)

Až NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU 6 GB GDDR6 (105W) 2370MHz Boost Clock

NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU 8GB GDDR6 (115W) 2370Mhz Boost Clock

Zabudovaný AI čip

LA1

Pamäť

Až 16GB 5600MHz DDR5

2x DDR5 SoDIMM Slot

Až 16GB 4800MHz DDR5

2x DDR5 SoDIMM Slot

Až 16GB 4800MHz DDR5

2x DDR5 SoDIMM Slot

Až 16GB 5600MHz DDR5

2x DDR5 SoDIMM Slot

Úložisko1

Až 1TB M.2 2242 PCIe SSD

2 x PCIe 4. generácie SSD Slot

OS

Windows 11

Batéria

60Wh

Adaptér

Až 230W Slim Adapter

140W Type-C Power Delivery Support

Klávesnice

1.5mm zdvih /biele podsvietenie nebo voliteľné 4zónové RGB podsvietenie / 100% Anti-Ghosting

Kamera

Až 1080p FHD s 2x polom mikrofónu

Porty

Pravá strana

1x USB Type-A 3.2 Gen 1

1x USB Type-C™ (USB 3.2 Gen2 + DisplayPort 1.4, 140W Power Delivery, rýchlosť prenosu dát 10Gbps)

1x tlačidlo E-Shutter

1x Audio Combo Jack

 

Zadná strana

2x USB Type-A

(3.2 Gen 1)

1x RJ45

1x DC-In

1x HDMI 2.1

Audio

2 X 2W reproduktor

Konektivita2

2x2 Intel Wi-Fi 6 (802.11ax)

Začína na Bluetooth 5.1

Farby

Luna Grey

 

 

 

Lenovo LOQ Tower 17IRR9

Rozmery a váha

170 x 304 x 376 mm

 

Začína na 8.4kg

Objem

17L

Procesor

14. generácie Intel Core i7-14700 Series

Grafika

Až NVIDIA GeForce RTX 4060Ti Desktop GPU

Pamäť

Až 32GB 5600MHz DDR5

Úložisko1

Až 1TB PCIe NVMe M.2 2280 SSD + 2TB 3.5” HDD

(podpora hybridného Úložisko 1x SSD + 1x HDD)

Motherboard

Intel B760, MATX

OS

Windows 11

Zdroj

Až 500W, 92%

Porty

Predná strana

2x USB Type-A 3.2 Gen 1

1x USB 3.2 Type-CTM Gen 1

1x Audio Jack (Combo)

 

Zadná strana

4x USB 2.0

1x 1G LAN

1x VGA

1x HDMI2.1 TMDS

1x Audio Out

Konektivita2

Až 2x2 Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax)

Začína na Bluetooth 5.2

Farby

Predný rám: Luna Grey

Šasi: Raven Black

O spoločnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna technologická spoločnosť s obratom 62 miliárd USD, ktorá sa nachádza na 217. mieste v rebríčku Fortune Global 500, zamestnáva 77 000 ľudí po celom svete a každý deň poskytuje služby miliónom zákazníkov na 180 trhoch. Spoločnosť Lenovo, ktorá sa zameriava na odvážnu víziu poskytovať múdrejší technológie pre všetkých, nadviazala na svoj úspech najväčšej svetovej počítačovej spoločnosti ďalšou expanziou do kľúčových oblastí rastu, ktoré podporujú rozvoj „nových IT technológií“ (klient, edge, cloud, siete, AI) vrátane serverov, úložísk, mobilných zariadení, riešení a služieb. Táto transformácia spolu s inováciami Lenovo, ktoré menia svet, vytvárajú inkluzívnejšiu, dôveryhodnejšiu a udržateľnejšiu digitálnu spoločnosť pre každého a kdekoľvek. Spoločnosť Lenovo je zapísaná na hongkonskej burze cenných papierov pod značkou Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY). Ak chcete vedieť viac, navštívte stránky https://www.lenovo.com a prečítajte si najnovšie správy prostredníctvom StoryHub.

1 Skutočná dostupná kapacita je nižšia a mení sa v dôsledku mnohých faktorov, vrátane formátovania, rozdelenia disku a operačného systému atď., ktoré využívajú časť tejto kapacity. Dostupná kapacita sa môže zmeniť s aktualizáciami softvéru.

2 Vyžaduje samostatne zakúpený Wi-Fi router a plán a môže sa líšiť podľa miesta. Platia ďalšie zmluvné podmienky a/alebo poplatky. Rýchlosti pripojenia sa budú líšiť v závislosti od umiestnenia, prostredia, podmienok siete a ďalších faktorov.

3 Aplikácia Lenovo AvatarMaster je predinštalovaná na vybraných počítačoch Lenovo Legion (16”, 9) vrátane Lenovo Legion 7i a Lenovo Legion 5i. Aplikáciu AvatarMaster je možné stiahnuť na stránkach www.lenovo.com/avatarmaster.

4 Je vyžadovaná kreditná karta. Pokiaľ členstvo nezrušíte, bude vám po ukončení propagačného obdobia účtovaná aktuálna sadzba členstva. Platia podmienky a výnimky. Po ukončení propagačného obdobia je vyžadované aktívne členstvo pre hranie hier a online multiplayer titulov. Katalóg hier sa líši v závislosti od času, regiónu a zariadenia. DLC je predávané samostatne; pokiaľ je hra z katalógu odstránená alebo vaše členstvo skončí, je nutné zakúpiť hru samostatne, aby bolo možné používať ďalej rovnaké DLC. Ak ste už členom Xbox Live Gold a/alebo Game Pass pre konzoly či PC, zostávajúce dni vášho členstva budú prevedené na Ultimate pomocou konverzného pomeru. Budúci odkup kódov tiež podlieha konverznému pomeru. Všetky konverzie na službu Ultimate sú finálne. Podrobnosti a systémové požiadavky nájdete na www.xbox.com/gamepass. Ponuka platí na všetkých trhoch s dostupnosťou Xbox Game Pass s výnimkou Ruska. Digital Direct: Váš digitálny obsah bude počas nastavenia doručený priamo do vášho zariadenia, nie sú vyžadované žiadne kódy. Pre viac informácií navštívte www.xbox.com/subscriptionterms.

5 Súčasní predplatitelia služby Xbox Game Pass dostanú k predplatnému ďalšie tri mesiace.

6 Legion Ultimate Support Depot je aktuálne dostupný iba v USA, Kanade, Japonsku, Indii, Taiwane, Hongkongu, Singapure, Filipínach, Malajzii, Thajsku, Vietname a Kórei. Produkty a ponuky závisia od dostupnosti. Spoločnosť Lenovo si vyhradzuje právo kedykoľvek bez upozornenia zmeniť ponuky a špecifikácie produktov.

7 Tablety Lenovo nepodporujú servis na mieste a kontrolu stavu počítača. Úrovne služieb sa môžu líšiť medzi doručením, vyzdvihnutím a vrátením alebo depom v konkrétnych geografických lokalitách. Spoločnosť Lenovo si vyhradzuje právo zmeniť ponuky služieb, funkcie a špecifikácie kedykoľvek bez upozornenia.

8 Ceny nemusia zahŕňať daň a nezahŕňajú dopravu ani možnosti dopravy a môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia; platia dodatočné zmluvné podmienky. Ceny jednotlivých predajcov sa môžu líšiť. Dáta dostupnosti a farebné prevedenia sa môžu líšiť v závislosti od geografickej polohy a produkty môžu byť dostupné len na vybraných trhoch. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Spoločnosť Lenovo si vyhradzuje právo kedykoľvek bez upozornenia zmeniť ponuky produktov, funkcie a špecifikácie.

9 Dostupnosť farebných možností a príslušenstva sa môže líšiť podľa zeme; príslušenstvo sa predáva samostatne.

LENOVO a LEGION sú ochranné známky spoločnosti Lenovo. Intel, Intel EVO, Intel Core Ultra a Thunderbolt sú ochranné známky spoločnosti Intel Corporation alebo jej dcérskych spoločností v USA a/alebo v ďalších krajinách. NVIDIA, GeForce a RTX sú ochranné známky spoločnosti NVIDIA Corporation. Inc. AMD, Rýden a Radeon sú ochranné známky spoločnosti Advanced Micro Devices. ZOOM je ochrannou známkou spoločnosti Zoom Video Communications, Inc. USB Type-C® a USB-C™ sú registrované obchodné značky spoločnosti USB Implementers Forum. BLUETOOTH je ochranná známka spoločnosti Bluetooth Special Interest Group (SIG). Wi-Fi je ochranná známka spoločnosti Wi-Fi Alliance. Všetky ostatné ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov. ©2023, Lenovo Group Limited.

Zobrazit Galériu

Lenovo

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať