PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Platená inzercia: Získajte najlacnejší Windows 10 za 7,11 € v rámci zliav Keysfan 11.11

3

Keysfan.com je internetový obchod so všetkým softvérom a hrami, ktoré si môžete chcete zakúpiť. V ich sortimente nájdete všetky najnovšie produkty za najlepšie ceny na trhu. Jeho konkurencieschopné ceny a užitočná používateľská podpora zaručujú, že váš nákupný zážitok bude taký dobrý ako len môže. Všetky produkty sú samozrejme originálne a platné, vďaka čomu sú ponuky ešte atraktívnejšie.

Práve teraz, Keysfan spustil 11.11 Crazy Sales, aby vám priniesol zľavy, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Nižšie nájdete tie najlepšie ponuky, ktoré môžete využiť!

Produkty za špeciálne ceny

  • Windows 10 Professional za 7,11 EUR – Windows 10 si urobil meno ako stabilný a spoľahlivý operačný systém. So systémom Windows 10 si môžete byť istí, že váš počítač je v bezpečí a funguje bez problémov, pričom často budete dostávať nové aktualizácie. Okrem toho je pre vás nevyhnutné upgradovať na Windows 11 zadarmo.

  • Windows 10 Pro Professional - 2 PCs za 11,11 EUR – Ak chcete získať Windows 10 pre viac ako jeden počítač, potom je táto špeciálna ponuka pre vás to najlepšie. Len za 11,11 eur môžete mať tento operačný systém spustený na dvoch počítačoch, ktoré vlastníte.

  • Window 11 Professional CD-Key za 15,11 EURO – Najnovší operačný systém je tu už 1 mesiac. Ak chcete vyššiu produktivitu a lepšie herné zážitky, môžete to získať priamo a užiť si úžasné funkcie práve teraz.

  • Microsoft Office 2021 Professional Plus za 36,99 EUR - Microsoft Office 2021 je najnovšia verzia balíka Office uvedená na trh so systémom Windows 11. Obsahuje všetky programy, ktoré poznáte, pričom mnoho nových funkcií a šablón uľahčuje formátovanie lepšie než kedykoľvek predtým. Produkt, ktorý dostanete, je určený na osobné aj komerčné použitie.

Ostatné produkty za špeciálne ceny

Ďalšie zľavy

50% zľava na operačné systémy Windows: Ak hľadáte riešenia operačného systému, môžete využiť 50% zľavu. Môžete napríklad získať nový Windows 11 Home, Windows Server a ďalšie. Jediné, čo musíte urobiť, je zadať zľavový kód EBK50.

62% zľava na operačné systémy Windows a balíky Office Suite: Ďalšia špeciálna zľava, ktorú môžete využiť, je tá, ktorú získate zakúpením balíka operačného systému a balíka Office. Konkrétne Windows 10 Professional a Office 2021 Professional môžete získať len za 44 €. Ak chcete využiť túto 62% zľavu, zadajte zľavový kód EBK62.

62 % zľava na ostatné produkty spoločnosti Microsoft: Okrem toho na Keysfan nájdete viacero produktov spoločnosti Microsoft, ako napríklad Microsoft Visio, Project. Práve teraz si ich môžete všetky zakúpiť s 55% zľavou. Ak chcete túto ponuku získať, zadajte zľavový kód EBK62.

Nepremeškajte šancu získať úžasný softvér za najlepšie ceny na trhu.

Keysfan.com vám prináša bezpečnú a ekonomickú cestu, ako poskytnúť vášmu novému počítaču originálny softvér a inovovať vaše počítače bežiace na starších, ukončených verziách systému Windows. Nakupovanie na Keysfan.com je také jednoduché, ako je len možné! Môžete si vybrať mnoho spôsobov platby, ako je Paypal. Čoskoro po objednaní dostanete e-mail s produktovými kľúčmi – bez toho, aby ste museli čakať niekoľko dní! V prípade akýchkoľvek otázok vám ich zákaznícky servis poskytne rýchlu a rozsiahlu podporu, ktorú potrebujete. Stačí im poslať e-mail na nasledujúcu adresu: Support@Keysfan.com.

3 komentáre

Akurát včera mi suseda nainštalovala Manjaro Linux, vraj tam mám najnovšie verzie balíčkov a na doma to stačí reakcia na: Platená inzercia: Získajte najlacnejší Windows 10 za 7,11 € z predaja Keysfan 11.11

11.11.2021 14:11
Akurát včera mi suseda nainštalovala Manjaro Linux, vraj tam mám najnovšie verzie balíčkov a na doma to stačí. Ja len fejsbúkujem, potom gmail čítam mejly a na fotky stiahnuté z mobilu do pc mám Gimp, Krita, Inkscape, či photopea.com Skúšali sme s bratom aj nejaké programovanie v php, či python3 a na to máme zasa visual studio code v Manjaro Linuxe. Zvolili sme si LTS jadro s dlhou podporou, to tam naskočilo samo, že aktuálnemu jadru končí podpora, že zvoľte si inakšie, tak sme tam hodili to el té esko. Potom sme skúšali nejakú úpravu videa v Natron-e a tiež fotiek v Dark table. Do školy posielame s bratom súbory učiteľom vždy len ako odt (open dokument text) z Libre Office. Zatiaľ sme s tým spokojní: Linux na doma a do školy sa nám osvedčil. S učiteľkou sme komunikovali cez gúgl mýts, keďže majkrosoft týms nám nešiel dajako dobre použiť. Potom máme ešte zálohu fejsbúk video čet. Chceli sme sa vyhnúť plateniu za windows programy a zatiaľ sa nám to darí, tak sme na tom Linuxe Manjaro s najnovšími balíčkami - podpora je skvelá. Dokonca s bratom drtíme hry ako napr. Assault cube linuxové strieľačky. Odporúčam každému skúsiť nejaký Linux, kde je veľa programov zadarmo a na doma to úplne postačuje, keď nemusíte nič platiť.
Reagovať

RE: Ako to nainštalovala? Cez Rufus a usb kľúčik? reakcia na: Akurát včera mi suseda nainštalovala Manjaro Linux, vraj tam mám najnovšie verzie balíčkov a na doma to stačí

12.11.2021 18:11
Ako to nainštalovala? Cez Rufus a usb kľúčik? Stiahneš iso manjaro a hodíš si na kompík Rufus a vytvoríš bútovateľný kľúčik? Potom v uefi boot z usb a inštalácia manjaro?
Reagovať

RE: RE: Hej. Klasická inštalácia Linuxu. reakcia na: RE: Ako to nainštalovala? Cez Rufus a usb kľúčik?

12.11.2021 18:11
Hej. Klasická inštalácia Linuxu.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať