SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Pre milovníkov sedavého zamestnania. Motorizované kancelárske kreslo so svetlometmi a klaksónom

0

Volkswagen chce okrem úžitkových vozidiel navrhnúť dopravu aj pre iný okruh pracovníkov – tých, ktorí sú prilepení za pracovným stolom. Nové high-tech kancelárske kreslo VW sa dodáva s elektromotorom, svetlometmi, klaksónom, zábavným systémom a dokonca aj ťažným zariadením. Kreslo vďaka elektromotoru a nožným pedálom skutočne jazdí. Má dojazd 12 km a maximálnu rýchlosť 20 km/h.

Na to, aby ste sa dostali späť k vášmu stolu, je tu spätná kamera a 360-stupňové senzory priblíženia. Ak potrebujete urobiť dlhšiu cestu, môžete si nechať cez vstavané reproduktory zahrať nejaké melódie pomocou mediálneho systému s dotykovou obrazovkou. A ak je pri kávovare dopravná zápcha, môžete sa spoľahnúť na klaksón. V lakťových opierkach je zabudovaná dvojica svetlometov a v štýle skutočného hráčskeho príslušenstva je stolička vybavená aj blikajúcimi RGB LED diódami.

Aby ste si počas dlhého pracovného dňa udržali zadnú časť v teple, je tu integrovaný aj ohrievač sedadla. Celé je to dotiahnuté zvyčajnými motívmi Volkswagen, ako je metalický vonkajší lak, kolesá so 4-palcovými pevnými hliníkovými ráfikmi a logo spoločnosti vyšité na opierke hlavy. Ďalší prvok prevzatý z áut je schopnosť prenášania nákladu.

Kreslo má vzadu malý kufor na dokumenty a notebooky a dokonca aj ťažné zariadenie na väčšie náklady. Kde by ste však mohli získať príves, je iná otázka. Ak vás produkt zaujal, musíme vás sklamať. Kancelárska stolička VW nie je v skutočnosti určená na predaj. Je to vlastne len PR kampaň na propagáciu dodávok spoločnosti.  

Zdroj: newatlas.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať