SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Škoda GO – značková autopožičovňa

Technológie
0

Škoda Auto Slovensko prichádza do sveta autopožičovní s novým konceptom Škoda GO. Ide o službu, ktorá vďaka mobilnej aplikácii uľahčí a sprehľadní zákazníkom proces požičiavania áut. Myšlienkou Škoda GO je urobiť z prenájmu auta čo najjednoduchší a najkomfortnejší proces bez zbytočných obmedzení. Hlavnou výhodou služby je úplná digitalizácia rezervovania a vyrovnania, Škoda GO je založená na rovnomennej mobilnej aplikácii.

Oproti konkurencii je veľkým benefitom, že všetky požičiavané autá sú nové, v počiatku služby maximálne 6-9 mesiacov, po rozšírení služby by nemali byť staršie ako 6 mesiacov. Služba stavia na najširšej sieti predajcov, ktorá sa navyše bude ďalej rozširovať.

Škoda GO spája ľudí, ktorí hľadajú auto na zápožičku, s autorizovanými predajcami značky Škoda a umožňuje im okamžite a jednoducho prenajať si vozidlo priamo od predajcu. To znamená široký výber z množstva najnovších modelov. V každej autopožičovni je navyše k dispozícii odborník, ktorý garantuje kvalitu a spoľahlivosť vozidla.

Zápožička je možná na akýkoľvek časový úsek – či už na rýchle vybavovanie vecí po meste, pracovné stretnutie, alebo na dlhšiu cestu. Službu môžu využiť aj podnikatelia a firmy, napríklad ako alternatívu mobility v čase, keď je „primárne“ vozidlo v servise. Na rozdiel od tradičných autopožičovní je zásadnou výhodou fakt, že pri využití služby nie je potrebná kreditná karta - zápožičku môžete potvrdiť a zaručiť aj debetnou kartou. Navyše vozidlo si môže požičať vodič už od 18 rokov veku.

Celý proces je veľmi jednoduchý a pozostáva iba z pár krokov. Stačí si stiahnuť do smartfónu mobilnú aplikáciu Škoda GO, ktorá je k dispozícii v obchodoch AppStore a Google Play, zaregistrovať sa a potom už si záujemca  vyberie z aktuálne dostupných áut, ktoré možno filtrovať podľa viacerých parametrov vrátane miesta vyzdvihnutia. Posledný krok je jeho prevzatie u zvoleného predajcu na presne zvolený čas.

Škoda GO je k dispozícii pre zákazníkov po celom Slovensku, ktorí si môžu vybrať jedno z množstva vozidiel značky Škoda u ktoréhokoľvek zo zapojených autorizovaných dílerov. Tých je aktuálne 23, čo znamená, že služba je dostupná nielen v každom kraji, ale aj v každom väčšom slovenskom meste. To robí zo služby Škoda GO najväčšiu sieť autopožičovní pod jednou značkou na Slovensku.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať