Leto plné noviniek. Motorola Moto G Pro a Motorola One Fusion+

0

Nové smartfóny Motorola sú stelesnením troch hlavných výhod, ktoré očakávajú Slováci od svojho telefónu: vysoký výkon, dlhú výdrž batérie a špičkovú kameru.

Motorola Moto G Pro

Doba stylusov sa vracia a do tejto vlny sa chce pridať aj Motorola so svoju novinkou Moto G Pro. Prednú časť telefónu Motorola Moto G Pro zaberá bezrámčekový displej s uhlopriečkou 6,4" a rozlíšením 2 300 × 1 080 pixelov. V ľavom hornom rohu sa zase nachádza drobný výrez pre čelnú 16 Mpx kamerku, ale pri vhodne zvolenej tapete si ho prakticky ani nevšimnete.

Dotykový displej a priložený stylus ponúka obrovskú pridanú hodnotu v mnohých zaujímavých aplikáciách. Napríklad vďaka funkcii Google Keep prepojenej so stylusom budete mať vždy všetky informácie poruke naprieč zariadeniami a poznámky si môžete zapisovať ako bežným perom. Veľmi jednoducho môžete upravovať aj printscreeny dokumentov, stránok, fotografií, ktoré si chcete spoznámkovať a mnoho ďalšieho.

Zostava troch objektívov na zadnej strane telefónu Motorola Moto G Pro ponúka úplne klasickú kombináciu. Ide o 48 Mpx snímač s technológiou Quad Pixel a veľmi dobrou svetelnosťou. Nasleduje 16 Mpx širokouhlá kamera, ktorá zvládne akčné zábery na výšku. A ako posledný je k dispozícii 2 Mpx makro snímač na zachytenie blízkych objektov.

Po vzore vybavenejších telefónov vyššej triedy dostala Motorola Moto G Pro aj špeciálny nočný režim, ktorý poznateľne zlepší kvalitu snímok pri zlých svetelných podmienkach. Funkcia Kinematograf vdýchne život každej fotografii jej rozanimovaním, pričom so stylusom dokážete využiť túto funkciu v ešte jemnejších detailoch. Motorola moto G pro však nerobí kompromisy ani vo výkone, ani vo fotoaparáte a telefón si drží vysoký štandard v pomere cena-výkon-inovácie.

Platforma Android One ponúkne garantované 2 veľké aktualizácie systému a 3 roky bezpečnostných aktualizácií na mesačnej báze. Motorola moto G pro je Android Enterprise ready telefón, ktorý si aj firmy dokážu prispôsobiť vlastnými nastaveniami a prístupmi pre zamestnancov. Veľká batéria zaručuje výdrž až 2 dni a 128 GB úložisko poskytne viac miesta aj pre zvýšenú produktivitu.

Slovensko je jedna z prvých krajín v Európe, kde je Motorola moto G pro dostupný v predaji u vybraných partnerov za cenu 299 Eur.

Motorola One Fusion+

Séria Motorola One telefónov bola veľmi úspešná, jedným z najpredávanejších telefónov vôbec bol práve Motorola One Vision. Najnovším prírastkom je smartfón, ktorý chce priniesť špičkové inovácie v cenovo dostupnom telefóne Motorola One Fusion+. Hoci na pohľad zaujme najmä pop-up selfie kamerou, nie je to to jediné, čo ponúka.

Motorola one fusion+ jeden z mála telefónov v tejto cenovej hladine, ktorý získal certifikáciu YouTube Devices vďaka technológii HDR 10 pre čo najlepší zážitok z pozerania videí. Slováci si potrpia na dlhú výdrž a Motorola one fusion+ má silnú 5000 mAh batériu. Novinkou je špeciálne hardvérové tlačidlo Google, ktorým si možno spustiť Google asistenta. Za povšimnutie stojí aj špecifický nástroj na personalizáciu telefónu My UX, ktorým si možno prispôsobovať dizajn používateľského prostredia.

Motorola one fusion+ ma zaujímavý dizajnom nielen pop-up kamerou, ale je prvým telefónom, ktorý farebne zladil rámiky displeja so zvyškom telefónu a v bielom prevedení tým zaujme už na pohľad. Dostupný je exkluzívne u operátora O2 Slovakia ako aj v distribúcii u vybraných partnerov za cenu 299 Eur.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
smartfon Motorola Moto dizajn

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať