SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Nová aktualizácia umožní spúšťať mobilné aplikácie pre Android aj na PC s Windows

1

Jedno z najzaujímavejších oznámení týkajúcich sa smartfónu Sammsung Galaxy Note 20 bolo to, že aplikácie z telefónu môžete spúšťať na svojom počítači pomocou aplikácie Microsoftu Váš telefón. Zdá sa, že táto funkcia nie je určená len pre Note 20 a niektorí účastníci programu Windows Insider si ju už môžu vyskúšať. Aplikácia je schopná streamovať obrazovku vášho smartfónu na stolových počítač, teda zobrazí v okne to, čo je na displeji telefónu.

Microsoft však nie je prvý, kto ponúka takúto možnosť, softvér Mobile Connect spoločnosti Dell poskytuje už nejaký čas podobnú funkciu. Pri väčšine zariadení takto môžete používať len jednu aplikáciu, Microsoft však uvádza, že používatelia Note 20 budú môcť v priebehu tohto roka spustiť viacero aplikácií. No aj pre ostatných je možnosť mať plný prístup k telefónu na desktope vítaná. Zatiaľ je podporovaných 33 zariadení, všetky sú od Samsungu. Funkcia však pravdepodobne bude k dispozícii neskôr aj pre zariadenia iných značiek.

Zdroj: thenextweb.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Android pocitac smartfon Windows

1 komentár

Trochu rozporuplne informacie reakcia na: Nová aktualizácia umožní spúšťať mobilné aplikácie pre Android aj na PC s Windows

10.8.2020 09:08
Tak jedna sa o spustanie aplikacii na PC alebo len o mirroring obrazovky mobilu? Lebo to druhe a bez nejakeho obmedzenia poctu aplikacii je uz preca mozne hoc aj cez teamviewer.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať