SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Tipy na darčeky pod stromček

0

Creative Live! Cam Sync 1080p / Širokouhlá full HD webová kamera s dvoma Zabudovanými mikrofónmi

Zvýšte kvalitu online schôdzok použitím webovej kamery Creative Live! Cam Sync 1080p, ktorá poskytuje video full HD pri 30 snímkach za sekundu, takže sa môžete prezentovať profesionálne s prirodzenou čistotou v ľubovoľnom prostredí, doma alebo v kancelárii. Live! Cam Sync 1080p je kompatibilná s UVC a väčšinou rozšírených videokonferenčných aplikácií, ľahko sa používa a rýchlo nastavuje, takže môžete byť neustále pripravení na online schôdze a videohovory.

CENA: 49,99  €
Viac informácií: www.creative.com

Výkonný herný notebook Lenovo Legion 7i

Legion 7i vám poskytne zážitok z plynulého hrania najnovších hier, ktoré si vyžadujú ­extrémny výpočtový a grafický výkon. Má elegantné hliníkové telo, vnútri ktorého je výkonný procesor Intel Core i7 radu H 10. generácie s turbo frekvenciou až 5,3 GHz v tandeme so 16 GB RAM. Špičková grafika ­nVidia GeForce RTX2080 SUPER s dizajnom Max Q s viacjadrovou architektúrou nVidia Turing zaručuje super zážitok z hier. Výkonné čipy si vyžadujú účinné chladenie 2 mm parnou komorou. Full HD displej má obnovovaciu frekvenciu 240 Hz, 100 % pokrytie farebného priestoru sRGB s podporou technológie ­nVidia G-Sync. Displej spĺňa požiadavky VESA DisplayHDR 400, takže vás verným obrazom prenesie do sveta hier. Revolučná klávesnica TrueStrike so 16-miliónovou farebnou škálou dotvára herný charakter tohto stroja, ktorý vás prekvapí aj dlhou výdržou batérie a rýchlym nabíjaním.

CENA: 1869  €
Viac informácií: www.lenovo.com/sk

Lenovo Yoga Duet 7i

Výkonné konvertibilné zariadenie s odnímateľnou klávesnicou, prispôsobiteľným stojanom a inovatívnym perom Lenovo E-Color (voliteľné) poskytuje vysokú variabilitu používania. Kvalitná klávesnica umožňuje efektívnu prácu a po jej odpojení máte atraktívny tablet na interaktívne prezentácie aj multimediálnu zábavu. Vďaka 10. generácii procesorov Intel Core disponuje vysokým výkonom a takmer 11-hodinovou výdržou batérie. Podpora Wi-Fi 6 a voliteľné 4G LTE vám zaručí neustálu rýchlu konektivitu. Dotykový 13" displej s rozlíšením 2K a so 100 % presnosťou farieb sRGB a jasom 400 nitov je vynikajúci na prácu a spolu s reproduktormi Dolby Audio aj na pozeranie filmov či zábavu.

CENA: 1169  €
Viac informácií:  www.lenovo.com/sk

Darujte televíznych hrdinov

Všetkých televíznych a seriálových hrdinov nájdete na 106 televíznych staniciach vrátane prémiových a 67 HD kanáloch Lepšia.TV. Pustiť si ich môžete na tablete, mobile, notebooku či klasickej TV. K dispozícii máte 30-dňový archív, k tomu neobmedzené ­nahrávanie relácií, fungovanie v rámci EÚ a 20 000 rádií z celého sveta. Do pozornosti dávame aktuálnu akciu, kde si môžete službu Lepšia.TV vyskúšať iba za 0,10 eura za prvý mesiac. Následne vás služba vyjde len na 7,39 eura mesačne. Akcia je dokonca vrátane HBO. A to všetko bez záväzkov či zbytočných zmlúv.

Viac informácií:  www.lepšia.TV

Tvorte vlastné videá ako profesionál! / STUDIO VIDEO CREATOR KIT

Pomocou súpravy Studio Creator môžete vytvárať vlastné videá pre svoje obľúbené aplikácie, ako je TikTok, YouTube, Instagram a ďalšie. Predveďte svoj talent v tutoriáloch, vytváraní hudobných videí, unboxingu, nahrávaní domácich videí a ešte oveľa viac! Jednoducho nastavte Studio Creator Video Kit a zelené pozadie, nahrávajte, spárujte so svojou obľúbenou editačnou aplikáciou a zdieľajte. Nastavte 3 farebné režimy, 10 stupňov jasu a vymeňte si pozadie podľa želania s aplikáciou (odporúčaná Chromavid).

3D Pero Polaroid PLAY+

S 3D perom Polaroid Play+ ľahko a rýchlo vytvoríte úžasné 3D modely bez nutnosti použitia 3D tlačiarne a počítača. Je ergonomicky navrhnuté pre pravákov aj ľavákov a ponúka tri stupne rýchlosti pre rôzne typy a detaily 3D kreslenia. Pre začiatočníkov sú pripravené šablóny, vďaka ktorým je vstup do 3D kreslenia hračka. Pomocou šablón vytvoríte obrysy rôznych predmetov, ktoré si následne prispôsobíte a vyplníte ako maľovanku.

Bezdrôtové slúchadlá na uši s vysokým rozlíšením zvuku / PHILIPS TAPH805

Tieto slúchadlá vás nikdy nesklamú na žiadnom výlete či ceste. Jedno nabitie trvá iba 2 hodiny. Získate 30 hodín prehrávania (alebo telefonovania) pri vypnutej funkcii aktívneho potláčania vonkajšieho hluku a 25 hodín, ak necháte túto funkciu zapnutú. Vďaka dvom úrovniam rýchleho nabíjania – bleskovému nabitiu a rýchlemu nabitiu – získate 2 alebo 6 hodín prehrávania navyše. Izolujte sa od okolitého ruchu pomocou funkcie aktívneho potláčania hluku. Jednoduchým stlačením tlačidla potlačíte hluk vlaku alebo rušnej kancelárie. Ak sa pohybujete vonku, môžete v režime zachovania pozornosti počúvať svoju hudbu a naďalej pritom vnímať zvuky ulice. Či už prehrávate zoznam skladieb, alebo počúvate podcast, dokonale vyladené ­neodýmové akustické budiče vám zabezpečia hlboké basy a čisté stredné tóny. Mäkké náušníky zakryjú celé ucho, čím vytvoria pasívnu izoláciu pred hlukom zvonka. Hlavový oblúk je ľahký, ľahko nastaviteľný a hladký: tieto slúchadlá sa vám určite nezachytia do vlasov.

CENA: 179,90 €
Viac informácií: www.philips.sk

Bezdrôtový reproduktor / PHILIPS TAS5505

Reliéfne tlačidlá vám umožnia ovládať prehrávanie, rozhranie bluetooth a ďalšie. Vďaka vstavanému mikrofónu môžete prijímať hovory bez použitia rúk a popruh na prenášanie sa dá prevliecť cez otvor. Bez problémov prejdete od práce na večernú oslavu. Získate 12 hodín prehrávania na jedno nabitie a bezdrôtový dosah je 20 metrov. Nabíjanie reproduktora cez kábel USB typu C, ktorý je súčasťou balenia, trvá 3,5 hodiny. Pasívne žiariče zabezpečujú silné basy, pričom zvuk z 3,15" budiča s plným rozsahom je čistý dokonca aj pri vysokej hlasitosti. Chcete, aby vaša hudba znela ešte lepšie? Spárujte ho s rovnakým reproduktorom na dosiahnutie ­stereofónneho zvuku.

CENA: 99,90 €
Viac informácií: www.philips.sk

Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Popri vynikajúcom fotoaparáte s rozlíšením až 108 megapixelov a podporou AI,  možnosti nakrúcania videí v 8K rozlíšení je veľkou výhodou aj pripravenosť na konektivitu v 5G sieťach. Pri fotení či nakrúcaní videí môžete využiť aj ­ultra-širokouhlý objektív a makro objektív na zábery zblízka.  Špičkový procesor Snapdragon 865 v tandeme s 8 GB RAM zvládne plynulo aj tie najnáročnejšie hry. Náruživých mobilných hráčov poteší obnovovacia frekvencia displeja 144 Hz a podpora štandardu HRD10+, takže si vychutnáte aj pozeranie filmov. Kapacita úložného priestoru je 128 GB a výhodou je aj veľká 5 000 mAh batéria. V balení je výkonná 33 W nabíjačka.

CENA: 549  €
Viac informácií: https://mi-store.sk/seria

JBL Tune 115TWS

Kvalitné a ergonomické skutočné bezdrôtové slúchadlá vám dovolia vychutnať si voľnosť pohybu. Funkcia Dual Connect vám umožňuje používať ktorékoľvek slúchadlo v mono režime, čo oceníte pri telefonovaní alebo videohovoroch, alebo počúvať stereo hudbu s obidvomi štupľami. Hudba vašich obľúbených interpretov sa prehráva v najvyššej kvalite aj vďaka technológii JBL Pure Bass. S výdržou batérie až 21 hodín (6 hodín samotné slúchadlá + 15 hodín dobíjacie puzdro) a pohodlným uchytením sa môžete zabávať po celý deň aj noc. Priamo zo slúchadiel môžete aktivovať a ukončovať hovory alebo komunikovať so svojím hlasovým asistentom. V balení nájdete tri veľkosti nadstavcov do uší. Slúchadlá sú k dispozícii aj v čiernej farbe.

CENA: 79  €
Viac informácií: www.jbl.sk

JBL Tuner XL

Štýlový prenosný prijímač digitálneho a, samozrejme, aj klasického FM rozhlasového vysielania oceníte v kuchyni, kancelárii a vďaka vodotesnosti triedy IPX7 aj v záhrade či pri bazéne. Prípadný pád do vody mu neuškodí. Prijímač s kvalitným zvukom umožňuje ­príjem staníc v pásmach  DAB/DAB+/FM, ­prípadne môžete cez bluetooth počúvať hudbu zo smartfónu, takže prístroj dobre poslúži aj ako výkonný externý reproduktor s frekvenčným rozsahom 70 Hz – 20 kHz. Výkon 10 W RMS stačí aj na ozvučenie väčšej miestnosti, či záhradnej párty. Ku komfortu používania prispieva veľký displej a 5 predvolieb.  Batéria má kapacitu na 15 hodín prehrávania hudby.

CENA: 149 €
Viac informácií: www.jbl.sk

Harman Kardon Citation Oasis

Podmanivý dizajn umožňuje tento prijímač digitálneho DAB/DAB+ rozhlasového vysielania a multimediálny prehrávač zakomponovať do každého moderného bytového interiéru. V spálni oceníte budík s hlasovým nastavovaním  a možnosť vypnutia Wi-Fi cez noc na nerušený spánok. V ostatných miestnostiach určite využijete funkciu bezdrôtového nabíjania smartfónov.  Výkon 2 × 6 W stačí aj na ozvučenie veľkej miestnosti, prípadne sa dá využiť možnosť prepojenia s ďalšími reproduktormi Citation na ozvučenie celého bytu.  S prístrojom získajte prístup k viac ako 300 službám streamovania hudby prostredníctvom Chromecast built-in a AirPlay. Vstavané mikrofóny umožňujú využiť služby Google Asistenta. CITATION OASIS je k dispozícii aj v čiernom vyhotovení.

CENA:199 €
Viac informácií: www.harmankardon.sk

Prenosný full HD smart projektor s LED zdrojom a reproduktormi Harman Kardon

Unikátny projektor na doma i na cesty vo veľkosti menšej než A4 vytvára vďaka techno­lógii ­Cinema SuperColor+ a farebnému pokrytiu 125 %  Rec. 709 pôsobivý obraz so živými ­farbami, doplnený čistým zvukom duálnych reproduktorov Harman Kardon. Vďaka integrovanému centru aplikácií a možnosti zrkadlenia ďalších zariadení cez Wi-Fi sa zaobídete bez prepojovacích káblov. Automatické ostrenie a automatická korekcia lichobežníkového skreslenia zjednodušujú obsluhu na minimum, stačí zapnúť a namieriť na projekčnú plochu.

CENA: 18 790 CZK
(Odporúčaná MOC bude v decembri )

DJI Mini 2

Keď sa povie dron, oči nejedného chlapca aj chlapa sa rozžiaria. DJI, tradičný výrobca týchto zariadení, prináša najnovšiu verziu miniatúrneho dronu DJI Mini 2. Napriek tomu, že v zloženom stave ho ľahko schováte za väčší mobil, je vybavený stabilizovanou kamerou na trojosovom gimbale so záznamom 4K30p. Fotografie v rozlíšení 12 Mpx vyfotí aj v RAW. Nový diaľkový ovládač má dosah až 10 km. Mini 2 dokáže lietať aj v silnom vetre a vo vzduchu vydrží až 31 minút. S hmotnosťou iba 249 g ho môžete prenášať aj vo väčšom vrecku a používať vnútri aj vonku.

CENA:459  €
Viac informácií: eshop.smartwear.sk

Rodinný alarm JABLOTRON 100

Praktický rodinný alarm JABLOTRON 100 dokáže nahradiť zvedavú susedu či strážneho psa. Pomocou alarmu a jeho mobilnej aplikácie môžete plnohodnotne ovládať svoju domácnosť, ako keby ste boli za počítačom. Okrem toho alarm JABLOTRON ponúka množstvo praktických vychytávok. Či už je to zapínanie a vypínanie svetiel, uzavretie prívodu vody, plynu, alebo monitoring teploty. Oceníte aj ovládanie ohrevu bazéna, zavlažovania a osvetlenia v záhrade. Otvárať príjazdovú bránu môžete len bliknutím diaľkovými svetlami.

Viac informácií: www.jablotron.sk

Epson EcoTank L3150

Kľúčová výhoda tohto multifunkčného zariadenia 3 v 1 je možnosť dopĺňania atramentov do zásobníkov z fľaštičiek dodávaných výrobcom. Je to oveľa ekonomickejšia metóda než vymieňanie kaziet. S dodaným atramentom vytlačíte až na 8100 čiernobielych a 6500 farebných strán, takže môžete ušetriť až 90 % nákladov na tlač. Zlepšený systém plnenia atramentu je navrhnutý tak, aby znížil riziko neporiadku a vyšplechnutia. Minimálna veľkosť kvapôčky atramentu je 3 pl, to umožnilo dosiahnuť rozlíšenie tlače 5760 × 1440 DPI. Rýchlosť tlače na bežný kancelársky papier je 10 strán za minútu čiernobielo alebo 5 strán farebne. S funkciou Wi-Fi Direct môžete tlačiť aj z mobilných zariadení.

CENA: 276 €
 Viac informácií:  https://www.epson.sk/

AB Cryptobox 800UHD

Satelitné prijímače AB Cryptobox sú u po­užívateľov veľmi obľúbené hlavne pre svoju jednoduchú obsluhu, nenáročnú inštaláciu, spoľahlivú prevádzku aj výhodnú cenu. Novinka AB Cryptobox 800UHD ponúka úplne automatickú inštaláciu pomocou funkcie All Scan, ktorá na základe vloženej dekódovacej karty naladí programy daného operátora. Podporuje najnovšie technológie vrátane ultravysokého rozlíšenia obrazu Ultra HD 4K, moderných kodekov H.264 aj H.265/HEVC a vysielania aj v najnovšej zavádzanej norme DVB-S2X. Vďaka bohatej konektivite si môžete obľúbené programy nahrávať na USB disk alebo sieťové úložisko NAS. 

CENA: 79  €
Viac informácií:  www.abcom.tv

SWAN GO

Nová televízna služba SWAN GO je ako robená pre vašich blízkych. Umožňuje sledovať bohatú ponuku televíznych programov aj archívu na rôznych zariadeniach, ako je smartfón, tablet, notebook či PC. Od januára k nim pribudnú aj aplikácie pre televízory a STB. SWAN GO je bez viazanosti a môžete si vybrať zo štyroch balíkov, v ktorých nájdete od 40 až do 110 kanálov. Služby si môžete rozšíriť aj o prémiové kanály, TV archív či možnosť nahrávania. SWAN GO funguje cez sieť LTE a internetové pripojenie nezávisle od operátora, takže ju môžete mať so sebou kdekoľvek.

CENA: od 7,99 do 19,99  € mesačne bez viazanosti
Viac informácií: www.swan.sk

Panasonic Lumix S5

Každého fotografa či tvorcu videa poteší horúca novinka od spoločnosti Panasonic. Lumix S5 je najmenšia bezzrkadlovka v plnoformátovom rade S, napriek tomu je funkčne porovnateľná napríklad s modelom S1 a veľkosťou s modelom GH5. Ide o profe­sionálny prístroj, ktorý vyhovie tvorcom videa aj fotografom. So stabilizovaným snímačom s rozlíšením 24 Mpx ponúka vynikajúce zaostrovanie s detekciou postáv, hlavy aj očí a interný záznam videa s rozlíšením Ultra HD 4K60p 10-bit. aj so vzorkovaním 4:2:2. Pre fotografov poskytne vysokorýchlostné snímanie 6K/4K foto, časozber, animáciu, postfocus či multiexpozíciu. Lumix S5 je kompatibilný s objektívmi s bajonetom L.

CENA: 1999 €
Viac informácií:  www.panasonic.sk

Mikropočítač Raspberry Pi 400

Výkonnejšia verzia populárnej mikropočítačovej dosky Raspberry Pi 400, zabudovaná v klávesnici. Používateľ má hneď po vybalení a pripojení monitora funkčný mikropočítač, na ktorom môže napríklad programovať v Pythone, pripájať periférie či prezerať web, pracovať s dokumentmi v Libre Office a podobne. Mikropočítač umožňuje pripojenie až dvoch monitorov so 4K rozlíšením cez konektory micro HDMI. Na 40-pinový systémový konektor môžete pripájať rôzne hardvérové rozširujúce moduly alebo mikropočítač pripojiť k prepojovaciemu poľu a realizovať vlastné elektronické zapojenia.

CENA: 75  €

Robotická stavebnica mBot

Programovateľná stavebnica robotického ­podvozku s diaľkovým ovládaním. Má riadiacu jednotku kompatibilnú s Arduinom. K dispozícii je však aj modul, ktorý ako riadiacu jednotku umožňuje použiť modernú a populárnu mikropočítačovú dosku BBC Micro:bit. Stavebnica sa dodáva v dvoch variantoch s modulom Bluetooth, takže robot sa dá ovládať a programovať zo smartfónu alebo tabletu alebo s modulom rádiovej komunikácie v pásme 2,4 GHz, ktorý komunikuje s USB dongle, takže robot sa programuje z počítača. Súčasťou stavebnice je aj diaľkový ovládač, infračervený modul na ­sledovanie čiary a ultrazvukový merač vzdialenosti.

CENA: 97  €

Miniatúrny robot Ozobot BIT 2.0

Je to interaktívna hračka, ktorá rozvíja kreativitu a logické myslenie. Zároveň je to však skvelá didaktická pomôcka na algoritmizáciu a programovanie. Ozobot môže buď sledovať čiaru a pritom sa riadi farebnými kódmi, alebo ho môžete programovať pomocou grafických blokov. Pomocou farebných kódov, ktoré pozostávajú z prúžkov červenej, modrej, zelenej a čiernej farby, môžete meniť smer aj rýchlosť pohybu robota a aktivovať ďalšie funkcie. Dráhu pre robota môžete nakresliť alebo vytlačiť na papier, prípadne vytvoriť v aplikácii na tablete. Ozobot sa potom podľa pokynov pohybuje po displeji tabletu.

CENA: 69  €

Motor V8, Stemmex

Pre všetky zvedavé deti je určená náučná hračka Motor V8 STEMMEX. Ide o miniatúrnu stavebnicu spaľovacieho motora, ktorá vaše ratolesti nielen poučí, ale aj pobaví. Zistia, na akých princípoch funguje spaľovací motor. Skvelé je, že rôzne časti série môžu byť rozlične kombinované na dosiahnutie väčšej funkčnosti. Na sprevádzkovanie treba dokúpiť 3 AA batérie. Vhodné pre deti od 12 rokov. Vďaka priehľadným plochám vidieť, ako motor pracuje, k dispozícii sú zvukové efekty a viac ako 270 častí.

CENA: 39,90 €

RC dron, kvadrokoptéra QST-2805

Kvadrokoptéra X-Site QST-2805 sa pýši vynikajúcimi letovými vlastnosťami a poskytne veľa zábavy pre začínajúcich i pokročilých pilotov. Model QST-2805 možno používať v interiéri a exteriéri a na presné manévrovanie je k dispozícii diaľkový ovládač s maximálnym dosahom 50 metrov. Doba letu dronu QST-2805 na jedno nabitie je 7 minút. Kľúčové vlastnosti:  dobitie akumulátora za 40 až 50 minút, 3 rýchlosti (headless model), 4-kanálový systém ovládania, 6-osový gyroskop. Dron QST-2805 má farebné LED osvetlenie. Rozmery: 26 × 26 × 11 cm.

CENA: 29,90 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať