Pozvánka na live/digital veľtrh spotrebnej elektroniky IFA 2020

0

V dňoch od 3. do 5. septembra sa uskutoční jubilejný 60. ročník najväčšieho a najnavštevovanejšieho veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA. Tentokrát v súvislosti s pandémiou Covid 19 sa IFA uskutoční ako kombinácia live/digital, čiže ako podujatie pre limitovaný počet  návštevníkov, kombinované s online prenosmi. Naša redakcia na veľtrhu IFA bude (ak epidemiológovia dovtedy nerozhodnú inak) a prinesieme vám informácie z prvej ruky. 

Veľtrh IFA je tradične načasovaný na začiatok septembra preto, aby sa návštevníci mohli zoznámiť s produktmi, ktoré sa už začínajú naskladňovať do e-shopov aj klasických predajní na predvianočné obdobie, kedy majú obchodníci so spotrebnou elektronikou najväčší obrat. Tento rok však bude mať IFA aj inú, oveľa dôležitejšiu úlohu – pokúsiť sa naštartovať  obrat v segmente spotrebnej elektroniky.

Živé podujatie bude tak ako každý rok výstavisku Messe Berlín, avšak s obmedzeným počtom účastníkov na 1 000 denne, pričom títo budú rozdelení do niekoľkých paralelne bežiacich aktivít ako sú SHIFT mobility a IFA Next spojené do jedného podujatia vo veľtržnom areáli, IFA Global Markets, či  IFA Business, Retail & Meeting Lounges. Takže ak sa nezmenia plány ohlásené na virtuálnej tlačovej konferencii, koncom mája, navštívi veľtrh len 3 000 ľudí. Registrácia na live účasť je potrebná vopred a musí byť potvrdená priamo od Messe Berlin.  Organizátor veľtrhu, Messe Berlin GmbH, v súvislosti s pandémiou Covid 19 - v súlade s oficiálnymi nariadeniami Vlády SRN a odborných zdravotníckych inštitúcií (Robert Koch-Institut), zaviedol odporúčané zdravotné a bezpečnostné opatrenia a nariadenia pre optimálnu organizáciu veľtrhu a sprievodných podujatí. 
Ostatní budú môcť prezentované novinky sledovať online, prostredníctvom streamov z dvoch štúdií.

Na virtuálnu účasť  dostanete po nezáväznej online predregistrácii mailom link na bezplatnú virtuálnu návštevu výstavy a podujatí pre návštevníkov.

Na veľtrhu získate informácie o najhorúcejších novinkách z danej oblasti a nadviažte medzinárodné kontakty Súčasťou podujatia je sprievodný program a medzinárodná tlačová konferencia. IFA ponúka 8 produktových segmentov, od HiFi, HighEnd, CarMedia, televíziu, video, kamery, foto, informačnú, komunikačnú, navigačnú techniku, multimédiá, cez PC hardware, software, antény, satelitné prijímače, vysielaciu, štúdiovú techniku, stacionárnu a mobilnú telekomunikačnú techniku, až po on-line služby, servis, príslušenstvo, ako aj malé domáce elektrospotrebiče a bielu techniku. Na predchádzajúcich ročníkoch veľtrhu sa úspešne prezentovali aj slovenské firmy – UMC/SHARP Slovakia, ORAVA s.r.o., ThirtySeventy Digital s.r.o., Red Ant a Voltia, a.s. AHK Slowakei, ako oficiálne zastúpenie Berlínskych veľtrhov v SR, ponúka slovenským vystavovateľom a návštevníkom bezplatné informácie, poradenstvo a organizačnú podporu pri účasti. 
Predregistrácia návštevníkov (nezáväzne) pre live aj virtuálnych : https://b2b.ifa-berlin.com/en/TradeVisitors/Tickets/ 
Viac informácií: https://b2b.ifa-berlin.com/en/

Zoznam vystavovateľov: https://www.virtualmarket.ifa-berlin.de/en/exhibitors

Výstavisko: https://www.virtualmarket.ifa-berlin.de/en/exhibitors-floor-plan

Informácie pre návštevníkov: https://b2b.ifa-berlin.com/en/TradeVisitors/PlanningPreparation/
Cestovné informácie: https://b2b.ifa-berlin.com/en/Exhibitors/TravelService/Arrival/
Vzhľadom k situácii s Covid 19 odporúčame sledovať aktuálne cestovné obmedzenia a bezpečnostné nariadenia SR a EÚ.

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
IFA 2020 veľtrh IFA Messe Berlin

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať