SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 SAMSUNG_07 Advertisement

Time Machine: Nový filter Snapchatu vám ukáže, ako budete starnúť. Alebo mladnúť

0

Snapchat ukázal nový filter Time Machine, ktorý vám umožní posúvaním prsta zľava doprava sledovať, ako budete starnúť – od dieťaťa cez dospelého až po najstaršiu a šedivú verziu seba samého. Na rozdiel od podobne zameranej aplikácie FaceApp však nový filter pridáva menej vrások.

Na použitie filtra musíte najprv otvoriť v telefóne aplikáciu Snapchat, spustiť fotoaparát a zvoliť ikonu smajlíka. Ak sa uistíte, že fotoaparát je otočený oproti vám, klepnite na šípky v pravom hornom rohu. Objaví sa viac filtrov, ale Time Machine bude medzi prvými.

Následne posúvaním jazdca v dolnej časti obrazovky zľava doprava môžete meniť svoj vzhľad s pribúdajúcim vekom (posúvanie opačným smerom vám umožní mladnúť). Môžete nasnímať jeden obrázok alebo zaznamenať celý proces starnutia.

Fotografie alebo videá sa dajú stlačením šípky v ľavom dolnom rohu uložiť do vášho fotoalbumu. Potom ich môžete nahrať na Facebook alebo Instagram. Time Machine funguje s predným aj zadným fotoaparátom, takže ho môžete vyskúšať aj na svojich príbuzných či priateľoch.

Zdroj: cnet.com.

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
app aplikácia smartfon iPhone kamera foto video clovek zabava buducnost Samsung Snapchat

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať