SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Sony predstavila nové slúchadlá LinkBuds S

0

Najnovší prírastok do modelového radu slúchadiel LinkBuds s prívlastkom S prináša nový zvukový zážitok vďaka technológii snímania Sony a spolupráci s chytrými asistentmi. Táto novinka pritom zachováva maximálny ergonomický komfort pod heslom „Never Off“, preto nebudete mať potrebu slúchadlá dávať dole.

Vďaka využitiu technológie senzorov a priestorového zvuku poskytujú nové slúchadlá príjemnú a pohlcujúcu zvukovú zábavu pri hraní hier s rozšírenou realitou, ako je napríklad Ingress . Nový model je navrhnutý tak, aby vám vďaka rýchlemu prístupu k hudbe uľahčil počúvanie obľúbených interpretov.

Farebné varianty

Slúchadlá LinkBuds S sú ideálne na celodenné streamovanie obsahu. Vďaka technológii odstránenia okolitého hluku a možnosti prehrávania hudby vo vysokom rozlíšení si môžete vychutnať hudbu alebo sprievodný zvuk filmov a videí v maximálnej kvalite.  Slúchadlá sú malé a ľahké s hmotnosťou približne 4,8 gramu a majú tvar, ktorý dokonale zodpovedá ľudskému uchu, s ergonomickým dizajnom na stabilnejšie usadenie, takže sa vyhnete nepríjemnej bolesti uší, ktorá by vám kazila zábavu.

Slúchadlá LinkBuds S kombinujú inovatívny koncept ambientného zvuku LinkBuds, ktorý vám umožní komunikovať s okolitým svetom s kvalitným potlačením okolitého zvuku, takže sa môžete sústrediť sa na váš obľúbený obsah a na nič iné. Môžete tak jednoducho vstúpiť do kaviarne a rýchlo si objednať a potom sa rovnako rýchlo posadiť a venovať sa svojej obľúbenej zábave bez rozptyľovania.

Slúchadlá majú integrovanú funkciu Adaptive Sound Control, ktorá upravuje nastavenie okolitého zvuku podľa toho, kde sa práve nachádzate a vytvára tak ideálny zážitok z počúvania. Vďaka tomu sa môžete bez problémov pohybovať po okolí a zároveň nechať hrať svojich obľúbených interpretov a baviť sa.

Telefonovanie na hlučnej ulici alebo za veterného dňa nebolo s LinkBuds S nikdy jednoduchšie vďaka technológii Sony Precise Voice Pickup. Tá optimálne ovláda mikrofóny na oboch slúchadlách vďaka použitiu sieťovej štruktúry okolo mikrofónov.

Vďaka novému 5 mm meniču majú tieto malé slúchadlá primeraný výkon a napriek svojej veľkosti do uší produkujú silné basy a úžasne čisté vokály, ktoré vám umožnia vypočuť si akýkoľvek žáner. Integrovaný procesor V1 od Sony zlepšuje potlačenie okolitého hluku, zvyšuje kvalitu zvuku a obmedzuje skreslenie pri nižšej spotrebe energie, takže nebudete pri počúvaní rušení, čo je ideálne pre cestovanie do práce plné okolitého zhonu.

Nové slúchadlá vám tiež umožnia vychutnať si bezdrôtový zvuk s vysokým rozlíšením  vďaka technológii kódovania zvuku LDAC. Kvalita vašej hudby bude obnovená na kvalitu zvuku s vysokým rozsahom pomocou technológie DSEE Extreme, ktorá zvyšuje rozlíšenie digitálnych hudobných nahrávok. Pomocou funkcie Speak-to-Chat , založenej na technológii Voice Pickup, sa vaša hudba automaticky pozastaví, keď na niekoho prehovoríte, čo vám uľahčí konverzáciu aj keď máte plné ruky práce.

Vďaka intuitívnemu ovládaciemu panelu s dotykovým senzorom môžete meniť nastavenie zvuku, aktivovať funkciu Quick Attention, a či aktivovať prehrávanie hudby Spotify  alebo Endel  a to iba niekoľkými klepnutiami na slúchadlá. Prostredníctvom systému Endel môžete vytvárať personalizované zvukové kulisy, ktoré vám umožnia úplne sa ponoriť do hudby, nech už práve robíte čokoľvek.

Slúchadlá LinkBuds S podporujú novú funkciu rýchleho párovania od Google. Funkcia Swift Pair umožňuje rýchle a jednoduché spárovanie slúchadiel s notebookom, stolným počítačom alebo tabletom so systémom Windows 11 alebo Windows 10. LinkBuds S sú pripravené na LE Audio, novú generáciu Bluetooth audia, ktorá umožňuje veľmi nízku latenciu ideálnu na hranie hier .

Batéria vydrží 6 hodín so zapnutým potlačením okolitého hluku. Uložením do štýlového kompaktného nabíjacieho puzdra získate ďalších 14 hodín. Ak sa ponáhľate, stačí 5 minút rýchleho nabíjania a máte k dispozícii až 60 minút prehrávania. Slúchadlá sú kompatibilné aj so službami Google Assistant a Alexa. LinkBuds S sú k dispozícii v bielej, čiernej a béžovej farbe za 199 €

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
sluchadla Sony LinkBuds S

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať