SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Inteligentná maska na oči vám zabezpečí kvalitný zdravý spánok

1

Výskumy zistili, že až neuveriteľných 30 % dospelých trpí nespavosťou. Pritom pokojný spánok je potrebný na udržanie produktivity, ani nehovoriac o zdravom živote. Žiaľ, rýchle riešenia sa spoliehajú na rôzne tabletky a bylinkové odvary, ktoré nútia naše telo vypnúť, čo vedie k nevyváženému životnému štýlu a závislosti od týchto látok. Navyše neriešia problém správneho prebudenia z hlbokého spánku. 

Našťastie existujú prirodzenejšie metódy s dlhodobým účinkom, medzi ktoré patrí aj inteligentná maska na spanie, ktorá využíva silu zvukov a svetla nielen na to, aby ste mohli hlboko spať, ale aj na to, aby ste sa pokojnejšie a prirodzenejšie prebúdzali. Aura Smart Sleep Mask naučí vaše telo na zdravší spánkový režim. Využíva pohlcujúce zvuky a svetelnú terapiu, aby ste spali a prebúdzali sa čo najlepšie.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Používanie masky Aura Smart Sleep Mask je jednoduché, stačí ju spárovať s mobilnou aplikáciou, vybrať preferovanú krajinu snov, nasadiť si ju a môžete vychutnávať upokojujúce zvuky a jemné svetlá, ktoré vás uspia ako nežná uspávanka.

K dispozícii sú možnosti siahajúce od meditácie cez ASMR (autonómna senzorická meridiánová reakcia) až po zvuky prírody, ktoré privedú vašu myseľ a telo do pokojného stavu. A keď príde čas, aby ste sa prebrali zo spánku, maska napodobňuje svetlo vychádzajúceho slnka, aby vás prebudila prirodzenejšie v porovnaní so šokom z budíka.

Okrem zvukovej a svetelnej terapie môže Aura Smart Sleep Mask vytvoriť aj úplné zatemnenie. Pamäťová pena Hug 3D vytvára okolo vašich očí nepriepustné tesnenie bez toho, aby na ne vyvíjala akýkoľvek tlak, čo vám umožní voľne žmurkať a dokonca udržať oči otvorené, kým nezaspíte. A čo je ešte lepšie, vankúšik z pamäťovej peny sa pripevňuje magneticky, takže ho možno ľahko odňať a vyprať ručne alebo v práčke.

Prispievatelia na portáli Kickstarter teraz môžu získať Aura Smart Sleep Mask za 169 USD.

Zdroj: yankodesign.com

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

untitled reakcia na: Inteligentná maska na oči vám zabezpečí kvalitný zdravý spánok

6.9.2023 19:09
dalsia blbost
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať